KAPPA na LPG ?

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Zpráva
Autor
lafej
Příspěvky: 89
Registrován: ned úno 28, 2010 13:06

Re: KAPPA na LPG ?

#16 Příspěvek od lafej »

Tomáš-Oaza 7 píše:tak tak :lol:
Jak tak tak ))))))) ja jsem spokojenej s LPG cv Kappě he a volal sem do Brna na radu že mi to napichne že zkusi zjistit proboblem co ted mam , po opravě ojničniho čepu a rozvodů a hůavy se mi zda že malo opraorti jinym motorum js mam 107kw a jel sem 114 kw ta jela jak svina ja jsem proti ni hlemyžd a při prudkem sešlápnuti plynu se ozve neco jak když vrtule do chlediče cvrlika :-)ale je to nekde u rozvodů , rozjede se ale musim opatrně na plyn ) tudiž nejede jak by mohla uvidime co s tim ale jinak jsem ouplne spokojen a jupi Kappaaaa tj vono))))

R.S
Příspěvky: 206
Registrován: čtv črc 15, 2010 00:01

Re: KAPPA na LPG ?

#17 Příspěvek od R.S »

Ja ti to neberu ja mam tale LPG a jsem spokojen.
Jen jsem naznacil ze kappa s klepajicim motorem a CNG neni dobra koupe. Coz o to motor se da opravit ci sehnat, ale trapit se s timto druhem plynu neni moc zazivne. To neni jak LPG, ktere se da natankovat v dnesni dobe na kazdem druhem rohu. Nevim jak velke ma lahve, ale pri spotrebe kappy to tak odhaduji na ujeti cca 250km(pri plnem kufru flasek) to aby si clovek poridil vlastni plnicku domu a nejezdil nikam daleko.
Carpe Diem quam minimum credula postero

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

Re: KAPPA na LPG ?

#18 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

vsak na CNG si muzes udelat plnicku doma pokud mas doma plyn. akorat cerpani zabere celou noc.ale zase je to dobry ze se nemusis nikde zdrzovat
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

R.S
Příspěvky: 206
Registrován: čtv črc 15, 2010 00:01

Re: KAPPA na LPG ?

#19 Příspěvek od R.S »

Tomáš-Oaza 7 píše:vsak na CNG si muzes udelat plnicku doma pokud mas doma plyn. akorat cerpani zabere celou noc.ale zase je to dobry ze se nemusis nikde zdrzovat
To je sice pravda, ale ja osobne bych 100litru za tu plnicku nedal(je uz to dlouho co jsem to hledal. kdyz jsem uvazoval o kacatku na CNG, ale jelikoz je to ekologicke myslim ze to bude stat stejne).
A porad to neresi ten dojezd. Pokud by clovek s tim jezdil po meste tak dejme tomu, ale jinak je to zatim o nicem.
Carpe Diem quam minimum credula postero

Odpovědět