Poraďte!!Jaká je Thesis a Lybra?

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Zpráva
Autor
Radomír 299

#31 Příspěvek od Radomír 299 »

Miki píše:ahoj.mam takovou prosbu(teda pokud je tady nekdo z Noveho Jicina nebo ma cestu kolem).mohl by se nekdo mrknout na tuhle Thesis a skouknout co je na ni blbe? Jako ta cena me trochu odrazuje......

http://www.sauto.cz/detail-vozu/osobni/ ... is/7649401

diky
Čau, jsem v Novém Jičíně každý den a už jsem tam tu Thesisku zmerčil přes plot. Myslím, že v uterý by mi mohlo vyjít ji okuknout, když tak napíši. Mě láká Thesis v naftě. Radomír 299

Miki
Příspěvky: 292
Registrován: sob kvě 10, 2008 10:22
Bydliště: Ostrava

#32 Příspěvek od Miki »

Ahoj...byl jsem se tam právě už podívat ale bylo mi řečeno že už je pryč :)ale i tak dík
Lancia Thesis 2,4 benzin, 6M, 170k
Ex:Lancia Kappa 2.0, 155k (nechť je jí vrakoviště lehké)

Radomír 299

#33 Příspěvek od Radomír 299 »

Ahoj, čtu že jsi byl v N.J. kuknout na Thesise. Já tam byl v úterý, jak jsem psal. Mluvil jsem s panem šéfem, moc ten typ člověka, který reprezentuje nemusím... Říkal, že ji dali do šrotu, že ji nikdo nechtěl a že to jsou auta o která není vůbec zájem, že měla cenu tak 20.000 Kč. Udělej si závěr sám, prodávám, jak jsem koupil. AŤ se daří!! Radek

Uživatelský avatar
Alena 133
Příspěvky: 2472
Registrován: stř říj 15, 2008 16:00
Bydliště: Návsí
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od Alena 133 »

Jestli to dali do šrotu tak jsou fakt padlí na hlavu :evil: . O ty auta zájem je, jenom drtivou většinu stále odrazuje cena, až spadne na kilo tak to taky bude jiná.
Lancia Phedra 2.2 JTD
Jeep Commander 4.7 V8
Lancia Lybra 1.9 JTD - Zápůjční vozidlo
Jeep Commander 5.7 V8 Hemi
Alfa Romeo 164 2.0 TS
http://www.carsch-auto.cz/

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

#35 Příspěvek od Harous 239 »

Mě by spíš odpuzoval Thesis kterej by byl za kilo. :lol: V něj bych moc důvěry asi neměl. :wink:
Pochybuju, že by jí dali do šrotu, to by pro ně byla ztráta. Spíš se snažil mít jen chytrý kecy.
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Alena 133
Příspěvky: 2472
Registrován: stř říj 15, 2008 16:00
Bydliště: Návsí
Kontaktovat uživatele:

#36 Příspěvek od Alena 133 »

Taky si myslím, že tam neskončila. A Harousi já nemyslela aby to padlo teď ale během let, tak jak jiné auta stárnou a ceny jdou dolů :lol:
Lancia Phedra 2.2 JTD
Jeep Commander 4.7 V8
Lancia Lybra 1.9 JTD - Zápůjční vozidlo
Jeep Commander 5.7 V8 Hemi
Alfa Romeo 164 2.0 TS
http://www.carsch-auto.cz/

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

#37 Příspěvek od Harous 239 »

Rozumím, když jsem dával kilo za Kappu tak by mě ani ve snu nenapadlo, že se ty auta budou za chvíli rozebírat na díly.
I proto jsem byl moc rád, že si jí odvezl Aleš. On byl jedinej realista a věděl co chce... Jednání s ním bylo na úrovni a myslím, že byla spokojenost na obou stranách. Aut jsem měl za svůj život dost a Kappa patřila mezi to nejlepší co jsem měl. :wink: Super bylo, že v tom každej viděl divnýho kombíka z itálie kterej není moc hezkej. A jak dodnes říká kámoš - táhlo to jak raketoplán...
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Miki
Příspěvky: 292
Registrován: sob kvě 10, 2008 10:22
Bydliště: Ostrava

#38 Příspěvek od Miki »

Radomír 299 píše:Ahoj, čtu že jsi byl v N.J. kuknout na Thesise. Já tam byl v úterý, jak jsem psal. Mluvil jsem s panem šéfem, moc ten typ člověka, který reprezentuje nemusím... Říkal, že ji dali do šrotu, že ji nikdo nechtěl a že to jsou auta o která není vůbec zájem, že měla cenu tak 20.000 Kč. Udělej si závěr sám, prodávám, jak jsem koupil. AŤ se daří!! Radek
Ahoj.....tak to nechápu proč pan majitel povídá každému něco jiného?? Mě právě říkal že po ní byl velký zájem.....:shock: :shock: :shock: Jako to mi ji mohl rovnou dát když ji tak nechtěl :D :roll:
Lancia Thesis 2,4 benzin, 6M, 170k
Ex:Lancia Kappa 2.0, 155k (nechť je jí vrakoviště lehké)

Odpovědět