Lancia Lybra 5ti válec 2.0 20v

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Odpovědět
Zpráva
Autor
kjoza
Příspěvky: 1
Registrován: ned říj 06, 2013 20:19

Lancia Lybra 5ti válec 2.0 20v

#1 Příspěvek od kjoza »

Ahoj Pánové mám na vás otázku jedna se o auto Lancia Lybra 5ti válec 2.0 20v,vlastním Alfa Romeo V6 TB 2.0,jenže jsem se dostal za prací do Německa a tudíž potřebuji dojíždět 125 km tam a zpět a to 2 týdny do měsíce,mám tu nabídku na výměnu ta Lancia vypadá fakt dobře,je i ve výbavě hudba bosse,duální klima,palubní počítač,no jako na výbavu pěkný a mě se italský auta líbí,a tenhle typ my chce vyměnit za mé GTV ptám se vás jestli můžetenějaký osobní názory,nebo kdo auto má nějak poradit spotřeba,díly,motor,a vše kolem toho auta,já se sice nerad rozloučím s GTV ALE protože i přítelkyní potřebujeme větší tak se chci zeptat zda li mám vyměnit nebo ne =) děkuji moc za názor a info o auta díky a pěkný den =)

přesunuto

Uživatelský avatar
casti
Příspěvky: 175
Registrován: pon črc 09, 2012 20:36

Re: Lancia Lybra 5ti válec 2.0 20v

#2 Příspěvek od casti »

Ahoj, na takovou vzdálenost by byl ideální nafťák, ale na to se asi neptáš :wink: Ten pětivál je nejlepší z benzínů pro Lybru, s tempomatem umí i 7-7,5 litru a normální člověk ho nemůže normálním používáním zničit.. Na rozdíl od "osmnáctek" má i variátor větší trvanlivost a určitě nežere olej tak, jak psal kdysi nějakej pisálek v jakýsi recenzi :lol:
Lancia Lybra 2,4 jtd Intensa

Uživatelský avatar
Hamster 526
Příspěvky: 902
Registrován: stř bře 04, 2009 09:09
Bydliště: Praha - Smíchov

Re: Lancia Lybra 5ti válec 2.0 20v

#3 Příspěvek od Hamster 526 »

Taky bych to na takový štreky viděl spíš na naftu a když už benzín, tak právě 2.0 (dostatek výkonu na německé dálnice, tempomat). Na spotřebu na dálnici můžu paradoxně doporučit automat, na dálnici díky výhodnějšímu zpřevodování žere o litr míň. Výměna za GTV? - proč ne, záleží na konkrétním kusu, GTV s Bussem je mezi ojetinama dražší než Lybra, ale nějaký starší GTV za pěknou opečovávanou Lybru bych klidně vyměnil.... Akorát si budeš v Lybře připadat jak na barový stoličce, ale na to si zvykneš, podvozkově je to taky velmi dobré auto....
Lancia Detla 1.6 JTDm
Lancia Lybra 2.0 20V Comfortronic
ex Alfa Romeo 147 2.0 Selespeed
ex Alfa Romeo 166 2.0 TB V6
ex Lancia Thesis 3.0 V6
ex Lancia Lybra 2.0 20V SW

Odpovědět