Lybra - dobré servisy v Praze, Kladně a náhradní díly

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Zpráva
Autor
Martin_Pan
Příspěvky: 14
Registrován: sob srp 24, 2013 22:07

Lybra - dobré servisy v Praze, Kladně a náhradní díly

#1 Příspěvek od Martin_Pan »

Zdravím,

už zakládám třetí téma, ale chtěl jsem, aby bylo pod správným názvem.

Kamarád má servis a říkal mi, že i jeho další kamarádi odrazujou od toho, abych si koupil Lancii. Prý je na to MÁLO náhradních dílů. Tak se ptám lidí, kteří tomu rozumí, jak to je.

Další věc - doporučte mi v Praze nebo Kladně, popř. v okolí dobrý servis, kde tomu rozumí. Já jsem laik, nic na autě si spravit nedokážu, ani nemám kde.

S tím souvisí další dotaz - dá se tady nebo v Německu koupit slušný kus (Lybra kombi 1.9 JTD) za 70 000? V ČR by to bylo jednodušší, ale mám pocit po přečtení pár témat, že je to skoro nemožné. Jestli je to lepší kupovat v Německu, znáte někoho, kdo by tam se mnou zajel a rozumí tomu?


Díky moc M.

Martin_Pan
Příspěvky: 14
Registrován: sob srp 24, 2013 22:07

Re: Lybra - dobré servisy v Praze, Kladně a náhradní díly

#2 Příspěvek od Martin_Pan »

A co říkáte na tuhle? http://1url.cz/b2TO" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Michal 236
Administrator
Administrator
Příspěvky: 1603
Registrován: úte črc 10, 2007 08:14
Bydliště: kolem Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Lybra - dobré servisy v Praze, Kladně a náhradní díly

#3 Příspěvek od Michal 236 »

K servisu - mistni clen Jirka 85 ma servis v Ricanech, hodne lidi k nemu jezdi vcetne me. Kontakt: 739 404 942
Dalsi slusny servis je http://www.autoscan.cz" onclick="window.open(this.href);return false; v Uneticich (za Suchdolem). Jednou jsem tam mel Alfu a mohu osobne doporucit.

Pokud jde o dily, tak je to blbost. Dostupnost je stejna jako u ostatnich znacek, stejne tak cena je srovnatelna. Problem je v tom, ze servisaci jsou lini se naucit delat jina auta nez mass market ze ktereho maji nejvetsi profit, takze pak auta okrajivych znacek hani aniz by je kdy poradne videla.

Lancie nejsou v nicem odlisna od beznych aut, jsou to normalni auta. Sikovny mechanik si s nimi poradi (pokud to neni debil) jako s cimkoliv jinym. Vse je o tom "chtit".

K vyberu aut - obstojna Phedra pod 100k je utopie. To jsou vybydlene kusy s pul milionem na hrbu nebo s tak zanedbanou udrzbou, ze do toho das dalsich 100k aby to apson jezdilo a ramcove vypadalo jako auto. Obecne ale Phedra neni idealni kvuli motorum - zadna z motorizaci neni bezproblemova (jen nektere se serou o trochu min) a pripadny servis je komplikovany kvuli mistu pod kapotou - na vetsi servisni zasah musi motor vetsinou ven :(
Ona cela rada Phedra / Ulysse / C8 / 807 neni kdovi jakej zazrak, z nich aspon Lancie mivaji slusnou vybavu.

Pokud jde o Lybru, tak za uvedeny peniz koupis moc pekny auto. Obecne Lybra je jedna z nejlepsich voleb value / money. Navic 1,9 JTD je optimalni motorizace - relativne jednoduchy auto se solidni spotrebou, co slusne jede. Blby je, ze u nas v posledni dobe zadna pekna k prodeji neni. Podivej se do DE, tak jich je na vyber celkem dost.
Předseda Lanciaklub.cz
predseda@lanciaklub.cz
________________________
Lancia Ypsilon 1.2 8V (843)
Lancia Musa 1.9 JTD Platino
Lancia kC 2.4

Martin_Pan
Příspěvky: 14
Registrován: sob srp 24, 2013 22:07

Re: Lybra - dobré servisy v Praze, Kladně a náhradní díly

#4 Příspěvek od Martin_Pan »

Díky moc. Ještě k té poslední otázce - znáš někoho, kdo je ochotný třebas se mnou jet do Německa a koupit Lybru? Samozřejmě za peníze. Já jsem naprostý laik.

