Auto pre rodinu

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Krwel 146
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 1983
Registrován: pon zář 18, 2006 20:53
Bydliště: V lese hnedka u Prahy
Kontaktovat uživatele:

#106 Příspěvek od Krwel 146 »

Alena 133 píše: Vítku neznám jeho přesné označení, pod kapotou jsem nebyla a papíry taky neviděla. Vím že má turbo a vím že je dechťák. Mám si snad domýšlet když to nevím?
To neřeš, však víme, co máš na mysli a někdo se holt musí ukázat.
Jinak pro upřesnění je to 1.8 TDDi, nebo 1.8 TDCi
Lancia Kappa 2.4 JTD SW "Parníček"
Lancia Dedra 2000 Turbo Egoistka

Jura 197

#107 Příspěvek od Jura 197 »

2.0 TDCi - Mondeo - kamarád - jsem si do 160km/h dával na svačinu - pak mi ujel - je do mu to dost přes 200, ale jinak dobrý pekáč :lol:

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#108 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

dom 149 píše:to je sice pekny, ale v tempre bych se stydel jezdit, vyst holku v tempre a v dedre je sakra rozdil .. tempra, to je proste hnus velebnosti :roll:
no kdyz se ji nerlibi ani marea tak bys ji mel vymenit a nebo ji poridit slapaciho moskvice :lol:
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Uživatelský avatar
Dom 149
Příspěvky: 1014
Registrován: pát lis 10, 2006 19:21

#109 Příspěvek od Dom 149 »

Tomáš-Oaza 7 píše:
dom 149 píše:to je sice pekny, ale v tempre bych se stydel jezdit, vyst holku v tempre a v dedre je sakra rozdil .. tempra, to je proste hnus velebnosti :roll:
no kdyz se ji nerlibi ani marea tak bys ji mel vymenit a nebo ji poridit slapaciho moskvice :lol:
no mas recht, seru na ni, at si jezdi vlakem nastojaka :lol: :lol:
Lancia Thema 8.32 Ferrari
Lancia Thesis 3,2 V6 24v emblema
Alfa Romeo 916 Spider 3,0 V6 12v

Uživatelský avatar
Alena 133
Příspěvky: 2472
Registrován: stř říj 15, 2008 16:00
Bydliště: Návsí
Kontaktovat uživatele:

#110 Příspěvek od Alena 133 »

Jura 197 píše:2.0 TDCi - Mondeo - kamarád - jsem si do 160km/h dával na svačinu - pak mi ujel - je do mu to dost přes 200, ale jinak dobrý pekáč :lol:
Příště to zkus na rozjezd, kdo má větší akceleraci. Chlap s Themou ujel bambulákovi 325i, který byl mnohem lehčí. A kámoš vykládal že ne a ne ho dojet :lol: . Na dlouhé trase by to bylo jasné. Mě se dneska taky snažil ulovit nějaký novější naleštěný mercedes, hehe snaha byla :lol: ...než mě dojel, odbočila jsem..

Krwel: Tak vidíš netrefila jsem ani obsah :lol: toho forda
Lancia Phedra 2.2 JTD
Jeep Commander 4.7 V8
Lancia Lybra 1.9 JTD - Zápůjční vozidlo
Jeep Commander 5.7 V8 Hemi
Alfa Romeo 164 2.0 TS
http://www.carsch-auto.cz/

Uživatelský avatar
Alena 133
Příspěvky: 2472
Registrován: stř říj 15, 2008 16:00
Bydliště: Návsí
Kontaktovat uživatele:

#111 Příspěvek od Alena 133 »

