delta hf turbo

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Odpovědět
Zpráva
Autor
lukasEVO

Re: delta hf turbo

#196 Příspěvek od lukasEVO »

no motor přetěsněn,udělaná klika a vršek..turbo ..dotaz na g.o proto kdyby mě to náhodou čekalo v budoucnu..

Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4639
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

Re: delta hf turbo

#197 Příspěvek od Jirka 18 »

Pokud uděláno dobře,tak proč se zabývat GO :lol: Dbát na správný typ a množství oleje,ohlídat si jeho tlak a není problém :wink:
723 498 670
ji.mudra(@)seznam.cz
Bára II (psssst :-) )
Volvo 740 kombi :-)
Ford focus
Lancia Kappa 2,4 jtd

lukasEVO

Re: delta hf turbo

#198 Příspěvek od lukasEVO »

ok..no dobře by mělo být majitel si na to potrpěl...ohledně oleje atd dyžtak dám vědět až to budu aktuálně řešit..dík za reakci na moje dotazi :wink:

Uživatelský avatar
PotkanGT
Příspěvky: 237
Registrován: úte kvě 11, 2010 07:20
Bydliště: Piešťany-Velké Orvište SVK

Re:

#199 Příspěvek od PotkanGT »

Jura 197 píše:80% budeš Deltu opravovat, ale těch 20% co ten vůz pojede na plný kotel stojí za to !!!

Je to ten správný vůz, nepohodlný, kostitřas, ruce z točení volantem bolí a když zastavíš a vylezeš, nadáváš na tu hroznou herku.... To je Delta... Všemi Námi Deltaři tak silně milovaná... Nic ti zadarmo nedá, musíš se o ni starat. A pokud chceš trhat CENSORED kolegům z Deutsche koncernů, musíš začít na perfektním stavu motoru, podvozku, brzd a potom sháněj kulatá světla, protože Delta na kulatý světla nejede :lol: :lol: :lol:

plne suhlasim :D
Lancia Phedra Emblema 2.2jtd 16v
Lancia Thesis 3.0V6 24v
Lancia Delta 1.3LX

Uživatelský avatar
PotkanGT
Příspěvky: 237
Registrován: úte kvě 11, 2010 07:20
Bydliště: Piešťany-Velké Orvište SVK

Re: delta hf turbo

#200 Příspěvek od PotkanGT »

Jura 197 píše:Vláďo, Dresik to tak nemyslel.... Ale už dlouho jsem nepotkal cvoka, co by řekl, hele našel jsem Deltu, líbí se mi a hned ju koupím ! Každej má akorát mraky argumentů a skutek utek.... Kdyby jsem už doma ty Delty neměl 3 tak beru ituhle :lol: Ale to by byl asi už doma rozvod :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

musim suhlasit =D> nieco podobne zazivame obcas doma aj mi.momentalne mame na dvore 4 stare delty a 2 novsie.kiez by sa dalo na jednej ruke spocitat kolko krat tu boli hadky koli vrakom. holt laska k talianom :D
Lancia Phedra Emblema 2.2jtd 16v
Lancia Thesis 3.0V6 24v
Lancia Delta 1.3LX

Jura 197

Re: delta hf turbo

#201 Příspěvek od Jura 197 »

:lol:

Odpovědět