Lancia Thesis

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vlad47
Příspěvky: 674
Registrován: čtv úno 10, 2011 22:57
Bydliště: BA/RS
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Thesis

#46 Příspěvek od vlad47 »

Predna kapota na spojoch, boky ked ju otvoris. Zadna kapota kolo spz. Predne blatniky pod listami. Napravnice.
Lancia Thesis Emblema
- 3,2 07
- 3,0 04
- 2,0tb 02
- 2,4jtd 03
Lancia K coupe 20VT 99
Lancia Beta coupe 2,0ie 84
Alfa Spider 3.0 12V 00
Lancia Delta T-jet 110kw Platino
http://www.lanciathesis.eu

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Thesis

#47 Příspěvek od Vítek 4 »

Ma Thesis adaptivni tempomat? Pokud jo, kde ma umisteny radar ci kameru?
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
vlad47
Příspěvky: 674
Registrován: čtv úno 10, 2011 22:57
Bydliště: BA/RS
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Thesis

#48 Příspěvek od vlad47 »

Ma ako ma. V predaji bol len velmi kratko cca mesiac, videl som len raz nazivo naraznik s predpripravou a raz na predaj jeden co realne ho mal. Ja mam napriklad predpiravenu doplnkovu kabelaz pren. Podla info z jednej nemeckej predajne, oni predali len jeden kus taky. Radar pre nich mal vyrabat v kooperacii bmw, lenze meskali s vyvojom (ten isty radar je v E65), cize sa nedal dokupit od zaciatku vyroby thesisa a ked prislo k realnym dodavkam a lancia spravila vlastne testy tak uznali ze nema kvalit lancie a stiahli ho z predaja. Vraj ked ti vtak preletel popred auto blizko a nizko tak to zacalo brzdit. Kazdopadne ako mas ten plast vytvarovany pre lavu hmlovku tak bol este jeden tak isto vytvarovany hned vedla neho posunuty kus viac do stredu a tam bola cocka.
Lancia Thesis Emblema
- 3,2 07
- 3,0 04
- 2,0tb 02
- 2,4jtd 03
Lancia K coupe 20VT 99
Lancia Beta coupe 2,0ie 84
Alfa Spider 3.0 12V 00
Lancia Delta T-jet 110kw Platino
http://www.lanciathesis.eu

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Thesis

#49 Příspěvek od Vítek 4 »

No prave ze nechapu tu packu. Neni klasicka ON a OFF, ale jsou tam symbloy aut od nejmensiho po nejvetsi. Ma 3 polohy otoceni
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
vlad47
Příspěvky: 674
Registrován: čtv úno 10, 2011 22:57
Bydliště: BA/RS
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Thesis

#50 Příspěvek od vlad47 »

ON OFF zapnes vypnes a potom tie symboly su vzdialenost ktora je povolena od prekazky pred tebou. Na zaklade toho nastavi kedy to ma zacat brzdit.
Lancia Thesis Emblema
- 3,2 07
- 3,0 04
- 2,0tb 02
- 2,4jtd 03
Lancia K coupe 20VT 99
Lancia Beta coupe 2,0ie 84
Alfa Spider 3.0 12V 00
Lancia Delta T-jet 110kw Platino
http://www.lanciathesis.eu

Uživatelský avatar
Jiří 588
Příspěvky: 746
Registrován: stř říj 27, 2010 12:00
Bydliště: Rožnov p.R

Re: Lancia Thesis

#51 Příspěvek od Jiří 588 »

Lehce off topic (omlouvám se): Musím dodat, že sobotní seznámení s Thesisem V6 mě celkem poznamenalo. Jel jsem už ve 2.4JTD - i když je ten motor super, tak benzín je opravdu koncert.
Pokud si odmyslím ty divné projevy, tak zvuk Thesise se mi líbil víc než HEMI 5,7. U HEMI je zvukově nejlepší stát za výfuky, zatímco v Thesisu je asi lepší sedět s mírně otevřeným oknem a o to jde :-)

Když jsem koukal v ČR, tak tady jsou jen ty výše v odkazu. Je fakt, že jsou levné, ale kvalita odpovídá ceně. Předpokládám že kvůli pěknému autu bude potřeba projet půlku evropy :-(
WV Golf 7 2.0 TDI Blue Motion
Škoda Octavia 1.9 TDI 66kW
Ex: Opel Meriva 1.6 16V GPL - "eggy" , Lancia Thesis 3.2 V6 LPG , Lancia Lybra SW 1.9 JTD

