Doporučily by jste Fiata (mareu bravu a palio???) vše na LPG

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Odpovědět
Zpráva
Autor
FasH

Doporučily by jste Fiata (mareu bravu a palio???) vše na LPG

#1 Příspěvek od FasH »

Tak a je hotovo už je delta2 prodaná nějakému klukovi takže už není ale když jste kamarádi italských aut múžete mi doporučit fiata palio nebo mareu aj bravu na lpg?

ceny jsou
palio 140 tis km lpg rv.2000- 20tis
marea 145tis. lpg rv.99 29tis
brava rv.97 170tis. lpg 25tis s lpg na 5let
ceny jsou mi podivně levné ale tak kdyby to jezdilo pár let jenže to asi bude o investici jak jsou na tom z vadama Fiatáci PROMLUVTE :-D

delta už není a asi nebude nikde sem jí nesehnal a jezdit do přerova to je z ruky tak kdo měl mareu nebo jiné italské auto fiat tak prosím poradte díky co a jak se se...e díky:-D

vím že je to lancia klub ale tak ital jako ital a to si sou fiat a lancia hooodně příbuzný

celkem mě to se...e že ji prodal ale co uvidíme jestli se neukáže tady aže se mu to vys..e :-D

Kamil 372
Příspěvky: 1049
Registrován: sob kvě 31, 2008 20:33
Bydliště: Hodonín, Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučily by jste Fiata (mareu bravu a palio???) vše na LPG

#2 Příspěvek od Kamil 372 »

no tak nejen ceny, ale i nájezdy jsou docela nízké, ale mě osobně se z těchto tří aut nejvíc líbí Marea, ale kombík, ne sedan. ale jinak nemám ani s jedním žádné osobní zkušenosti...
Lancia Lybra 2.4 JTD SW

Uživatelský avatar
Hamster 526
Příspěvky: 902
Registrován: stř bře 04, 2009 09:09
Bydliště: Praha - Smíchov

Re: Doporučily by jste Fiata (mareu bravu a palio???) vše na LPG

#3 Příspěvek od Hamster 526 »

Máme doma Mareu 1.6 16V - koupili jsme ji v roce 2001 jako novou, najeto má momentálně 230.000km a spokojenost - motor je spolehlivej a v otáčkách táhne velmi dobře, auto je slušně vybavený, prostorný a pořád vypadá dobře. Problémy nějaký byly, ale jen prkotiny, motor šlape jako hodinky.
Lancia Detla 1.6 JTDm
Lancia Lybra 2.0 20V Comfortronic
ex Alfa Romeo 147 2.0 Selespeed
ex Alfa Romeo 166 2.0 TB V6
ex Lancia Thesis 3.0 V6
ex Lancia Lybra 2.0 20V SW

Odpovědět