prosim o radu k motoru 2.4 benin thesis

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Odpovědět
Zpráva
Autor
pavel 13
Příspěvky: 4
Registrován: ned led 25, 2015 14:20

prosim o radu k motoru 2.4 benin thesis

#1 Příspěvek od pavel 13 »

uvazuji o koupi auta s tim to motorem... mel jsem 2.0 kappu a byl jsem spokojen.. ted chci thessis s 2:4 benzinem... a poripade dat lpg.....jestli je to ok..a jaka je spotreba

Miki
Příspěvky: 292
Registrován: sob kvě 10, 2008 10:22
Bydliště: Ostrava

Re: prosim o radu k motoru 2.4 benin thesis

#2 Příspěvek od Miki »

ahoj
spotřeba dlouhodoba 9,3 teď v zimě se přiblížila na 9,9 (časté cesty po městě, max do 30km).
dálnice za 9,2 na zimních pneu, vše se zapnutou klimou.
mimo obec ustálená jízda 90km/h - kolem 8,5-9. cesta z ostravy do havířova(kdo zná) za 7,5 (nejsem brzda provozu ale limity dodržuji)
Auto tě vyloženě vybízí ke klidné jízdě, vytuněná Okta na semaforu tě nechá klidným...
o LPG jsem neuvažoval a ani nechci
motor OK, zatím měněná váha vzduchu preventivně. 1x za rok prostříknou a vyčistit škrtící klapku. Lít kvalitní olej 10w60, (ne žádnou vodu,) hlídat hladinu oleje...
Lancia Thesis 2,4 benzin, 6M, 170k
Ex:Lancia Kappa 2.0, 155k (nechť je jí vrakoviště lehké)

pavel 13
Příspěvky: 4
Registrován: ned led 25, 2015 14:20

Re: prosim o radu k motoru 2.4 benin thesis

#3 Příspěvek od pavel 13 »

To jsem potřeboval slyšet... diky.. chci manual.. vím že automat je pohodička ale nějak jsem se u minulého auta spálil, tak chci manuál...Jedna věc me ješte vrtá hlavou jestli dám do kufru rozložený kočárek....Ja vím že každý ostatní by volil octavku..ale od doby co jsem mel první kappu a nenechala me nikdy nikde.... at jsem byl v chorvatsku atd... tak mam pro lancii slabolst.. a thesis je láska... kterou jsem chtěl vždycky a koupim si ji.. :D

Uživatelský avatar
vlad47
Příspěvky: 674
Registrován: čtv úno 10, 2011 22:57
Bydliště: BA/RS
Kontaktovat uživatele:

Re: prosim o radu k motoru 2.4 benin thesis

#4 Příspěvek od vlad47 »

Kufor je meter siroky a meter hlboky, to viem lebo radiator meter krat meter tam vojde akurat aj s malou rezervou, ale vysku som nikdy neriesil, kazdopadne rataj s tym ze v okne subaky vysku vzadu jemne znizuju. Zalezi teda na aky vysoky sa da dany kocik zlozit, ale od oka by s tym problem byt nemal.
Lancia Thesis Emblema
- 3,2 07
- 3,0 04
- 2,0tb 02
- 2,4jtd 03
Lancia K coupe 20VT 99
Lancia Beta coupe 2,0ie 84
Alfa Spider 3.0 12V 00
Lancia Delta T-jet 110kw Platino
http://www.lanciathesis.eu

Odpovědět