Uživatelský avatar
vlad47
Příspěvky: 674
Registrován: čtv úno 10, 2011 22:57
Bydliště: BA/RS
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Thesis

#52 Příspěvek od vlad47 »

Ja som pre svoj siel 1700km tam a 1700 naspat, ale verim ze chapes, ze nelutujem. Pre take auto sa vzdy oplati ist. Pre kappu coupe to bolo uz len 1200 :). Ale z cz sk by som auto nechcel ani keby stalo polovicu.
A k tomu prejavu motora si este prirataj, ze na lpg jazdis za menej ako na nafte a mas vyriesene :)
Lancia Thesis Emblema
- 3,2 07
- 3,0 04
- 2,0tb 02
- 2,4jtd 03
Lancia K coupe 20VT 99
Lancia Beta coupe 2,0ie 84
Alfa Spider 3.0 12V 00
Lancia Delta T-jet 110kw Platino
http://www.lanciathesis.eu

Uživatelský avatar
Jiří 588
Příspěvky: 746
Registrován: stř říj 27, 2010 12:00
Bydliště: Rožnov p.R

Re: Lancia Thesis

#53 Příspěvek od Jiří 588 »

Jak jsi říkal že ses byl podívat na ty Thesise v inzerátech, proč bys to nechtěl?

Beru to teď podle Lybry: Pokud je v pořádku motor, převodovka a karoserie, tak přece ostatní věci se dají už docela rozumně vyměnit. Hlavně nesmí rezavět "tělo auta", třeba víko kufru nebo kapota mi ani tolik nevadí, protože se dá vyměnit za jinou.
V čem je past u Thesisu, že by se Ti nechtělo do opravy?
WV Golf 7 2.0 TDI Blue Motion
Škoda Octavia 1.9 TDI 66kW
Ex: Opel Meriva 1.6 16V GPL - "eggy" , Lancia Thesis 3.2 V6 LPG , Lancia Lybra SW 1.9 JTD

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Thesis

#54 Příspěvek od Vítek 4 »

Past je,kdyz se v tom hrabaji lidi co tomu nerozumi a delaji to pokus omyl. Tak to auto jen dostane zahul
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
vlad47
Příspěvky: 674
Registrován: čtv úno 10, 2011 22:57
Bydliště: BA/RS
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Thesis

#55 Příspěvek od vlad47 »

Zhoda nahod, akurat jedno take davam dokopy, presne za cca take peniaze a vysledok je taky ze roboty je tam brutaaaaaaal, robim robim a stale nevidim koniec, majitel do toho uz dal tolko ze si mohol kupit lepsie a este nie sme u konca. Staci ak sledujes moju stranku, tak vies ze z toho auta zostal len motor a kasna, dokonca aj prevodovku som uz robil. A aby to nebolo vsetko, neviem cim to je, ci tym, ze viem ake to bolo kedysi, ale stale ked do toho sadnem tak proste citim, ze to nie je ako ma byt. Plus na cz sk mas 99perc setko stocene a tym padom netusis o tom aute vobec nic a preventivne musis menit vsetko co by mohlo priniest skazu. Ak je niekto zvyknuty, ze stale nieco riesi ak aj drobnost, tak sa to mozno tazsie chape, ja som kupil thesisa trojocneho, nestoceneho, dnuka este vona novoty, spravil som na nom 170 000 km a ked si vezmem, kolko som riesil opravy (drzim si databazu) a kolko riesia opravy ostatni tak by som veru urcite inak uz nikdy nespravil. Obzvlast ja, co je taky puntickar, ze este aj srobky, spony musia byt original, daval som striekat prednu plastovu listu na narazniku a bohuzial kruzky, ktore su okolo senzorov uz nemaju taku hlbku aku maju mat a kedze sa nikde nedala zohnat neskrabnuta a nestriekana lista, tak som z lancie kupil novu za 138ecok. Stale nie som uplne spokojny a vidim co sa da zdokonalit, ale aspon vidim koniec.
Lancia Thesis Emblema
- 3,2 07
- 3,0 04
- 2,0tb 02
- 2,4jtd 03
Lancia K coupe 20VT 99
Lancia Beta coupe 2,0ie 84
Alfa Spider 3.0 12V 00
Lancia Delta T-jet 110kw Platino
http://www.lanciathesis.eu

