Kupě Lancia Delta 2 1.6 16v LPG BRC Prosím M*Á*S*T*E*R*Y*!!!

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupě Lancia Delta 2 1.6 16v LPG BRC Prosím M*Á*S*T*E*R*Y*!!!

#16 Příspěvek od Vítek 4 »

Jiriku zmerat tlaky ne otazka do 10ti minut :wink:
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Petr 365
Příspěvky: 617
Registrován: pát kvě 30, 2008 22:44
Bydliště: Brno

Re: Kupě Lancia Delta 2 1.6 16v LPG BRC Prosím M*Á*S*T*E*R*Y*!!!

#17 Příspěvek od Petr 365 »

tlaky sem si u 20vt změřil během chvíle, ne tak dlouhé, aby to bazarník z časových důvodů nedovolil
Octavia 1.9 tdi 81kw
Kappa 2.4 TDS
Lybra 2.4 JTD
ex Thesis 2.4 JTD
ex Thesis 2.4 JTD
ex Thesis 2.4 JTDM

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

Re: Kupě Lancia Delta 2 1.6 16v LPG BRC Prosím M*Á*S*T*E*R*Y*!!!

#18 Příspěvek od Dan 1 »

Jenže pro bazarníka jste cizí člověk, taky bych si na auto od cizího nenechal šáhnout, když nevím, jestli to není machýrek typu "máte štěstí, že jdu zrovna kolem, Trabanta znám dobře."
Lancia Kappa Coupé 2.0t 16v
Lancia Kappa SW 2.0t 16v (RZ v depozitu)
Lancia Lybra SW 2.4 JTD

R.S
Příspěvky: 206
Registrován: čtv črc 15, 2010 00:01

Re: Kupě Lancia Delta 2 1.6 16v LPG BRC Prosím M*Á*S*T*E*R*Y*!!!

#19 Příspěvek od R.S »

No nevim proverit si kupovanou vec mam ze zakona pravo. Pokud mi to prodavajici neumozni tak je treba se snim rozloucit a podivat se jinde. Pokud ma strach tak se domluvit a zajet do autorizovaneho servisu na kontrolu. Je vzdy lepsi zaplatit 1000kc za prolezeni auta nez 30000 za vrak.
Pokud nedovoli promerit tlaky tak inteligentni clovek provede start projede se prozene to. Po zahrati vytahne merku a cuchne k ni. Pri problemu s ovalitou valcu ci netesnosti olej dosti smrdi po vyfukovych plynech. Stejne tak pri startu dele stojiciho auta je treba sledovat barvu koure po startu. Pri mirne modrem muzeme z urcitosti rict ze nam to tece pres ventily(vid Dresiku)
Pokud dovoli pripojit diagnostiku tak povoli pripojit i snimaci sondu na baterku. Tak se da take dle prubehu proudu urcit jak jsou na tom tlaky. Pri stejnem prubehu vime ze maji valce priblizne stejnou kompresi(i kdyz nevime jakou). Zkuseny technik pozna dle velikosti spicek jak je motor na tom.
Nevim proc se hned ze vseho dela problem.

Jak jsem psal uz vyse pokud nedovoli podekuji a jdu o dum dal. Bazaru je u nas dosti. Radsi nekoupim vyhlidnute auto nez bych mel pak brecet nad vydelkem.

To Dan: Ano jsem cizi clovek stejne jako pro prodavace v masne. Tam si take muzu cichnout k prodavane veci a pokud to neni to prave orechove tak mu to z diky vratit. Myslim si ze doba kdy jsem proste musel drzet hubu a brat to co je je proste uz chvalabohu za nami.
Carpe Diem quam minimum credula postero

FasH

Re: Kupě Lancia Delta 2 1.6 16v LPG BRC Prosím M*Á*S*T*E*R*Y*!!!

#20 Příspěvek od FasH »

Tak a je hotovo už jí prodal nějakému klukovi takže už není ale ddyž jste kamarádi italských aut méžete mi doporučit fiata palio nebo mareu na lpg?

ceny jsou
palio 20tis a marea 29tis pak brava rv.97 25tis s lpg na 5let

delta už není a asi nebude nikde sem jí nesehnal a jezdit do přerova to je z ruky tak kdo měl mareu nebo jiné italské auto fiat tak prosím poradte díky co a jak se se...e díky:-D

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Kupě Lancia Delta 2 1.6 16v LPG BRC Prosím M*Á*S*T*E*R*Y*!!!

#21 Příspěvek od Harous 239 »

Ještě si rozmysli co od toho auta chceš. Palio určitě není špatný, ale Marea je někde jinde. Ideální by bylo kdyby si měl možnost se v obou autech svýzt. Zkus nějak blíž definovat svoje požadavky na auto a diskuze se rozjede. :wink:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

FasH

Re: Kupě Lancia Delta 2 1.6 16v LPG BRC Prosím M*Á*S*T*E*R*Y*!!!

#22 Příspěvek od FasH »

Harous:
jj požadavky by byly a koukám že seš kousek odemě no jen 20km

požadavky malá údržba
nízké náklady na ND
pak taky spotřeba :-D
jisté je že na LPG benzín už nechci protože cena de nahoru a auta dolu
tak určitě pohodlí tak nějak jako felda nebyla špatná

jj máš pravdu a taky sem to udělal marea tou sem se zvezl 1.6 16v a opravdu pohodlí jak nevim kde ale hodně se o fiatech marea zminujou že to neni moc dobrý auto a celkově hodně poruchové ale co člověk to názor

Tak a bravou sem se svez to je živý ale tak 1.6 16v je živej snad ve všem

Takže tohle jsou moje představi
známí má tempru a ještě do ní nedal ani prt ale je fakt že je to víkendový jezdec takže má na ní 50tis. a je taky na lpg ale neprodá ne ne je to jeho mazel .

Měl sem citroena a i když to každej odsuzoval tak 4roky bez investic jenže sem potřeboval peníze tak šla pryč a místo ní favorit jenže ten umřel tak sháním něco dočeho se něco vejde
něco aby to bylo svižný ale nejsem závodník to nee nechci přijít o profesák co sem těžce udělal za 15tis.

asi tak
Předem díky za jakýkoliv názor nebo radu
a jsem z Uhlířských Janovic

Uživatelský avatar
Huty
Příspěvky: 437
Registrován: úte dub 15, 2008 10:51
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupě Lancia Delta 2 1.6 16v LPG BRC Prosím M*Á*S*T*E*R*Y*!!!

#23 Příspěvek od Huty »

bral bych mareu, je to luxusnější brava v podstatě, pokud bravu, tak vyhnout se motoru 1,4 12V je to hroznej lenoch a odcházijou vačky, kvuli špatnymu mazání, zato 1,2 16V jede hezky
ale osobně bych spiš mareu než bravu
Lancia Lybra SW 2,4 JZD Lancia Kappa coupe 16vt uzdravujem, Alfa 145 1,7 16v boxer formulka
ex Fiat Dobló 1,2 8v,ex Delta HPE 1,8VVT; ex Delta 1,6HF; tipo 1,6 2x; uno 1,0ie; 1,4ie; 1,3D 2x

jack365

Re: Kupě Lancia Delta 2 1.6 16v LPG BRC Prosím M*Á*S*T*E*R*Y*!!!

#24 Příspěvek od jack365 »

jsem od Uhlířských Janovic a mam deltu 1.6 16v cernou s cervenym kridlem.
tak se chci zeptat Na jmeno?
Jakonovis@seznam.cz

Odpovědět