Lancia Delta HF 2.0 16v turbo 1994

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Odpovědět
Zpráva
Autor
fernaale

Lancia Delta HF 2.0 16v turbo 1994

#1 Příspěvek od fernaale »

Dobry den!

Uvazuju se o koupi teto "Delty" http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso ... ta/7874956
Auto ma upraveny motor - menily se tam ohnice, vacky, turbo atd. max. vykon je cca 235 koni, ale ted je to nastaveny na 180 koni. Provezl jsem se v tom a ted se nemuzu uklidnit( Na jedne strane je to, ze auto melo jen 2 majitele - jednoho v nemecku a jednoho v cechach, ktery ji privez dva roky zpatky a proved upravy s motorem. Ted je mu 38 let (proste ze to neni nejaky mlady kluk bez zodpovednost a zda se mi, ze si to auto schanel v co nejlepsim stavu, protoze si chtel postavit vlastni "hracku") a on si chce nakoupit neco vetsiho na dalnicni pouziti. V tom aute funguje opravdu vse, vcetne stavitelneho podvozku a blow-off ventilu). Zase, na jine strane zbyva starsi rok vyroby, nutna oprava prevodovky (synchronizator 3. stupne) a... spotreba, kterou pri takovem vykonu si muzu dovolit zanedbat.
Poradte mi prosim, jestli ten nakup ma vubec cenu a jestli nekdo ma zkusenosti s takovema "Deltami" a na co bych se mel dat pozor?
Predem jsem vam vsem moc vdecny za odpovedi.

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Delta HF 2.0 16v turbo 1994

#2 Příspěvek od Vítek 4 »

Tak ja bych sahl po HPE ale pokud mas rad 5 dveri tak neni problem. Sedacka pridicova asi nebude v nejlepsim stavu, ja mam rad auto v originalnim stavu takze ja bych si ho nekoupil k vuli upravam. MOtor je nachylny na olej, pravidelne vymeny a kontroly. Dalsi vec je ,ze to nema naraznik predni ktery tam ma byt. Asi to bylo picle na predek.
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

Re: Lancia Delta HF 2.0 16v turbo 1994

#3 Příspěvek od Dresik 28 »

Neco s predkem asi bude, kdyz to ma listu pod svetly v jine barve, ale vsichni dobre vime, ze staci najet nekam do snehu a ten blbej naraznik uz poradne nedrzi.
Tahle delta se tu nedavno prodavala, teda prodaval ji myslim sam majitel levneji. Ted uz je v bazaru. Na co si dat pozor rekl Vitek. Je to hlavne motor..
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

Uživatelský avatar
Jan 69
Příspěvky: 2331
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:53
Bydliště: Praha 6

Re: Lancia Delta HF 2.0 16v turbo 1994

#4 Příspěvek od Jan 69 »

Nevypadá špatně, když je hezký tak i pětidvířko má něco do sebe...ještě bych extrapečlivě zkouknul číslo kastle dle papírů, aby to nebyla nějaká skládačka ?!?
Nápis na popelníku 1,8, dodaná HF lišta, neHF nárazník atd.
Lancia Beta Coupe 1300,2000,VX
Alfa Romeo 75, Sprint, 159 SW
Fiat 127, Uno, 600D, 131

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

Re: Lancia Delta HF 2.0 16v turbo 1994

#5 Příspěvek od Dresik 28 »

Aha, tak to melo urcite ranku, toho "uzkeho" narazniku jsem si ani nevsiml. Ale na popelniku neni 1,8, ale verze LS :)
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Delta HF 2.0 16v turbo 1994

#6 Příspěvek od Vítek 4 »

O narazniku jsem uz psal :D
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Jura 197

Re: Lancia Delta HF 2.0 16v turbo 1994

#7 Příspěvek od Jura 197 »

Na 16 let staré auto, je to vysoká cena...... Bazarník těží, jen z toho že prodává auto co má výkon. Jinak auto vypadá pěkně, ale jak jsem uvedl má 16 let a dřív nebo později, bude potřebovat investice...... A ty nebdou ve stokorunách,opatrně při výběru...

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Delta HF 2.0 16v turbo 1994

#8 Příspěvek od Vítek 4 »

No 16 let Jiriku. Ale tady se nehraje na rok,aspon u me. Neco jako Delta integrale. :wink:
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Jura 197

Re: Lancia Delta HF 2.0 16v turbo 1994

#9 Příspěvek od Jura 197 »

2.0 T Delta 2 a integrale je jak limonáda a Martini.... Nehledě na to, že to má jakýsi budík na tlak turba, pedále z Tesca a motor špinavý jako jetel, hlavně že je tam BOV ventil... Víťo, ta dřela a dřela, kdyby stála za něco a byla dobrá, už by se prodala jak zmiňoval Dresik. Nikdo nechtěl, tak skončila v Bazaru..... A tam umře.... Nebudu rozepisovat, kolik aut v našich bazarech jsem viděli s J.T.ým....
Píšu jen svůj názor, Víťo, nehledej v tom nic osobního a názor ať si udělá člověk, co se ptal. Nechci tady řešit 10 stránek nesmyslným porovnáváním, Delta2 a integrale apod. Prostě nabušených Delt se u nás ještě dost dostane, ale to nejsou auta na mazlení a pro radost, jsou to odhozené oškubané chudinky.... A že na fotce je auto pěkné a naleštěné? Na to se už dávno nehraje...

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Delta HF 2.0 16v turbo 1994

#10 Příspěvek od Vítek 4 »

Ja nerikam ze cena vs stav odpovida. Ale Delta Nuova HF turbo v dobrem stavu ma taky dost vysokou cenu. To jsem tim chtel povedet :wink:
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Odpovědět