Přihlášení Themy 8.32 SW

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hamster 526
Příspěvky: 902
Registrován: stř bře 04, 2009 09:09
Bydliště: Praha - Smíchov

Re: Přihlášení Themy 8.32 SW

#31 Příspěvek od Hamster 526 »

Že je to netovární bastl je jasný odzačátku, ale mě osobně to nijak nevadí. Je to hezký, zdá se to dobře a poctivě udělaný a když je někdo nadšenec a rozhodne se investovat měsíce práce a spoustu peněz do něčeho takovýho, má můj obdiv. Pro mě je to zajímavý způsob, jak zachránit motor z jedný 8.32. A každý takový pokus o záchranu těhle skvělejch mašin kvituju s povděkem. Ano, obě ty auta jsou podivný, ale proč shánět SW voňavku, když z ní chci jen kastli?

Že to nebylo jednoduchý legalizovat - to si dovedu představit, je to přecijen úplně nový auto, jaký Lancia nikdy nevyráběla, ale není důvod, proč by to nemělo fungovat. A pokud to holanďáci jednou schválili do provozu, není co řešit.

Kdyby všichni domácí úpravci odváděli takovou pěknou čistou práci místo bastlení podivnejch vejfuků, ohyzdnejch tuningovejch nárazníku a šílenejch sportovních volantů na 8.32, byl bych naprosto spokojený, toť můj pohled na věc.
Lancia Detla 1.6 JTDm
Lancia Lybra 2.0 20V Comfortronic
ex Alfa Romeo 147 2.0 Selespeed
ex Alfa Romeo 166 2.0 TB V6
ex Lancia Thesis 3.0 V6
ex Lancia Lybra 2.0 20V SW

Cara Binieri

Re: Přihlášení Themy 8.32 SW

#32 Příspěvek od Cara Binieri »

Harous píše:Já mám za to, že 8.32 se v týhle poslední generaci Themy nedělala. Že byl poslední model s blinkrama pod světlama, ale s velkejma mlhovkama v nárazníku. Ruku do ohně bych za to ale nedal... :wink:
Sakra, mas pravdu. :-) Vsechny ty cerveny na googlu s novym cumakem jsou ve skutecnosti jedna a ta sama, nabourana v Italii a dotazena pres Nemecko do CR. Ta holandska to je porad zahada, videl bych to na nedokonceny pokus opravit tu puvodni bouracku.

BTW: prihlaseni nakonec dopadne dobre, musel jsem se sice hodinu vztekat, ale nakonec nadrizeny ty sileny babizny u okynka svolil :-)
U ty "moji" jsou oba VINy stejny, tam bych to videl spis na preklep.

Diky vsem za pomoc i za rady.

Uživatelský avatar
E-čertík 92
Příspěvky: 1786
Registrován: úte pro 13, 2005 10:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení Themy 8.32 SW

#33 Příspěvek od E-čertík 92 »

Tak to jsem rad, ze VIN sedi, i ze "uredni" pristup zabral :-D
Ex: Fiat Croma 2.0I-E Turbo
Ex: Lancia Thema 2.0I-E 16V
Ex. Lancia Lybra 2,4 JTD
Ex. Lancia THESIS Emblema 2,4 JTD-M

Uživatelský avatar
Szozda 190
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 3340
Registrován: sob led 13, 2007 00:28
Bydliště: Brno--608753688
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení Themy 8.32 SW

#34 Příspěvek od Szozda 190 »

=D> =D> =D>
Tak ať se ti to podaří :wink:
Fiat Tipo 1.4 16V 2017
Ex : Lancia Delta II 1.6 8v
Ex : Lancia Kappa 2.0 20V V.I.S.
Ex : Lancia Thema 2.0i.e.
Ex : Fiat Tipo 1.4 i.e. DGT

Uživatelský avatar
Míla 185
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 415
Registrován: pon led 08, 2007 22:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení Themy 8.32 SW

#35 Příspěvek od Míla 185 »

=D> Dnes jsem se pokoušel poptat na MDCR, jak přihlásit přestavbu ze zahraničí, ale nějak se jim nechtělo moc konkrétně odpovídat. Takže přístupu Vašich úředníků bych si dost vážil.
Lancia Thema 8.32
Lancia Delta Integrale 8V
Lancia Beta Trevi 2.0 Volumex
Lancia Beta Trevi 2.0 Automat
ÚVMV GT

Uživatelský avatar
Jahody.11 484
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 138
Registrován: čtv dub 23, 2009 21:15
Bydliště: Teplice

Re: Přihlášení Themy 8.32 SW

#36 Příspěvek od Jahody.11 484 »

Ono je to složitý. Ty potřebuješ pro přihlášení typový schválení. V německým techničáku to bývá ale v Holandském ne. To se dá taky najít na štítku nejčastěji začíná ABE. Ono se to ofiko dá dotlačit přes Dekru v německu která pokud to auto ABE mělo ti ji dodá ale zase ti to nebude potom sedět s tím motorem a kombi. Být tebou určitě si nechám poslat kopie papírů a nejdřív si to proklepnu. Ofiko cestou to bude jistě trnitý.
Lancia Beta Coupe 1600, Lancia Y 1.2 8V

Uživatelský avatar
Simmy
Příspěvky: 1368
Registrován: ned kvě 04, 2008 15:24
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Přihlášení Themy 8.32 SW

#37 Příspěvek od Simmy »

dopadlo to nakonec nějak?
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo
http://www.fiatcromaklub.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; - diskusní fórum o FIAT Croma (LANCIA Thema)

Cara Binieri

Re: Přihlášení Themy 8.32 SW

#38 Příspěvek od Cara Binieri »

Tak po půl roce mailování, běhání po úřadech, vyřizování a dotazování se jsem se na to vykašlal, prodávající se ukázal jako naprosto nespolehlivý partner (nezvedá telefony, zvyšuje cenu, odmítá prohlídku v autorizovaném servise a nechce auto půjčit na delší projížďku).
Navíc jsem mluvil s lidmi, co ji postavili a sami mi řekli, ať dám ruce pryč, že si ji v minulých třech letech podávalo asi pět majitelů.
Thema pořád stojí v areálu prodejny, co jsem slyšel od kamaráda z NL, bude rozebrána na díly na stavbu sedanu.

Já jsem znovu skončil u 164 Q4 1995.
Vám všem moc děkuji za pomoc a mrzí mě, že to nevyšlo, mohl tu být v galerii docela pěkný nový přírůstek.

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

Re: Přihlášení Themy 8.32 SW

#39 Příspěvek od Dan 1 »

Už samotný přístup majitele by mě odradil. Škoda, že to nevyšlo, zvlášť když jsi s tím strávil tolik času. Borcovi asi Thema zůstane nadosmrti, pěkný příklad toho, když někdo zbastlí kusovku a čeká, že mu za ní lidi utrhnou ruce.
Lancia Kappa Coupé 2.0t 16v
Lancia Kappa SW 2.0t 16v (RZ v depozitu)
Lancia Lybra SW 2.4 JTD

Uživatelský avatar
Kůrkyn 38
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 7053
Registrován: čtv čer 30, 2005 14:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení Themy 8.32 SW

#40 Příspěvek od Kůrkyn 38 »

Kdybs v lednu poslechl, tak sis mohl ušetřit trápení :)
xxxx

Odpovědět