Co je za model integraly s dvěma koncovkami výfuku??

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Zpráva
Autor
Drifter

Co je za model integraly s dvěma koncovkami výfuku??

#1 Příspěvek od Drifter »

Nějak se to nemůžu nikde dočíst, mám teď možnost jednu takovou koupit - r.v. 1991, dovoz CH, ale nějak se nedokážu zorientovat, proč některá má jen jeden "lauf" a některá dva :shock: Díky za info :wink:

Drifter

taky nevíte, co?

#2 Příspěvek od Drifter »

:wink:

Uživatelský avatar
Lubos 42
Příspěvky: 4536
Registrován: sob črc 09, 2005 14:10
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

vyf

#3 Příspěvek od Lubos 42 »

Mám z r.91 a mám taky dvě koncovky. Na jednu se pak přešlo na EVO a když se začaly dávat katalyzátory. Asi to nebude mít zásadní význam, jen aby byla změna.
Naposledy upravil(a) Lubos 42 dne úte zář 19, 2006 23:30, celkem upraveno 1 x.

Návštěvník

Re: vyf

#4 Příspěvek od Návštěvník »

Luboš 42 píše:Mám z r.91 a mám taky dvě koncovky. Na jednu se pak přešlo na EVO a když začli dávat katalyzátory. Asi to nebude mít zásadní význam, jen aby byla změna.
jj, myslím si to taky, můžeš mi pro srovnání poslat fotku motorového prostoru?? To víko se mi nějak nezdá, vypadá tak nějak, jak když tam ani nepatří :? na oplátku ti pak pošlu pár fotek té mojí potenciální nastávající :wink: jiri.dusek.ml@vrdy.cz
díky

Návštěvník

Re: vyf

#5 Příspěvek od Návštěvník »

Luboš 42 píše:Mám z r.91 a mám taky dvě koncovky. Na jednu se pak přešlo na EVO a když začli dávat katalyzátory. Asi to nebude mít zásadní význam, jen aby byla změna.
a ještě mi řekni kolik si za ni dal??? tahle by měla stát necelých 200 tisíc...

Uživatelský avatar
Jirka 15
Příspěvky: 908
Registrován: úte dub 26, 2005 19:30

#6 Příspěvek od Jirka 15 »

Integrale má dvě koncovky výfuku = 4WD, 8V a 16V, až EVO má jen jednu vlevo. Důvod :?: Ale i u těch starších může být jedna - kdokoliv mohl původní tlumič vyhodit a dát tam jenom jednu rouru....

Návštěvník

#7 Příspěvek od Návštěvník »

Jirka 15 píše:Integrale má dvě koncovky výfuku = 4WD, 8V a 16V, až EVO má jen jednu vlevo. Důvod :?: Ale i u těch starších může být jedna - kdokoliv mohl původní tlumič vyhodit a dát tam jenom jednu rouru....
díky za info, takže to může být osmi i šestnáctiventil?? Jo a ještě mě zajímá, jestli se dá podle předních kukadel poznat typ... ta co ji možná koupím má vnější lampy větší než vnitřní. Viděl sem to i naopak a taky všechny čtyři stejně velké, tak v tom mám trošičku svíčkovou... :oops: 8) Díky za odborné rady :wink:

Uživatelský avatar
Bryx 123
Příspěvky: 710
Registrován: stř kvě 03, 2006 17:00
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Bryx 123 »

aspon ze v tom nemas gulas :D
L. Thesis V6
EX - L. Lybra 2.4jtd Black
EX - 2x HPE 1.6 16V, HPE HF
EX - Fiat Bravo jtd
EX - Opel Kadett GSI 16V , Vectra 2.5 V6 CDX
EX - L. Dedra 2000 Turbo
EX - L. Dedra 1.8 VVTi
EX - L. Dedra 1.6ie

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od Vítek 4 »

Integrala ma vnitrni svetla mensi nez vnejsi. Az od verze Evo jsou obe svetla stejne velka,protoze tam davali projektorove svetlomety.
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Drifter 33

#10 Příspěvek od Drifter 33 »

takže tento typ je osmiventil?? Help :roll:

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Vítek 4 »

To Nemusi znamenat,ze je 8mi ventil. i 16ti ventil mely takova svetla. Jestli je 8mi nebo 16ti ventil poznas podle toho,ze 16ti ventil ma vyboulenou kapotu a hlava valců je uplne jina nez u 8mi ventilu. 8mi ventil ma na pohled stejny motor jako Delta 1,6 HF turbo
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Lubos 42
Příspěvky: 4536
Registrován: sob črc 09, 2005 14:10
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

a

#12 Příspěvek od Lubos 42 »

Ty tam měš motor 8V ale kapota je z 16V bez bočních malých otvorů- viděl jsem fotky.

Uživatelský avatar
Standa mladší 5
Příspěvky: 1855
Registrován: pát bře 25, 2005 21:44
Bydliště: Praha 9

#13 Příspěvek od Standa mladší 5 »

Vítek 10 píše:Integrala ma vnitrni svetla mensi nez vnejsi. Az od verze Evo jsou obe svetla stejne velka,protoze tam davali projektorove svetlomety.
jenom pro zajímavost----jak fungujou ty projektorové světla??...to jsou už jako čirý světla???já vim jak vypadaji ,ale jak fungujou nevim
aktuálně: Alfa Romeo GT
Ex:Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTD
Ex:Fiat Tipo 1.9 TD 66kw
Ex: Lancia Delta HPE 2.0 16V
Ex: Fiat Bravo 1.6 16V
ostatní Ex: nebyly z Itálie :/

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od Vítek 4 »

TO ja vubec netusim,musel bych v tom jet v noci,coz jen tak rychle nebude,mozna za par let :D
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Drifter 33

#15 Příspěvek od Drifter 33 »

Tak sem se právě vrátil z "předváděčky" integrálky a od víkendu počítejte s novým členem :D To auto je jak z partesu, nehulí, volnoběh naprosto v pohodě, nic neklepe, nevrže, nekape, elektronika funguje (pouze se občas zasekává ručička tlaku), podvozek je naprostá funglovka a jede taky slušně :wink: O víkendu si pro ni jedu :twisted:

Odpovědět