Uživatelský avatar
Jiří 588
Příspěvky: 746
Registrován: stř říj 27, 2010 12:00
Bydliště: Rožnov p.R

Re: Lancia Thesis

#56 Příspěvek od Jiří 588 »

Na tvůj facebook koukám, je to hodně inspirativní.
Kolikrát jsem si říkal že se Tě musím na něco zeptat - koukal jsem třeba na ten programovatelný modul, máš tam něco s denním svícením a LPG (z popisu jsem nepochopil). Vypadalo to jako Arduino.
I třeba jak jsi vyrobil ty senzory skyhooku, tak já zatím stále nechápu princip, jak ten senzor funguje. No je toho hodně, ale to by bylo tak na osobní návštěvu. Svět Thesis je fascinující :-)

Ke stavu auta - to, co řešíš Ty já tolik neřeším. Ne že bych nechtěl, ale parkování na sídlišti není ideální a postupně jsem se naučil nějaký ten škrábanec, nebo promáčklinu neřešit. Určitě by bylo lepší mít pro takové auto jiné "bydlení". Je to trochu boj s časem - použitelných aut bude čím dál méně.
Vždy jsem snil o 6 válci a často si říkám, že když ne teď tak nikdy, protože za chvilku bude EURO-8 a to snad budeme v autě ještě vozit bombu s čistým kyslíkem a ředit emise. Navíc vypadá že nikdo z výrobců aut nemá koule aby s tím EU poslal do CENSORED. Za pár let 6-válce vůbec nebudou a pak dojde i na 4-válce.

Lybra postupně stárne a Thesis by se mi fakt líbil. Nevadilo by mi tam některé věci vyřešit/opravit, ale nesmí to být tak, že to budu každý druhý týden tahat "mrtvé" na tyči a pak celý víkend hledat problém a takhle dokola... než mě z toho trefí.
WV Golf 7 2.0 TDI Blue Motion
Škoda Octavia 1.9 TDI 66kW
Ex: Opel Meriva 1.6 16V GPL - "eggy" , Lancia Thesis 3.2 V6 LPG , Lancia Lybra SW 1.9 JTD

Petr 99
Příspěvky: 254
Registrován: pon led 23, 2006 10:42
Bydliště: Ostrava

Re: Lancia Thesis

#57 Příspěvek od Petr 99 »

pokud netoužíš po absolutní dokonalosti,nějakou si kup,tu mojí by vlado odvez rovnou do šrotu,kdyby ji viděl,ale já ji koupil hodně levně,najeto 350tk,holt žádná novka,ale motor šlape,elektriku sem dal doufám díky vladovi dokupy a postupně řeším podvozek,bohužel mám smůlu na ty čidla,jedině origo,bo vladovi se nece rýpat ve starých,on má novější typa... :D
Lancia Thesis 2,4 JTD 110KW - ex
Alfa romeo 156SW 1,9 JTDm,132KW
- ex
Lancia Kappa 2,0i,107kw

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Thesis

#58 Příspěvek od Vítek 4 »

Otazka je co je to hodne levne 8-)
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Petr 99
Příspěvky: 254
Registrován: pon led 23, 2006 10:42
Bydliště: Ostrava

Re: Lancia Thesis

#59 Příspěvek od Petr 99 »

dejme tomu,že o 40 míň,než se u nás průměrně prodávají ty staženky.. :wink:
Lancia Thesis 2,4 JTD 110KW - ex
Alfa romeo 156SW 1,9 JTDm,132KW
- ex
Lancia Kappa 2,0i,107kw

Uživatelský avatar
vlad47
Příspěvky: 674
Registrován: čtv úno 10, 2011 22:57
Bydliště: BA/RS
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Thesis

#60 Příspěvek od vlad47 »

Ejha ejha, dako si pozabudol sledovat novinky :P, uz vyrabam aj starsie modely, zatial jazdia uz tri auta s komplet setmi :)
Lancia Thesis Emblema
- 3,2 07
- 3,0 04
- 2,0tb 02
- 2,4jtd 03
Lancia K coupe 20VT 99
Lancia Beta coupe 2,0ie 84
Alfa Spider 3.0 12V 00
Lancia Delta T-jet 110kw Platino
http://www.lanciathesis.eu

Odpovědět