Lancia Thesis 3.0 Jihlava

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Simmy
Příspěvky: 1368
Registrován: ned kvě 04, 2008 15:24
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Lancia Thesis 3.0 Jihlava

#31 Příspěvek od Simmy »

Stefan: s tím šroubovákem to byla jen reakce na to, že to je auto, které si doma opravíš bez investic, jak psal Vlado :)

Vlado: je to jak říkáš, pomalu přicházíme na společnou řeč ... myslím, že se chápeme, mohl bych ještě kontrovat na pár věcí, ale to bychom se tu týden přehadovali už o drobnostech, na které jednoduše máme jiný pohled :) a to asi není snahou žádného z nás ... v jádru jsme se shodli a to je dobré :)
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo
http://www.fiatcromaklub.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; - diskusní fórum o FIAT Croma (LANCIA Thema)

Uživatelský avatar
vlad47
Příspěvky: 674
Registrován: čtv úno 10, 2011 22:57
Bydliště: BA/RS
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Thesis 3.0 Jihlava

#32 Příspěvek od vlad47 »

Nenasiel som tu takeho smajlika takze THUMBS UP :)
Ale nepisal som ze si ho opravis bez investic to pozor, pisal som ze tie muchy ktore ma su opravitelne bez investic, co si myslim je znatelny rozdiel. Je to hlavne z dovodu ze muchy su len par zlych kontaktov na par miestach, ktore ked poznas je oprava na par minut, kde akurat staci rozobrat kontakt, pliesky pozahynat ako maju byt, zlozit a hotovo co si myslim je zvladnutelne pre hocikoho z nas.
Lancia Thesis Emblema
- 3,2 07
- 3,0 04
- 2,0tb 02
- 2,4jtd 03
Lancia K coupe 20VT 99
Lancia Beta coupe 2,0ie 84
Alfa Spider 3.0 12V 00
Lancia Delta T-jet 110kw Platino
http://www.lanciathesis.eu

Uživatelský avatar
Hamster 526
Příspěvky: 902
Registrován: stř bře 04, 2009 09:09
Bydliště: Praha - Smíchov

Re: Lancia Thesis 3.0 Jihlava

#33 Příspěvek od Hamster 526 »

vlad47 píše:Podla stavu sedaciek tipujem ze mozno uz taha aj na mega a nakolko poznam ten motor a je to vekom overeny pohon tak ak fakt potreboval GO tak to ma daleko na mile daleko cez mega. Vobec by som sa necudoval keby mi niekto povedal ze to ma cez dva miliony, ked motor potreboval GO.
Inak je to emblema s dokupenymi hmlovkami, park. asistentom a sluchatkom na telefon. Cena bude urcite opodstatnena, dovody som tu uz spominal mnoho krat. A este by som rad poznamenal ze to nie ceny su tu na okoli tak zprznene ale stav aut a hlavne ich historia.
Čtyři miliony... Hele posloucháš se někdy taky? Podle sedaček to má najeto mega?? Tys to auto viděl nebo koukáš na stejný fotky, co já? Protože při kvalitě a detailu těch fotek sem rád, že vůbec poznám barvu. A GO motoru - z celýho inzerátu věříš akorát tomuhle? Vyměnil olej a filtr a říká tomu GO, aby měli lidi pocit, že se o to auto hodně staral. Nebo aspoň já bych tohle předpokládal spíš, než že to má za sebou skutečnou GO..
Neříkám, že to auto není stočený nebo nemá jiný problém, neznám ho, ale tyhle Vladovy rychlý soudy už mi začínaj vážně lézt na nervy. Proč to děláš??
Lancia Detla 1.6 JTDm
Lancia Lybra 2.0 20V Comfortronic
ex Alfa Romeo 147 2.0 Selespeed
ex Alfa Romeo 166 2.0 TB V6
ex Lancia Thesis 3.0 V6
ex Lancia Lybra 2.0 20V SW

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Lancia Thesis 3.0 Jihlava

#34 Příspěvek od Harous 239 »

Protože má nejlepší Thesis v celým kosmíru... :lol:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Hamster 526
Příspěvky: 902
Registrován: stř bře 04, 2009 09:09
Bydliště: Praha - Smíchov

Re: Lancia Thesis 3.0 Jihlava

#35 Příspěvek od Hamster 526 »

Já si Vlada velice vážím, vím, že to auto má prolezlý jako nikdo jiný tady, že rozumí téměř všemu, co se v tom autě děje, ale pak to zazdí nějakým podobným superpřehnaným prohlášením a celý dojem je pryč. Vpodstatě všechny Thesis, který sem někdo dal, označil za stočený z milionu nebo dvou - upozorňuju, že Thesis je nanejvýš 10 let starý auto, takže to znamená nájezd 200.000km každý rok, aby se takovejch hodnot dosáhlo. Kdo na světě najezdí 200,000km ročně (tj. 550km denně a to za těch 10 let nesmí nechat auto ani jeden jedinej den v garáži) s benzínovou Lancií??? Nezbláznil se tady někdo??

