Lancia (Delta Nuovo) a tri caparti ?

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jirka 210
Příspěvky: 48
Registrován: čtv úno 15, 2007 10:07
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Lancia (Delta Nuovo) a tri caparti ?

#1 Příspěvek od Jirka 210 »

Zdravicko! Lancia a 3 deti ... Nemate nekdo prosim Lancii Deltu Nuovo a 3 caparti v ni?

Nasleduje pohadka a me velke dilema, nez mi zacnete vsichni tlacit Phedru. ... I kdyz to mozna nakonec na tu Phedru dopadne. :( ...

Shanim auto na nezimni vyletovani po CR + jedna dofca v lete dal. Mam najezd tak 10t-15t km rocne. Mam 3 caparti, dve damy potrebuji stale velke sedacky a syn uz je bez sedacky i podsedaku. Nejvetsi pruser je, ze jsem mel roky Lancii Lybru 2.4 JTD a ted at sednu do CEHOKOLIV, tak srovnavam a ronim slzy gigantickych rozmeru ... az mistama zvracim. :( Zatim z neLancia sveta vyhrava Peugeot 308 SW s trema samostatnyma sedackama v zadny rade. Zkusil jsem Eurovan2 (Phedra, Ulysek, P807), kontretne C8 a to byl takovy sok, to rizeni, razeni, pedaly divne nekde, posez jak v autobuse. Aktualne mam Mercedes Vaneo, rambajs, kraval, hruuuuza. Zkousel jsem se nacpat ted pred par dny do Alfy Romeo 159 a bohuzel, velka sedacka se vejde jen doprostred. :( Resil jste nekdo podobne dilema? Aby se vam tri deti nejak rozumne posadili dozadu, ale vy, jako ridic, abyste nemusel ztratit veskerou radost z rizeni auta? Nejsem zadnej zavodnik, ale uprimne, jak jsem sedl do Lybry, nastartoval, chytnul volant, pustil Bose ... :D .... Ja miloval i cestu do podelanyho supermarketu, hlavne kdyz bylo co nejvic zatacek .... brum brum heeeeen .... :D

Tak jsem se vykecal a z5 k jadru pudla, male shrnuti ...

1. Nemate nekdo prosim Lancii Deltu Nuovo a 3 caparti v ni? :D Prijde mi ta zadni sedacka pouzitelna az do kraju, zadne velke vybrani dvou mist, ze by se drobotina vesla mozna ... ;) Nekdo kolem HK? Nemam to kde zkusit, ty nase sedacky a synatora.

2. Nemate nekdo prosim neLancii a 3 caparti v ni? A pritom prima auto? A treba aspon italske? :)
Ex: Luigi - Lancia Lybra SW 2.4 JTD

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8394
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Lancia (Delta Nuovo) a tri caparti ?

#2 Příspěvek od Harous 239 »

Zkoušel si Ford S-Max? V něm by si s místem mít problém rozhodně neměl a jízdníma vlastnostma taky určitě nezklame. To samý Subaru Forester.
I když je fakt, že v Deltě by si problém mít taky neměl. V seznamu sice není, ale vychází z Brava který tam je. A vím, že u něj vzadu na šířku vcelku v pohodě sedačka a vedle ní dva kluci 8 a 12 let. Problém je spíš na dýlku, ale to by právě řešila Delta která má podelnýho místa víc...
http://www.auto.cz/detske-autosedacky-h ... zadu-72569
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Jirka 210
Příspěvky: 48
Registrován: čtv úno 15, 2007 10:07
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia (Delta Nuovo) a tri caparti ?

#3 Příspěvek od Jirka 210 »

Diky za link, prozkoumam to. Nu Ford S-MAX v hledacku je taky, super podvozek na mamataxi skrinobus, v tehle kravozni tride pry nej nej. Jenze ja jsem neuvedl rozpocet. 160-200t korun :( ... za to ty s-maxy jsou takove orajbovane! :(
Ex: Luigi - Lancia Lybra SW 2.4 JTD

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8394
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Lancia (Delta Nuovo) a tri caparti ?

#4 Příspěvek od Harous 239 »

Do toho se s Deltou taky nevejdeš. :( Tak zkusit toho Forestera, ale nevím jak je to tam s podélným prostorem.
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
sendador
Příspěvky: 124
Registrován: ned srp 16, 2009 09:51

Re: Lancia (Delta Nuovo) a tri caparti ?

#5 Příspěvek od sendador »

nj, Phedra/Ulysse idealni :)
Holt takhle velky auto uz neni o nejakem nadseni z jizdy, posaz trochu jak v dodavce, to je pravda, na druhou stranu je to nesmirne pohdlny dalnicni kriznik.
Smaxe mame v rodine taky, je to urcite lepsi auto (taky novejsi), ale jak pises i drazsi a nema italskej znacek.
Pred Phedrou jsem jezdil Stilem MW, myslim, ze i do nej byste se asi poskladali (vyzkousene to le nemam).

Doporucuju sebrat ty detske sedacky a zajit si do showroomu si to do te Delty naskladat a uvidis hned.
Phedra 2.2 JTD 170, 2008
ex Stilo MW 1.9 JTD 115, 2005
ex Tempra 1.6 i.e., 1993

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8394
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Lancia (Delta Nuovo) a tri caparti ?

#6 Příspěvek od Harous 239 »

sendador píše:...nema italskej znacek.
No je fakt, že na Phedře je italskej asi jen ten znáček. :lol:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
sendador
Příspěvky: 124
Registrován: ned srp 16, 2009 09:51

Re: Lancia (Delta Nuovo) a tri caparti ?

#7 Příspěvek od sendador »

Harous píše:No je fakt, že na Phedře je italskej asi jen ten znáček. :lol:
To sice jo, na druhou stranu vyvoj byl spolecnej. A predevsim (alespon z meho pohledu) francouzska a italska auta jsou si hodne podobna - mam rad obe dve tyto skoly - naopak nemecka jsou hodne odlisna.
Phedra 2.2 JTD 170, 2008
ex Stilo MW 1.9 JTD 115, 2005
ex Tempra 1.6 i.e., 1993

Odpovědět