KAPPA (S.W.) - má to ještě smysl koupit?

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

Re: KAPPA (S.W.) - má to ještě smysl koupit?

#76 Příspěvek od Dan 1 »

Volil bych 2.4. V6 jen v případě, že ti nevadí automat. Mrknul jsem na autoscout a 5 z 8 kupátek jsou 2.4, takže výběr je.
Lancia Kappa Coupé 2.0t 16v
Lancia Kappa SW 2.0t 16v (RZ v depozitu)
Lancia Lybra SW 2.4 JTD

Uživatelský avatar
j.tommy
Příspěvky: 66
Registrován: pon črc 08, 2013 06:30

Re: KAPPA (S.W.) - má to ještě smysl koupit?

#77 Příspěvek od j.tommy »

S_z_Vikingova píše: pát črc 13, 2018 17:46
Sybokcz 509 píše: Jsem rád, žes vybral zrovna tenhle příklad (okdaz na Asimovu kappu SW), páč byla 2,5 roku i moje a teď ji má Dan.
Asi poslední kappa s novýma nivomatama. Kupoval jsem je tehdy za 29tis oba. Auto mě stálo 17 :).
V kterém roce byla ta koupě a v jakém stavu? Když dneska tyhle auta "nikdo nechce" a za podobnou cifru jsou k mání leda dobitý vraky, který jsou ještě jakž-takž nastartovat, ale nemají technickou, jejich vzhled je...jak popelnice a obvykle to neleží v ČR. :-k
Ahoj, Kappu SW mám už nějaký ten rok a musím říct že jsem za celou dobu relativně spokojený. Je to po face, 2,4 jtd a víceméně je denně v provozu jak na delší tak i kratší trasy....

goo
Příspěvky: 9
Registrován: úte čer 07, 2016 08:19

Re: KAPPA (S.W.) - má to ještě smysl koupit?

#78 Příspěvek od goo »

Ahoj, co znamena relativne spokojeny?:) kappu jtd mam asi 14 dni:)

Uživatelský avatar
j.tommy
Příspěvky: 66
Registrován: pon črc 08, 2013 06:30

Re: KAPPA (S.W.) - má to ještě smysl koupit?

#79 Příspěvek od j.tommy »

goo píše: stř říj 14, 2020 06:39 Ahoj, co znamena relativne spokojeny?:) kappu jtd mam asi 14 dni:)
Relativně spokojený znamená, že vzhledem k jejímu věku funguje dobře a zatím mě nikdy nikde nenechala a to jezdím jak delší tak krátké trasy.Za celou dobu jsem měnil jen bžné spotřební věci - náplně, filtry brzdy rozvody a dal jsem tam 6° převodovku ze 166....

goo
Příspěvky: 9
Registrován: úte čer 07, 2016 08:19

Re: KAPPA (S.W.) - má to ještě smysl koupit?

#80 Příspěvek od goo »

tak už jí mám rok. za rok najeto 7000 Km. a taky zatím spokojenost. pár věcí jsem vyměnil. třeba silentblok na předním rameni, uvolnil se stínící plech nad tlumičem výfuku. a vrže zadek při přejíždění nerovností.

Odpovědět