A že to auto stojí málo - ano, stojí. Může to být tím, že je to křáp. A nebo to prostě někdo potřebuje prodat a třílitrovou Lancii, kterou tady lidi neznaj ani z fotek, není úplně snadný střelit za víc, pokud na to spěcháš. Zajeďte se na to auto podívat, zkoukněte ho a pak řekněte, že je špatný. Ale jen pokud bude opravdu špatný. Pamatuju se, jak sme se potkali v Brně, byli ste na mě velmi hodní, nahráli ste mi nový software, poradili se spoustou věcí, ale pak mi Vlad jen tak mezi řečí (aniž se v tom autě alespoň svezl) řekl, že to auto je prakticky na odpis, komplet podvozek v háji, převodovka v háji a co já vím co ještě. A to jen proto, že jsem si postěžoval, že nemám dojem, že se to auto vznáší nad silnicí. Odjížděl jsem s pocitem, že jsem vyhodil 100.000,- do kanálu a budu si muset sehnat jiný auto, protože to moje musí cestou do Prahy umřít. A realita? Dva čepy po šesti stovkách, jeden vadný kontakt, jedna vadná (nikoli přepálená) pojistka a jedna motocyklová baterie. Toť vše. Kdybych Vlada potkal před nákupem toho auta, nikdy bych si ho nekoupil a teď můžu po roce provozu, seznámení se s autem i s jinými kusy Thesis) zcela klidně říct, že všechno funguje a že nekoupit tenkrát takle málo opotřebovaný a skvěle naspecifikovaný auto by byla monstrózní chyba. Koupit Thesis je radost, ne sebevražda.
Lancia Detla 1.6 JTDm
Lancia Lybra 2.0 20V Comfortronic
ex Alfa Romeo 147 2.0 Selespeed
ex Alfa Romeo 166 2.0 TB V6
ex Lancia Thesis 3.0 V6
ex Lancia Lybra 2.0 20V SW

Uživatelský avatar
Štefan 368
Příspěvky: 833
Registrován: sob čer 07, 2008 22:24
Bydliště: Kuřim, Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Thesis 3.0 Jihlava

#36 Příspěvek od Štefan 368 »

Nemyslim si, ze by bol tvoj kusok v zlom stave (ved som ti to aj myslim vravel). Interier mas urcite zachovalejsi, nez ja :wink: Jedinou vadou na krase su paraboly svietiel, tie su v horsom stave. So stavom km to ale casto nema nic spolocne (dovod je pouzitie smejd kapaliny do ostrekovacov). Clovek si nemohol nevsimnut aj nepekne cvakanie hydrostelov, ale tie tiez neodchadzaju s velkym najazdom ale kvoli oleju. Staci pretahovat intervaly a zakarbovany olej ich vie poskodit uz po 100tis. km :-) Za to ty ani auto nemoze, predchadzajuci majitel to nemusel riesit zrovna svedomito. Hlavne je, ze sa ma teraz dobre :)

Btw, milionove najazdy su samozrejme nerealne. Najviac som teda videl tych 850tis. km u 2.4 JTD, ale to je myslim velka rarita. Verim, ze motor "teoreticky" nema problem spravit viac ale v praxi ho vzdy skor znici zanedbana udrza, zla nafta atd.

Za 100K to urcite nebola zla Kupa, pozri ake vraky sa dnes predavaju za 90tis. Uz som takych par videl (na vlastne oci), je to smutny pohlad. Do*ebane auto z IT vrakaca, vylestene a sup ho do CR/SR ako kusok po prvom majitelovi rocnik 1938 :-D

Mimochodom kde vedia capy za 600Kč/ks? :-k
Lancia Delta 1.4 T-Jet 09'
Alfa Romeo 147 1.9JTDm 08'
Lexus GS 460 4.6 V8 09'
Ex:Lancia Thesis 2.4JTD 03'
Ex:Lancia Kappa 20V Turbo 99' 245PS/390Nm by PhoB
Ex:Lancia Kappa 16V Turbo 95'

Uživatelský avatar
Hamster 526
Příspěvky: 902
Registrován: stř bře 04, 2009 09:09
Bydliště: Praha - Smíchov

Re: Lancia Thesis 3.0 Jihlava

#37 Příspěvek od Hamster 526 »

