Lancia Dedra 1.6

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Odpovědět
Zpráva
Autor
kotesak
Příspěvky: 4
Registrován: ned črc 08, 2012 14:38
Bydliště: Tlučná (u Plzně)

Lancia Dedra 1.6

#1 Příspěvek od kotesak »

Ahoj, uvažuji o tom, že bych si koupil Dedru a jelikož sem student, tak můj rozpočet je velmi omezený a tak bych se chtěl zeptat na co si při koupi Dedry dát pozor a už jsme vyhlédl jednu a tak bych se chtěl ještě zeptat co by jste na ni řekli: http://www.sauto.cz/osobni/detail/lanci ... oFrom=list" onclick="window.open(this.href);return false; :D

Uživatelský avatar
Jan 69
Příspěvky: 2331
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:53
Bydliště: Praha 6

Re: Lancia Dedra 1.6

#2 Příspěvek od Jan 69 »

Dedra je v pohodě, ale nesmí být shnilá..což tahle nejspíš bude. Je potřeba zkouknout hlavně prahy, podlahu, zadní podběhy, přední podběhy za tlumičem atd., prostě klasika. Od tohohle motoru nečekej závratný výkony, ale zase jsou nízký ceny dílů a snadný opravy, spotřeba tak kolem 8l. Jinak pochybuju že tohle bude plnit EURO3, spíš 1 max 2.
Hledal bych hlavně kousky po faceliftu, u těch je větší šance že nebudou shnilý.
Lancia Beta Coupe 1300,2000,VX
Alfa Romeo 75, Sprint, 159 SW
Fiat 127, Uno, 600D, 131

kotesak
Příspěvky: 4
Registrován: ned črc 08, 2012 14:38
Bydliště: Tlučná (u Plzně)

Re: Lancia Dedra 1.6

#3 Příspěvek od kotesak »

No tak to EURO s tím se počítal, že "3" to asi nebude. A jinak díky, sem jen chtěl vědět jestli nejsou nějaké části, na které Lancie trpí více.

Uživatelský avatar
Baltik 615
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 2549
Registrován: stř srp 03, 2011 07:59
Bydliště: Příbor, Novojičínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Dedra 1.6

#4 Příspěvek od Baltik 615 »

Dedra je srdcovka, teda pro mě :oops: student zatím jsem, takže přijmy minimální ale jsem maximálně spokojen...než jezdit s felckou nebo s něčím jiným v teto cenové kategorii...pchee. Když najdeš dobrý kus tak si za vodou . Na tu dobu jak je to staré tak vevnitř pohodlné, same vychytávky(jen jestli fungujou :lol: ) na dlouhé cesty příjemné, díly jakš takš dobré. Podle obsahu a těžké nohy je spotřeba...jestli chceš blbnout a hnát to trochu tak to musíš točit jinak je to líné. Já jezdím ekonomicky 8-[ a stačí mi to. Nevýhody elektrika :!: ale i několik dalších se jich najde,vesměs maličkosti 8-)

Odkud jsi ?
Dedra_1.6_66_97''
Astra_1.6_55_99''
106_1.4_55_98''

Obrázek

kotesak
Příspěvky: 4
Registrován: ned črc 08, 2012 14:38
Bydliště: Tlučná (u Plzně)

Re: Lancia Dedra 1.6

#5 Příspěvek od kotesak »

No já sem z Tlučné (cca 10km od Plzně) tak se poohlížím po autech nejlépe v Plzni a tahle Lancie mi padla do oka jak cenou tak i designem jen sem koukal, že zřejmě byly opravovaný blatníky. ;)

Odpovědět