Lancia Prisma 1988 2.0 Integrale

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Šušeň 463
Příspěvky: 1735
Registrován: úte bře 03, 2009 22:52
Bydliště: Zásmuky

Re: Lancia Prisma 1988 2.0 Integrale

#76 Příspěvek od Šušeň 463 »

Harous píše:Cesta od Delty Integrale k Prismě TD... :D
on ale měl prismu integrale :D
Lancia Delta II 1.6 16v "šmoula" v matu...

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: Lancia Prisma 1988 2.0 Integrale

#77 Příspěvek od black_sheep 666 »

on myslel to moje vybírání, který ještě nevzdávám! Prisma TDS není moje poslední Lancie ;-)
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: Lancia Prisma 1988 2.0 Integrale

#78 Příspěvek od black_sheep 666 »

tak Romanovi Integralky se nekonají, zatím si je nechá (ani se mu nedivím). Tak teda alespoň vokážu co jsem si koupil minulý týden: http://petrbechynecz.zonerama.com/Album/403868" onclick="window.open(this.href);return false;

Je to sice diesel, ale za poslední rok nebyla žádná jiná v ČR na prodej. Mimo té, co mi utekla na aukru, a pak té otuněné červené 1.9 d, co se prodávala už asi 3x běhém té doby. Sleduju to dál, jak se nějaká Integrale objeví, tak ji beru :-) Každopádně mám alespoň spoustu dílů a chuť si s tím hrát. Tuhle už bohužel asi nezachráním a ani nezlepším, jako v předchozím případě. Zkrátka si ji užiju a pak rozeberu. :cry: V ostravě je sice celá karoserie, ale když už budu něco takhle lepit, tak to chce Integrale s nějakým potenciálem růstu hodnoty.

Nebráním se do auta nasypat, ale nechci dopadnout jako už jednou. Jak se do toho fakt pustím, tak to musí být perfektní. Když jsem renovoval starší auto za 170 tisíc (nebudu raději říkat co), žádnou hodnotu nemělo a nakonec jsem trefil zvíře a nemělo to ani cenu opravovat.
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Uživatelský avatar
vonkreuz
Příspěvky: 688
Registrován: úte led 15, 2013 01:11
Bydliště: Bytča (SK) / Havl.Brod

Re: Lancia Prisma 1988 2.0 Integrale

#79 Příspěvek od vonkreuz »

O jedné Prismě bych věděl, vlastně o dvou...
http://auto.bazos.sk/inzerat/40524739/l ... diesel.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Druhá je ve Světlé nad Sázavou, ale inzerát k ní nebyl podaný, jen vím, že stojí komusi před domem a nejzdí se s ní.
Když vidím Alfu, smekám svuj klobouk.
H.F.

Tipo936 3.0 V6 Super 99´, Myš
Tipo164 2.5 TD 98', Malý Farina
Tipo834 2.0 VIS 93´, Krabice
Tipo932 2.5 V6 SW fl addio
Nové díly na prodej

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: Lancia Prisma 1988 2.0 Integrale

#80 Příspěvek od black_sheep 666 »

tu na slovensku znám. teda upřímně žádný poklad to není, na to tam jet takovou dálku. bejt to integrale a klidně za víc, tak už ji mám :lol: a ta ve světlé nad sázavou je vůbec na prodej?
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: Lancia Prisma 1988 2.0 Integrale

#81 Příspěvek od black_sheep 666 »

Tak jsem byl o víkendu na Sosnové s STčkem a musím říct, že mi výkon a chování Imprezy GT na tom mokru učaroval. Je to skvělé svezení bez rizika zničení hodnotného a unikátní auta! Navíc, pak jsem byl s kamarádem projet Outback po mé domovině - lužických horách a je to skutečně boží. Měl jsi pravdu, Harousi! Jen se na to nedá moc koukat, je to takový japonský :-)

