Chci koupit Zetu nebo Phedru

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Dýzl 209
Příspěvky: 599
Registrován: úte bře 21, 2006 21:17
Bydliště: Brno

Re: Chci koupit Zetu nebo Phedru

#16 Příspěvek od Dýzl 209 »

No ten můj už je pryč :lol: Leda by sis počkal na voyagera :lol: :lol: :lol:
Fiat Multipla 1.9JTD, 85kW, r.v.2002

Otazník

Re: Chci koupit Zetu nebo Phedru

#17 Příspěvek od Otazník »

No, to je škoda. A nemáš nějaký tip na jiného Ulyssea? :-) Voyagera moc nechci. Připadne mi, že je moc "americký". Nebo myslíš, že je lepší než Ulysse? Stejně bych se chtěl zeptat, který z těch motorů v Ulysseovi je nejspolehlivější. Nejde mi ani tak o výkon jako o spolehlivost. Díky za info.

Uživatelský avatar
Dýzl 209
Příspěvky: 599
Registrován: úte bře 21, 2006 21:17
Bydliště: Brno

Re: Chci koupit Zetu nebo Phedru

#18 Příspěvek od Dýzl 209 »

Otazník píše:.....a nemáš nějaký tip na jiného Ulyssea? :-)
To nemám, už nejsem v obraze, google ti helfne. :-k
Otazník píše:Voyagera moc nechci. Připadne mi, že je moc "americký". Nebo myslíš, že je lepší než Ulysse?
Prozatím testuji, mám ho krátce, ale předčil mé očekávání. :wink:
Otazník píše:... který z těch motorů v Ulysseovi je nejspolehlivější. Nejde mi ani tak o výkon jako o spolehlivost.
Někdo říká 1.9 TD, ta ale bývá tak vyježděná a vyšťavněná vytáčením (i když má na tachecu 150tis.km.) že potřebuje nákladnou finanční injekci. 2.1TD jede o poznání líp, má ale dražší díly a většinou hodně nalítáno, motory už nejsou takový držáky jako 1.9TD, dají se ale celkem sehnat jiný, no a benzínovej dvoulitr zase žere, má problémy s elektrikou a nic moc výkon když je plně naloženej. Doporučuji ti pročíst peugeot 806 forum, tam se dá celkem i něco kloudnýho zjistit. http://www.peugeot-club.cz/forum/forumd ... php?fid=28
Fiat Multipla 1.9JTD, 85kW, r.v.2002

Odpovědět