Uživatelský avatar
Michal 236
Administrator
Administrator
Příspěvky: 1603
Registrován: úte črc 10, 2007 08:14
Bydliště: kolem Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Lybra - dobré servisy v Praze, Kladně a náhradní díly

#5 Příspěvek od Michal 236 »

urcite se nekdo najde, zkus treba clena PlumJelinek, je z Prahy.
Předseda Lanciaklub.cz
predseda@lanciaklub.cz
________________________
Lancia Ypsilon 1.2 8V (843)
Lancia Musa 1.9 JTD Platino
Lancia kC 2.4

Martin_Pan
Příspěvky: 14
Registrován: sob srp 24, 2013 22:07

Re: Lybra - dobré servisy v Praze, Kladně a náhradní díly

#6 Příspěvek od Martin_Pan »

Díky. A co říkáte na tohle? http://www.sauto.cz/osobni/detail/lanci ... oFrom=list" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
sendador
Příspěvky: 124
Registrován: ned srp 16, 2009 09:51

Re: Lybra - dobré servisy v Praze, Kladně a náhradní díly

#7 Příspěvek od sendador »

Ja jezdim do servisu k panu Hubatkovi ve Vrsovicich, tez muzu doporucit:
http://www.autoservis-hubatka.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
I on Ti doveze auto ze zahranici, kolik by za to chtel netusim.
Phedra 2.2 JTD 170, 2008
ex Stilo MW 1.9 JTD 115, 2005
ex Tempra 1.6 i.e., 1993

Uživatelský avatar
Alena 133
Příspěvky: 2472
Registrován: stř říj 15, 2008 16:00
Bydliště: Návsí
Kontaktovat uživatele:

Re: Lybra - dobré servisy v Praze, Kladně a náhradní díly

#8 Příspěvek od Alena 133 »

U nás na druhé straně republiky taky nikdo moc nechce dělat italy, někdy to dojde do takových krajností, že nám sem servisy přímo itala dovezou páč na to údajně nemají nervy... spíš se jim jenom nechce. My zase neradi děláme německý koncern a jeho přidružené značky ale neodmítáme je. Co se týče dílů na Lybru tak to jsou jen blbé kecy. Jsou snadno dostupné jak nové tak použité a za velice slušné ceny. Sami máme Lybru a většinou jsme měli jen italy. Lybru jsme si vybrali díky její jednoduchosti, dobrým vlastnostem a za tu cenu naprosto luxusní výbavu. Jako servis bychom si sotva pro osobní účely pořídili něco co je naprd no ne?

Jedno je ale pravda, nejčastější závada itala je elektrika.... bodejť když je to všechno BOSCH.
Lancia Phedra 2.2 JTD
Jeep Commander 4.7 V8
Lancia Lybra 1.9 JTD - Zápůjční vozidlo
Jeep Commander 5.7 V8 Hemi
Alfa Romeo 164 2.0 TS
http://www.carsch-auto.cz/

hallali
Příspěvky: 10
Registrován: stř úno 20, 2013 18:48

Re: Lybra - dobré servisy v Praze, Kladně a náhradní díly

#9 Příspěvek od hallali »

Zdravím . Taky hledám nějakou zachovalou Lybru , marea mi dosloužila ne motoricky , ale spodek total zrezivěl . Jsem z Ov a tady skoro žádne nejsou , sháním 1.9 jtd ale tady v okoli je to snad nemožné a ty blbé kecy co poslouchám už ani nevnímám . Díval jsem se na tuhle , je to sice 2.4 ale to by až tak navadilo. Jen abych nejel zbytečně . No snad najdu něco blíž .
http://www.sauto.cz/osobni/detail/lanci ... oFrom=list" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
onko 657
Příspěvky: 1490
Registrován: ned bře 15, 2009 20:27

Re: Lybra - dobré servisy v Praze, Kladně a náhradní díly

#10 Příspěvek od onko 657 »

Tahle vypadá podle fotek hezky, a ty 16ky kola z Emblemy jsou celkem vzácnost, mockrát se nevidí. :)
Ex: zelená-LANCIA Kappa 2.4 jtd http://moje.auto.cz/onko/kappice.html
zlatá-LANCIA Kappa 2.4 jtd http://moje.auto.cz/onko/kappice-1.html

katoo
Příspěvky: 87
Registrován: stř črc 17, 2013 08:29
Bydliště: Návsí
Kontaktovat uživatele:

Re: Lybra - dobré servisy v Praze, Kladně a náhradní díly

#11 Příspěvek od katoo »

