Lybra - 3 otazky

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hamster 526
Příspěvky: 902
Registrován: stř bře 04, 2009 09:09
Bydliště: Praha - Smíchov

Re: Lybra - 3 otazky

#46 Příspěvek od Hamster 526 »

Jeden lem! [-X A zas taková tragédie to taky není, tohle by tam vzniklo až za pár let. Ale jo, do léta bych to chtěl pořešit...
Lancia Detla 1.6 JTDm
Lancia Lybra 2.0 20V Comfortronic
ex Alfa Romeo 147 2.0 Selespeed
ex Alfa Romeo 166 2.0 TB V6
ex Lancia Thesis 3.0 V6
ex Lancia Lybra 2.0 20V SW

medman
Příspěvky: 59
Registrován: úte zář 14, 2010 11:18

Re: Lybra - 3 otazky

#47 Příspěvek od medman »

Tak chlapi Lybrusu uz mam z nemecka doma. Nemam k nej zatial taku doveru ako k mojej rovnako starej Fabii, ale snad ju casom ziskam. Zatial len prichadzam postupom casu na veci, ktore uz nahlodal cas. Lybra ma na tachometri natocenych okolo 100 000km, ktorym ale samozrejme neverim. Prvy krat bola prihlasena zaciatkom roku 2000 a medzi papiermi som nasiel vypis z Lanciu servisu, podla ktoreho bola v autorizaku servisovana do roku 2007 v ktorom mala nabehane podla tohto vypisu okolo 70000km. Potom je uz minulost mojho auta neznama :). Auto bolo burane, zadne dvere a pravy zadny blatnik ako aj zadne prave dvere boli striekane. Neviem si tak uplne predstavit ako asi ta nehoda vyzera ale snad to nebolo nic vazne, zo spodu to pre mna ako pre laika vyzera normalne, uvidime co povie mechanik. Bolo to zrejme burane uz davno, podla toho vypisu bol na aute v roku 2001 pouzity tmel, ktory je podla KO na pravych zadnych dverach. Ak by niekto vedel, co od tohto narazu mozem pripadne este ocakavat, budem rad, ked sa vyjadrite. Taktiez uz chytila hrdza podbeh alebo ako sa to vola pod tymito dverami a to za normalnych okolonosti Lybry nezvyknu.
Dalsia vec je,ze svieti kontrolka air-bagu. Nemec povedal, ze sa podarilo dcere vytiahnut konektor pod sedackou pri upratovani. Uvidime co povie diagnostika.
Zatial z tejto Lybry nemam az taky dobry pocit, ako som ocakaval, ale zase za 2000e s takmer uplne novymi zimnymi gumami na diskoch toho cakat asi vela nemozem. A tak to aj beriem. Mudrejsi budem po navsteve mojho servisaka, zatial len take moje prve dojmy.Tak snad si na seba zvykneme a budeme obaja spokojni.
Lancia Lybra 1,8 VVTi

Uživatelský avatar
Pepazdepa 408
Příspěvky: 3795
Registrován: úte zář 16, 2008 17:36
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

Re: Lybra - 3 otazky

#48 Příspěvek od Pepazdepa 408 »

Těžko říct. Určitě nech to auto prohlídnout někym, kdo se v tom vyzná a uvidíš :wink:
Lancia Lybra SW 1,9JTD

Odpovědět