Jak měl Michal Prismu tak jsem v tom taky odmítala jezdit, a když jsem s ní musela povinně na benzín tak utrpení největší :lol: . Moc malé auto na mě a moc průhledné. To byly cavyky když jsem s tím někam měla jet :lol: , ale hold nenechám chlapa jezdit v takové uřvané raketě tak do práce Themuší a já s kozou na vaření výfuku a geometrii, byla celá nějaká šurá. Tempra se mi kdysi líbila ale držím se větších aut.
Lancia Phedra 2.2 JTD
Jeep Commander 4.7 V8
Lancia Lybra 1.9 JTD - Zápůjční vozidlo
Jeep Commander 5.7 V8 Hemi
Alfa Romeo 164 2.0 TS
http://www.carsch-auto.cz/

Jura 197

#112 Příspěvek od Jura 197 »

Alena 133 píše:
Jura 197 píše:2.0 TDCi - Mondeo - kamarád - jsem si do 160km/h dával na svačinu - pak mi ujel - je do mu to dost přes 200, ale jinak dobrý pekáč :lol:
Příště to zkus na rozjezd, kdo má větší akceleraci. Chlap s Themou ujel bambulákovi 325i, který byl mnohem lehčí. A kámoš vykládal že ne a ne ho dojet :lol: . Na dlouhé trase by to bylo jasné. Mě se dneska taky snažil ulovit nějaký novější naleštěný mercedes, hehe snaha byla :lol: ...než mě dojel, odbočila jsem..
A proč myslíš, že jsem psal, že jsem si ho do 160 dával :lol:

Uživatelský avatar
Alena 133
Příspěvky: 2472
Registrován: stř říj 15, 2008 16:00
Bydliště: Návsí
Kontaktovat uživatele:

#113 Příspěvek od Alena 133 »

Ajoo soráč, já myslela že ses fakt krmil za volantem :D
Lancia Phedra 2.2 JTD
Jeep Commander 4.7 V8
Lancia Lybra 1.9 JTD - Zápůjční vozidlo
Jeep Commander 5.7 V8 Hemi
Alfa Romeo 164 2.0 TS
http://www.carsch-auto.cz/

Berry

#114 Příspěvek od Berry »

Ahoj,myslím si,že bych ti mohl docela fundovaně poradit,jelikož se v mé garáži ukrývá(sice sedanové verze),jak Dedra(1.6 i.e.),tak Vectra(2.0 16V Eco).S Vectrou se jezdí celkem slušně,ale na silnici je to takový neposeda(ve srovnání s Dedrou).A pokud mám srovnávat velikost prostoru pro posádku,tak jednoznačně Dedra.To samé platí i v pohodlnosti na delších cestách,v Dedrušce jseš jako v bavlnce(ve srovnání s Vectrou).Takže asi takhle

Uživatelský avatar
raymon
Příspěvky: 13
Registrován: stř pro 03, 2008 19:50

#115 Příspěvek od raymon »

Dik. Dnes sme inak boli pozriet v bazari nablizku jednu dedru, ale to bol obuchany kus zo vsetkych stran, nesiel ani nastartovat....za 52 tisic, takze nad tym sme ani neuvazovali. Potom tam bola este Marea '99. Za 117 tisic, najazdenych 150 tis, km 1.9 JTD 74 kW, isla celkom pekne, dobra vybava - klima, okna atd...bolo -5 ale krasne nastartovala ale co ma prekvapilo tak to je priestor na nohy pre zadnych pasazierov. Tak velke auto ako marea by mohlo mat ovela viac miesta. Neviem ci to bol iba moj subjektivny pocit, alebo boli sedacky moc posunute vzadu, no nejak sa mi to nezdalo. Asi to je na ukor kufra (ktory mimochodom nesiel otvorit - asi bol zamrznuty) no dedra ma v tomto smere urcite navrch. Aj sedacky su na dedre jednoznacne pohodlnejsie. Ale inak sa mi celkom zapacilo, len ta cena by mohla byt nizsia.
Fiat 127 0.9

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#116 Příspěvek od Pavel 3 »

ty ceny snad nemyslejí vážně v Praze by nedostali ani polovinu
Lancia Thema SW 2.0 16V V.I.S.