Hydroštely a podobný věci jsou spotřební materiál, snadno se poléčí a neříkají nic o tom, že auto je na odpis nebo má najeto bambilion kilometrů. Vůbec neřeším, jestli to auto bylo nebo nebylo stočený, zřejmě bylo, ale je v dobrým stavu, interiér je pořád jako nový. Cenu čepu už si nepamatuju, možná to bylo víc, už je to přecijen nějakej pátek, vy ste to auto viděli v době, kdy sem ho měl ani ne 14 dní a mělo za sebou jen základní ponákupní servis. Zašlý krycí plast světel už je dávno vyřešen... :-)

Obrázek
Lancia Detla 1.6 JTDm
Lancia Lybra 2.0 20V Comfortronic
ex Alfa Romeo 147 2.0 Selespeed
ex Alfa Romeo 166 2.0 TB V6
ex Lancia Thesis 3.0 V6
ex Lancia Lybra 2.0 20V SW

Uživatelský avatar
onko 657
Příspěvky: 1490
Registrován: ned bře 15, 2009 20:27

Re: Lancia Thesis 3.0 Jihlava

#38 Příspěvek od onko 657 »

Vypadá velice slušně, na to, že je na "odpis" :D
Ex: zelená-LANCIA Kappa 2.4 jtd http://moje.auto.cz/onko/kappice.html
zlatá-LANCIA Kappa 2.4 jtd http://moje.auto.cz/onko/kappice-1.html

Uživatelský avatar
Štefan 368
Příspěvky: 833
Registrován: sob čer 07, 2008 22:24
Bydliště: Kuřim, Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Thesis 3.0 Jihlava

#39 Příspěvek od Štefan 368 »

Tiez si myslim :D Svetla sa velmi podarili, vyzeraju ako nove =D>
Lancia Delta 1.4 T-Jet 09'
Alfa Romeo 147 1.9JTDm 08'
Lexus GS 460 4.6 V8 09'
Ex:Lancia Thesis 2.4JTD 03'
Ex:Lancia Kappa 20V Turbo 99' 245PS/390Nm by PhoB
Ex:Lancia Kappa 16V Turbo 95'

Uživatelský avatar
vlad47
Příspěvky: 674
Registrován: čtv úno 10, 2011 22:57
Bydliště: BA/RS
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Thesis 3.0 Jihlava

#40 Příspěvek od vlad47 »

Myslel som si ze aj ja som ten co tuto konverzaciu drzi v chode tak som sa odmlcal na chvylu, lebo toto forum nie je o tom, ale ako vidim nie som to ja. To ze sme sa so simmym trochu zo srandy dotahovali je jedna vec, obaja vieme ako to bolo a aspon na spestrenie to bolo calkom funny. Ale po tom co si napisal tak ze si nepamatas alebo zle pamatas co som ti na zraze povedal neverim a to klamstvo ze som tvojho thesisa zhodnotil ako na odpis je jasne zamerne a zakerne namierene voci mne. Zaujimave miso ze si bol pri tom, ale obhajujes len seba. Povedal som ze je stoceny a za tym si stojim, napichnut si nam ho nedal tak o kolko presne sa neda povedat. Ci som nieco vravel o automate uz presne neviem, ale ak by to aj bolo to ze ta caka repas aj za tym si stojim, kazdy automat caka repas aj keby si sa rozobral tak to nezmenis. Sam si odporujes, raz tvrdis ze vravim ze to auto vydrzi vecne (co tiez nie je pravda a ani boh netusi ako si sa dopracoval k tym cislam, mala rada, ludia nie su taki naivni, vidia ze ten udaj mas z brucha) a na druhej ze tvoje konci. Kazdy kto ma oci to zbada tak naco ta snaha. Nemas iny sposob ako si zviditelnit auto? Akurat teraz pocas mazania veci som si cital nahodou aj moje prispevky a komentare na auta z bazarov na ktore sa tu dotazovali a toto inak ako urazanie sa brat neda. Pre pripomenutie tam boli odhady aj 300 tis, dokonca aj 150 000. :ANAL:
V kratkosti, ohovarania, kydania a klamania bolo dost, nepotrebujem to. Ked niekto nevie citat nek necita. Moje rady a postrehy boli pre tych ostatnych, ano kto vie citat, cita spravne, boli. Toto je moj posledny prispevok na tomto fore. Ak este niekedy sa budem nudit mozno poradim cez SZ a inak kto ma zaujem, rad pomozem, poradim a vysvetlim, kontaktov na mna je v podpise viac takze staci si len vybrat :) Hura do toho hh.
Vincenzo by sa za teba hambil.
P.S.: Vy ostatni ako mozete verit tym taraninam? Za dobrotu na zebrotu. Tymto stahujem vsetky dokumenty zo svojej stranky a prosim misa o stiahnutie vsetkych ktore ma odomna zo vsadial kde ich dal plus nesharuje ich dalej. Ktory soft a ktore adaptery pouzivat som vam uz ukazal takze ste aj v tomto sebestacny (ja si uz planujem objednat examiner). Tiez prosim nechajte si pre seba. Ciao.
Lancia Thesis Emblema
- 3,2 07
- 3,0 04
- 2,0tb 02
- 2,4jtd 03
Lancia K coupe 20VT 99
Lancia Beta coupe 2,0ie 84
Alfa Spider 3.0 12V 00
Lancia Delta T-jet 110kw Platino
http://www.lanciathesis.eu