Zkrátka jsou to dvě oddělené věci - design, styl a kouzlo staré Lancie, a permanentní čtyřkolka na lítání dveřmi napřed. Chtěl jsem tyhle dvě věci v jednom autě, ale možná to přehodnotím. Jestli to vážně neoddělit a nemít dvě auta. Třeba Fulvii a Subaru :lol: no a pak ještě ten Ford : #-o Protože Ford je taky skvělý svezení, ale úplně jiný. ale také mu chybí to kouzlo, co mají staré Lancie. Jsem prostě automobilový magor, co potřebuje tak 5 aut :lol:

Stále ale chci Integrale, jen Subaru nasbíralo mnoho plusových bodů za tento víkend. 8-)
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8395
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Lancia Prisma 1988 2.0 Integrale

#82 Příspěvek od Harous 239 »

Jo, svezení je pro Subaru velkým argumentem. :D
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: Lancia Prisma 1988 2.0 Integrale

#83 Příspěvek od black_sheep 666 »

to máš pravdu. již dříve jsem s tím jezdil třeba po Praze či Liberci, a moc mě to nenadchlo, ani když napadlo. zkrátka jsem se až příliš soustředil na to, jak to vypadá a působí :) ale takhle na okruhu a na opuštěných silničkách to najednou dostává smysl :)
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8395
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Lancia Prisma 1988 2.0 Integrale

#84 Příspěvek od Harous 239 »

#-o
Nějak Ti přestávám rozumět. :lol:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: Lancia Prisma 1988 2.0 Integrale

#85 Příspěvek od black_sheep 666 »

mno, je to těžký :) moc bych chtěl mít takový veteránek, ale není k tomu dobrá doba :/ ještě nemám rodinu, takže z toho pohledu je to super - ale jinak? od rána do večera v práci, teď zase v Praze zas. a řeším zase nějaké změny, páč nejsem tady v Praze po roce moc spokojený :lol:
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8395
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Lancia Prisma 1988 2.0 Integrale

#86 Příspěvek od Harous 239 »

http://www.sauto.cz/osobni/detail/mitsu ... oFrom=list

Z tohodle inzerátu asi dneska neusnu... :lol:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: Lancia Prisma 1988 2.0 Integrale

#87 Příspěvek od black_sheep 666 »

pěkná micina! =D> sice letos zase nesněžilo a moc bys její schopnosti nevyužil, ale i na mokrém okruhu 4x4 domunují, s předo/zadohrabkou je to prostě bída co se trakce a tedy rychlosti týče :lol:
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8395
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Lancia Prisma 1988 2.0 Integrale

#88 Příspěvek od Harous 239 »

Hezká je, jestli tam chvíli vydrží tak se na ní dojedu podívat... Ještě mě dráždí jedno STI... :mrgreen:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8395
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Lancia Prisma 1988 2.0 Integrale

#89 Příspěvek od Harous 239 »

Tak jak si na tom? Čtyřkolku už si vzdal? :wink:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: Lancia Prisma 1988 2.0 Integrale

#90 Příspěvek od black_sheep 666 »

nevzdal, ale nic mě do ni netlačí :lol: podívej se z okna - žádný sníh není. takže předohrabí ST220 zatím zůstalo a dělá dál obrovskou službu a šestiválcovou radost. už několikrát jsem myslel, že půjde pryč kvůli spotřebě a budu muset do dieselu (což by byla Lybra nebo Alfa), ale vždycky se to nějak podařilo vyřešit :)
no, navíc 3 přátelé v okolí koupili v poslední době Subaru (hehe, kdo v tom má asi prsty), takže bych se mohl i povozit, ale není na čem jezdit :-(
začal jsem se od letošního léta bavit amaterským závoděním s předohrabkou, takže nějaká impreza GT by do budoucna byla super postup. zatím se mám řidičsky v kategorii s předohrabí Pumou 1.7 kam rozvíjet a je to mnohem snazší na opravy a údržbu. to mi sežralo veškerý volný čas, takže jsem na čas přestal myslet na to, že bych si koupil Lancii Deltu/Prismu. nebylo by ji už ani kam zaparkovat a nebyly by ruce, které by se o to starali. ale jednou ten čas přijde, moc bych ji chtěl. mimochodem, ta Dedra Integrale, cos postoval, tak ta by byla! :)
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Odpovědět