Uživatelský avatar
Dom 149
Příspěvky: 1014
Registrován: pát lis 10, 2006 19:21

#117 Příspěvek od Dom 149 »

ja uz muzu porovnavat i s mareou .. kdyz se podivam na dedru a mareu, tak marea ma "novejsi" design, ikdyz to jsou stejne stary auta, taky se dedra zacala o dost drive vyrabet. Svezeni je v marei fakt na urovni, vsechno je super, vsechno na dosah a intuitivni, dobre vymysleny auto, to se musi nechat. Ale dedra me pritahuje vice, nechapu. Obe auta maji klimu, obe jsou nejvyssi vybavy (marea HLX a dedra LX) ale nemuzu si zvyknout na ten plastovej interier v marei, vsichni rikaji, ze je hezci jak "drevenej" v dedre, ale mne se "drevo" proste libi. Mit dedra cockovy svetla, dva airbagy, ovladani radia na volante a takovy serepeticky, co ma marea, nechal bych si dedru, ale hodl nema a marea prevysuje uzitnym vykonem, proti memu dojmu "krasy". Tudiz dedra pujde do sveta, byt je to SWcko a marena zatim zustane doma, ikdyz sedan a docela zravej petival.
Muzu porovnat jeste s Beckovou vectrou 2,5l V6 r.v.2000, plna palba, bezova kuze i v kufru, 18" kola irmscher, ktery taky umocnuji dojem. Vectra je svym pojetim asi nejlepsi. Ale jen tenhle vymazlenej kus, neberu ty hnusny plastovy a latkovy vektry, kterych je plna republika. Ale kdyz je to auto udelany, taky bych se nezlobil. Tuhle ma tatik me byvale a kdyz jsme jeli kozenou, to bylo jak v nebi :D .
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Lancia Thema 8.32 Ferrari
Lancia Thesis 3,2 V6 24v emblema
Alfa Romeo 916 Spider 3,0 V6 12v

Uživatelský avatar
Ben 312
Příspěvky: 2056
Registrován: pon úno 04, 2008 22:04
Bydliště: Praha

#118 Příspěvek od Ben 312 »

hezke posezeni za volantem marenky :D
ex. Lancia Y10 1.3 GTi.e., r.v. 1989
ex .Lancia Lybra SW 2.4 JTD Intensa, r.v. 2002
Lancia Delta II 1.6 16V
Volvo V70II 2.4D/96kW

Jura 197

#119 Příspěvek od Jura 197 »

Dome přesně jak to popisuješ, Mařena je fajn, ale na ten interiér.... taky s tím PVC bunkrem bojuju, když s tím jedu... A sedačky v maree jsou dost nepohodlný, nevím, jak u HLX,tchán má jen obyč.

Uživatelský avatar
Dom 149
Příspěvky: 1014
Registrován: pát lis 10, 2006 19:21

#120 Příspěvek od Dom 149 »

Jura 197 píše:Dome přesně jak to popisuješ, Mařena je fajn, ale na ten interiér.... taky s tím PVC bunkrem bojuju, když s tím jedu... A sedačky v maree jsou dost nepohodlný, nevím, jak u HLX,tchán má jen obyč.
nevim jak u obyc, ale v HLX dobry .. no posez nesel jinak, druha ruka musila porad radit .. nebyla to CENSORED, to je foceny tesne po tom, co jsme marenu vytahli ze skarpy .. sla pres hodiny do skarpy a malem aji na bok .. no nakonec to odnesl jenom domecek na mlhovku a trosicku blatnik, ale skoro nic, pan buh zaplat .. proste sranda .. cesta mezi karlovou studankou a jesenikem, peklo nejvetsi :roll: jizda krokem ale aji tak sme tam byli nekolikaty auto ve skarpe .. tak sme to otocili a jeli uplne nejvic pomalicku zpatky .. btw. foto po nehode :oops: sme se klouzali na ceste :?
Obrázek
Lancia Thema 8.32 Ferrari
Lancia Thesis 3,2 V6 24v emblema
Alfa Romeo 916 Spider 3,0 V6 12v

Odpovědět