Uživatelský avatar
Jan 69
Příspěvky: 2331
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:53
Bydliště: Praha 6

Re: Lancia Thesis 3.0 Jihlava

#41 Příspěvek od Jan 69 »

vlad47 píše: Vincenzo by sa za teba hambil.
:lol:
Lancia Beta Coupe 1300,2000,VX
Alfa Romeo 75, Sprint, 159 SW
Fiat 127, Uno, 600D, 131

Uživatelský avatar
onko 657
Příspěvky: 1490
Registrován: ned bře 15, 2009 20:27

Re: Lancia Thesis 3.0 Jihlava

#42 Příspěvek od onko 657 »

Z fotek nejde soudit o stavu kilometrů, nebo jde ale jen do jisté míry, ale vubec ne podle stavu sedaček, to by pak někdo mohl hádat u jedné Kappy co máme doma nájezd cca 6-8 milionů :lol: :lol: :lol:
Ex: zelená-LANCIA Kappa 2.4 jtd http://moje.auto.cz/onko/kappice.html
zlatá-LANCIA Kappa 2.4 jtd http://moje.auto.cz/onko/kappice-1.html

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Lancia Thesis 3.0 Jihlava

#43 Příspěvek od Harous 239 »

Dokud se někdo nesebere a na to konkrétní auto se nedojede podívat tak bude tahle diskuze o ničem.
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Hamster 526
Příspěvky: 902
Registrován: stř bře 04, 2009 09:09
Bydliště: Praha - Smíchov

Re: Lancia Thesis 3.0 Jihlava

#44 Příspěvek od Hamster 526 »

to Vlad: Nejdřív se uklidni, vydejchej, a pak se o tom můžeme bavit. Tohle urážení se a rozmáchlý gesta je trochu zbytečný. Tady je fórum, je tu kvůli diskusi, tak diskutujeme. Myslím, že jsem se vyjádřil slušně a korektně. Nelíbilo se mi, že jsi odsoudil auto na základě velmi kusých informací v inzerátu a pár mizerných fotek. A nebylo to poprvé. Zbytečně tak odrazuješ zájemce o to auto, nebo aspoň já bych si ho po přečtení tvého komentáře ani nejel prohlídnout. Totéž co se týče nedávné debaty o podvozku. Fórum čtou i lidi, kterým se to auto líbí, chtěli by ho, ale nevědí o něm vůbec nic a chytají se každé zde napsané informace (osobní zkušenost, kamarád se po tom, co měl týden půjčenou moji Lancii, začal shánět po pěkném kousku a chtěl si to auto koupit. Pak mi ale volal, že četl tady na fóru tvoje příspěvky a že ho to dost vyděsilo, protože z toho nabyl dojmu, že co kus, to hromada šrotu, kterou dát do slušnýho stavu vyjde na balík).
Je na tobě, jestli odtud uraženě odejdeš, nebo jestli se zamyslíš nad tím, co říkám, a buď ti dojde, že na tom něco je nebo se mnou budeš nesouhlasit. Pokud se urazíš a přestaneš sem chodit, bude mě to mrzet, tvých znalostí o autě i tebe osobně si velmi vážím, to už se tu i napsal, ale je to jen tvoje rozhodnutí. Přesto ode mě nemůžeš čekat, že ti budu pochlebovat a kejvat na všechno, co řekneš, jen proto, že jsi tu největší znalec Thesis ze všech - já takové věci prostě neumím, když se mi něco nelíbí, ozvu se. Není to z mé strany nic osobního (a narozdíl od tebe jsem ani na okamžik nepřešel do roviny osobních útoků nebo invektiv), jen výměna názorů. Tečka.
Lancia Detla 1.6 JTDm
Lancia Lybra 2.0 20V Comfortronic
ex Alfa Romeo 147 2.0 Selespeed
ex Alfa Romeo 166 2.0 TB V6
ex Lancia Thesis 3.0 V6
ex Lancia Lybra 2.0 20V SW

Odpovědět