integrale

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
luigi99
Příspěvky: 209
Registrován: ned dub 13, 2008 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

#46 Příspěvek od luigi99 »

myslis ze nejaka moznost prehodenia stitkov zase na integralove neprichadza do uvahy co?

Jura 197

#47 Příspěvek od Jura 197 »

Já vím co to je..... To jsem kdysi viděl inzerát, že na slovensku prodává červenou integrale, byla focená na nějakém dvoře a v pozadí byla vidět stará tatra 613ka a byl to pěknej plechovej bastl, ty blatníky tam někdo po domácku narouboval, sakra, kdybych jen věděl, kde jsem to vyčmuchal..... jsou ty blatníky rozšířené a vypadá to jak pěkná příšerka :lol: :lol:

Dej od toho ruce pryč, to ani ne na ND !

Uživatelský avatar
luigi99
Příspěvky: 209
Registrován: ned dub 13, 2008 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

#48 Příspěvek od luigi99 »

to urcite neni ono...na dvore to urcite neni a tatru by ten clovek nikdy nemal....nejsom zas uplny blbec s autami robim takze vidim co je bastl...taku nejaku priseru som raz videl nemalo to nahodou v predu medzi svetlami papier?:)

Jura 197

#49 Příspěvek od Jura 197 »

čoveče s tím papírem to nevím.... Dej sem fotku, hned ti poradíme !

Uživatelský avatar
luigi99
Příspěvky: 209
Registrován: ned dub 13, 2008 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

#50 Příspěvek od luigi99 »

mam len dve fotky ktore vam absolutne nepomozu jednu zaplachtovanu potme a druhu iba stitok

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

#51 Příspěvek od Harous 239 »

Tipuju to na TDS s nabastlenym pohonem z Prismy Integrale a plecharinou z nejaky zruseny Delty Integrale. Prekopat Deltu Integrale na naftu by mohl jen magor. Takze bych od toho dal ruce pryc, ale zase me zajima co je to za bastl. :lol:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Lubos 42
Příspěvky: 4536
Registrován: sob črc 09, 2005 14:10
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

#52 Příspěvek od Lubos 42 »

česká republika je saturovaná magory :-) kam se podíváš, někteří jsou i ve vedení EU
taky by mne zajímala další věc co je všechno možné
integrale
aktualně AR 159 SW

Uživatelský avatar
luigi99
Příspěvky: 209
Registrován: ned dub 13, 2008 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

#53 Příspěvek od luigi99 »

No kedze dlho som vam otomto aute nic nenapisal a vcera som isiel zase okolo neho tak som vam ho troska nafotil viem ze je to nic moc ale taky odbornici ako vy urcite spoznaju ze to je integrale a je tam vidiet aj kusok recar...este dodam ze netvrdim ze ho chcem kupit..tolko penazi na renovaciu nemam a tak radsej zoberem nejake spominane HFko
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Dom 149
Příspěvky: 1014
Registrován: pát lis 10, 2006 19:21

#54 Příspěvek od Dom 149 »

no vypada to jako integrale .. spis to ma integralovy prvky .. ale ty blatniky se mi zdaji nejak mooc nafoukly .. to asi nebude origo ..
Lancia Thema 8.32 Ferrari
Lancia Thesis 3,2 V6 24v emblema
Alfa Romeo 916 Spider 3,0 V6 12v

Jura 197

#55 Příspěvek od Jura 197 »

Je to ona, škoda že nevím, kde jsem viděl tu fotku, ale je to natuty 100% ten bastl, co jsem viděl jak jsem již psal. FUJ

Uživatelský avatar
Dom 149
Příspěvky: 1014
Registrován: pát lis 10, 2006 19:21

#56 Příspěvek od Dom 149 »

vypada to jak auto na dily .. integrale, neintegrale :cry: .. co pujde zachranit, vytahnout, zbytek vyhodit :?
Lancia Thema 8.32 Ferrari
Lancia Thesis 3,2 V6 24v emblema
Alfa Romeo 916 Spider 3,0 V6 12v

Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4639
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

#57 Příspěvek od Jirka 18 »

Z tohodle snad ani tu plachtu nesundavej,aby to nebyl přestavěnej Záporožec :lol: :lol:

Ten zadek je řekl bych sprostě navařenej na dveře,kdyby to bylo alespoň pořádně udělaný,tak by se ti ten prolis musel takhle nějak plynule ztrácet:


Obrázek
A jestliže to někdo dojebal takhle zvenku,tak zbytek nebude ani na ty díly :? :?
723 498 670
ji.mudra(@)seznam.cz
Bára II (psssst :-) )
Volvo 740 kombi :-)
Ford focus
Lancia Kappa 2,4 jtd

Uživatelský avatar
Lubos 42
Příspěvky: 4536
Registrován: sob črc 09, 2005 14:10
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

#58 Příspěvek od Lubos 42 »

To je něco krutě nalaminovaný nebo navařený. Ale ten nárazník vypadá z EVA. Pření blatník tam asi není vůbec. Z toho ostatního záleží co lze použít.
Jo a poznat podle kastle integralu je nesmysl.Myslím tím díly z integraly ( příp.EVA) s boulema na jakékoliv předokolce.
integrale
aktualně AR 159 SW

Uživatelský avatar
luigi99
Příspěvky: 209
Registrován: ned dub 13, 2008 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

#59 Příspěvek od luigi99 »

No takto : nebudem sa hadat nevyznam sa a nejsom expert na integraly ale : laminat to neni urcite na milion percent to je plech.Neni to dokonca ani nijako dofusovane aby to bolo tak pekne spravene musel by tam dat tonu gitu a ta tam asi neni.Predne blatniky su tam tiez akurat tam neni predny naraznik a kapota.Je to 4x4 to viem volant vnutri bol taky ako mali eva nie ten zelezny troj ramenny ale uz ten oplastovany.Sedacky su recara to je jasne asi kazdemu a co viac dodat?niekedy vam to nafotim lepsie.Stitky ako take to je nanic tam je jasne vidiet ze su vymenene...mynimalne na hrnci.Takze zachranit co sa da ?

Uživatelský avatar
Lubos 42
Příspěvky: 4536
Registrován: sob črc 09, 2005 14:10
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

#60 Příspěvek od Lubos 42 »

Na té první fotce, podle mě, není pod plachtou přední levý blatník.
Záleží k čemu ti to bude. Díly na nějaké auto z toho použiješ. Jestli to ted jezdí, tak na amaterský autokros by to bylo.
integrale
aktualně AR 159 SW

Odpovědět