Alena 133 píše:U nás na druhé straně republiky taky nikdo moc nechce dělat italy, někdy to dojde do takových krajností, že nám sem servisy přímo itala dovezou páč na to údajně nemají nervy... spíš se jim jenom nechce. My zase neradi děláme německý koncern a jeho přidružené značky ale neodmítáme je. Co se týče dílů na Lybru tak to jsou jen blbé kecy. Jsou snadno dostupné jak nové tak použité a za velice slušné ceny. Sami máme Lybru a většinou jsme měli jen italy. Lybru jsme si vybrali díky její jednoduchosti, dobrým vlastnostem a za tu cenu naprosto luxusní výbavu. Jako servis bychom si sotva pro osobní účely pořídili něco co je naprd no ne?

Jedno je ale pravda, nejčastější závada itala je elektrika.... bodejť když je to všechno BOSCH.
Ahoj,jsem taky z Návsí,psal jsem Vám na mejlíka co máte na stránkách ohledně dovozu lybry,ale zatím bez odpovědi.
Co koukám po inzerátech tak se mi zdá že se tady točí pořád ty samé kusy.

Uživatelský avatar
Jarda 591
Příspěvky: 836
Registrován: úte zář 27, 2011 18:15
Bydliště: Praha

Re: Lybra - dobré servisy v Praze, Kladně a náhradní díly

#12 Příspěvek od Jarda 591 »

Martin_Pan píše:Díky. A co říkáte na tohle? http://www.sauto.cz/osobni/detail/lanci ... oFrom=list" onclick="window.open(this.href);return false;
Stojí v P9 Čakovicích asi půl roku a cena začla kolem 96000 kč [-X , teď by cena odpovídala.
Lancia Lybra 1.9jtd SW
Fiat Croma 1.9 Mjet
ex. Fiat Marea 2.4 td
ex. Lancia Thema 2.0i - ukradena
ex. Fiat Regata 75 ie 3x
ex. Š 105 L

Uživatelský avatar
Luko 428
Příspěvky: 503
Registrován: pát srp 22, 2008 09:44
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Lybra - dobré servisy v Praze, Kladně a náhradní díly

#13 Příspěvek od Luko 428 »

hallali píše:Zdravím . Taky hledám nějakou zachovalou Lybru , marea mi dosloužila ne motoricky , ale spodek total zrezivěl . Jsem z Ov a tady skoro žádne nejsou , sháním 1.9 jtd ale tady v okoli je to snad nemožné a ty blbé kecy co poslouchám už ani nevnímám . Díval jsem se na tuhle , je to sice 2.4 ale to by až tak navadilo. Jen abych nejel zbytečně . No snad najdu něco blíž .
http://www.sauto.cz/osobni/detail/lanci ... oFrom=list" onclick="window.open(this.href);return false;
U té mojí ses rozplýval jaká to není zachovalá krasavice a před podpisem smlouvy řek že nemáš peníze.
Jsem se na jakýkoliv další prodej vyprd.Každý si chce pojezdit a pak by asi chtěli za 15tis max 5let starou funglovku :roll:
Lancia Lybra 1,9jtd SW rv 2000 chip 85KW
Ex :Delta 1,6hf / 1,6gtie
Ex:Uno 1,3D / 1,7D / 1000fire
Ex:Alfa Romeo 33 1,8td

hallali
Příspěvky: 10
Registrován: stř úno 20, 2013 18:48

Re: Lybra - dobré servisy v Praze, Kladně a náhradní díly

#14 Příspěvek od hallali »

Zdravím . Poslal jsem Ti dopoledne zprávu , protože jsem nemohl odpoledne dojet . Jsou okolnosti které nečekáš . Tak nevím proč píšeš , takové blbosti .

Martin_Pan
Příspěvky: 14
Registrován: sob srp 24, 2013 22:07

Re: Lybra - dobré servisy v Praze, Kladně a náhradní díly

#15 Příspěvek od Martin_Pan »

Tak jsem se dnes byl podívat s Dresikem na Lybru, za což mu tímto ještě veřejně děkuju. Byla to jízda dívat se na někoho, kdo tomu opravdu rozumí. Lybra má mnohem menší kufr, než jsem myslel, což by mohla být překážka pro moji ženu. Ale kamaráda napadlo, že by to šlo vyřešit zahrádkou a rakví, třeba od Thule, kde by se daly tašky. Tak jsem se chtěl zeptat Lybristů, jestli v tom není nějaký zádrhel.

Díky M.

Odpovědět