Thema: jake je to auto?

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Zpráva
Autor
Jura 197

#16 Příspěvek od Jura 197 »

Nesmíš se toho bát, asi tě už víc lámat nebudu :lol:
Ale já už mám taky druhou převodovku a nejedna doma čeká v přípravě :lol:

Každopádně Themu schvaluju

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Pavel 3 »

převodovka je v pohodě stačí zkontrolovat a popřípadě vyměnit nebo nějak zajistit ten kolíček co drží ten čep satelitů pak s ní nejsou problémy konstrukčně jsou ty převodovky hodně podobný napříč celým koncernem a dělají se hromadu let
Lancia Thema SW 2.0 16V V.I.S.

Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4638
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

#18 Příspěvek od Jirka 18 »

Myslím že tys na ty převodovky měl smůlu,protože nám fungovala v pohodě a rupla až po několika tvrdých sprintech s tím že náš výkon je momentálně dost odlišný od původního a i s tím,že převodovka se už delší dobu ozývala --bude to jak napsal Pavel,necpat tam převodovku bez prověření.Ale s těma penězma máš pravdu :? :?
723 498 670
ji.mudra(@)seznam.cz
Bára II (psssst :-) )
Volvo 740 kombi :-)
Ford focus
Lancia Kappa 2,4 jtd

Uživatelský avatar
Jan 69
Příspěvky: 2331
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:53
Bydliště: Praha 6

#19 Příspěvek od Jan 69 »

válí se mi tu jedna převodovka z Prismy 1,6 karbec. Byl to ještě ten motor s otočenou hlavou (výfuk vzadu, sání vepředu) ale převodovka snad bude stejná. Teď nějak koncem listopadu bude v Brně akce ve sklípku, tak tam doval na pokec a dostaneš dárek...

To jen tak kdyby náhodou ses rozhodl dát Deltě ještě šanci :lol:
Lancia Beta Coupe 1300,2000,VX
Alfa Romeo 75, Sprint, 159 SW
Fiat 127, Uno, 600D, 131

Uživatelský avatar
Kůrkyn 38
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 7053
Registrován: čtv čer 30, 2005 14:50
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Kůrkyn 38 »

Ale ta karbecová má řazení spodem, jestli se nepletu.
xxxx

Jozev 476
Příspěvky: 1427
Registrován: ned kvě 25, 2008 15:12
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od Jozev 476 »

Huty píše:zkusim se ještě poohlédnout po nějáké té novější
Hele na netu byla dlouhou dobu pekna Thema modra byla to ta treti serie se vsim sudy stmivaci zrcatka narazniky hezky, modra alcantara no proste 3.serie
Byla asi za 20tis ale byl to 2.5TD porad jsem se na ni koukal a divil se ze ji nikdo nechce bohuzel ja uz nemam na nej kontakt :( ale vim ze jsem mu psal a je z prahy.
Dale vim jeste o jedne ale to je kombik v naprosto supr 100% stavu ale taky 2.5TD mozna by jsi ho i ukecal aby ti tam nechal kozeny interier tak jestli mas zajem o toho kombika tak ti poslu SZ ale je drazsi nicmene budes jenom jezdit.

Uživatelský avatar
Huty
Příspěvky: 434
Registrován: úte dub 15, 2008 10:51
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od Huty »

no jako kdybych se hecl, tak tam tu almaru asi nahodim, ale jak řikáte nikdy sem ju nerozebiral před nahozenim, pač to bylo pokažde před nějkym srazem kdy sem auto měl ještě ve čtvrtek v luftě a v patek sem už musel jet, ten sklépek zní lákavě, že bych se na vas přijel zas podivat
Lancia Lybra SW 2,4 JZD Lancia Kappa coupe 16vt uzdravujem, Alfa 145 1,7 16v boxer formulka
ex Fiat Dobló 1,2 8v,ex Delta HPE 1,8VVT; ex Delta 1,6HF; tipo 1,6 2x; uno 1,0ie; 1,4ie; 1,3D 2x

Uživatelský avatar
vonkreuz
Příspěvky: 688
Registrován: úte led 15, 2013 01:11
Bydliště: Bytča (SK) / Havl.Brod

Re: Thema: jake je to auto?

#23 Příspěvek od vonkreuz »

Po takřka 3 letech otevírám toto téma se svojí malou-velkou otázkou.
Mám zálusk na benzínovou Themu 2.0 turbo 110kW, r.v. 1989. Vím, že radit podle fotek je na draka, ale dokáže si někdo všimnout nějaké chybky, kterou jsem já přehlídl?
1, málo fotek :lol:
2a, prohlý a narezlý lem PP blatníku od nějakého nárazu
2b, s tím asi souvisí chybějící krytka ostřikovače PP světla?
2c, a taky větší mezera na levé straně mezi nárazníkem a blatníkem?
2d, měli tyhle ročníky vůbec ostřikovače světel?
3, dodělávané zadní brzdové/mlhovkové světlo pod horní hranou skla?
4, nevím co je to za kroužek nalevo od zámku spolujezdcovy přihrádky/kastlíku (otvírání kastlíku? :-k )
5, měli tyhle ročníky už el. ovládání sedadel? :-k
6, datum registrace inzerátu je také dost pozdní, ale jeho platnost si zítra ověřím - je to stále platné a jsme domluveni na prohlídce.


No dobře, hledám logické duvodu proč ji nekoupit, protože na mně pusobí zachovalým dojmem. Srdce by ji chtělo hned, však už jsem dopředu začal s nákupem náhradních dílu. :lol:

Děkuji za jakoukoliv pomoc =D> !
Když vidím Alfu, smekám svuj klobouk.
H.F.

Tipo936 3.0 V6 Super 99´, Myš
Tipo164 2.5 TD 98', Malý Farina
Tipo834 2.0 VIS 93´, Krabice
Tipo932 2.5 V6 SW fl addio
Nové díly na prodej

PietRot22
Příspěvky: 57
Registrován: ned črc 14, 2013 22:13
Bydliště: Praha-Východ

Re: Thema: jake je to auto?

#24 Příspěvek od PietRot22 »

tak 1 el. sedačky byly ve všech generacích, hned několik druhů včetně zadních sedaček.
2 to 3 brzdové světlo vypadá že je nalepený na okně takže by mohl bejt strop ok
3 ostřikovače světel měla i druhá generace a jeden tam chybí
4 zajímalo by mě co se skrývá pod těma potahama sedadel buď rozervaná béžová alcantara nebo už jenom molitan
5 to u kaslíku je nějaká volovina s možná provrtanou palubkou

jinak tyhle auta hnijou na místech:ve předu u misky tlumiče(pod blatníkem až nahoře), prahy, spojení podlahy vzadu (dá se říct že přímo pod zadníma sedadlama), samozdřejmě nápravnice, pokud bylo kleplé na zadek tak spojení plechů u rezervy a všechny místa kde je nárazník přišroubován a pokud byla klepnutá na předek tak můžou bejt schnilý nosníky poblíž míst kde je uchycená nápravnice, kolem čelního okna, kolem okna vzadu, a pod těma lištičkama na střeše na C sloupkách

ale jenom z fotek nemůžu soudit jestli je dobrá, ta koroze lemu a některé ty detaily nic neznamenají :wink:

Odpovědět