Renovace rozdělovače brzdné síly Delta I

Návody na opravy a individuální úpravy.
Vkládejte POUZE hotové návody.
Pravidla fóra
V této sekci budou uváděny pouze návody na individuální úpravy nebo opravy aut. Nesmí se zakládat témata s dotazy typu "potřebuju poradit s....". V názvu tématu uveďte na jaký model, motor je oprava (úprava) určena. Snažte se svůj popis doplnit co nejvíce informacemi a nejlépe i fotodokumentací.
Příspěvky v tomto fóru podléhají před zobrazením schvalováním. Za každou radu a tip na opravu a úpravu předem děkujeme. Pomáháte sami sobě :)

Upozornění: V moment odeslání se stává návod majetkem lanciaklubu a není dovoleno ho bez souhlasu vedení LK dále publikovat. Neplatí pro publikování návodů osobou, který ho vytvořila.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4638
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

Renovace rozdělovače brzdné síly Delta I

#1 Příspěvek od Jirka 18 »

Spoustě lidí to nefunguje,někdo to vyhodí,ale já to tam chci mít :lol: :lol:

Blbý je že jsem nesehnal repasní sadu,takže vnitří gumičky sice vypadaly ok,ale zaběh jsem s tím do obchodu s těsněními a guferama na vrchlického,řekl na co to chci a dostal gumičky za cca 30 Kč na oba pístky.

Jak na to??----zezadu povolíme dva ohromné šrouby na imbus a vyndáme--je tam měděné těsnění.Dírama jsou vidět dva pístky a ty musíme vyklepat--pokud nepůjdou,jde jemným poklepem do tyček z druhé strany je dostat ven.

Teď to podstatné--důkladně prohlídnout místa kde fungují pístky--já to měl zalepené něčím co dost připomínalo lepidlo a po očištění byli OK.Pokud tam najdete rezavé kroužky,budou tam vyrezlé díry a je to asi vhodné tak do sběru. --jedině snad zkusit na nějakém stroji to obrobit a koupit o to větší těsnění,ale asi by to muselo být v řádu desetin mm.



Pokud je tohle hotovo,všechno se to rozrbere,důkladně očistí ev.stříkne jak já aby to nerezlo,poskládá a máme co?? Máme zánovní strojek co možná bude fungovat woe :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) Jirka 18 dne pon bře 24, 2008 12:16, celkem upraveno 1 x.
723 498 670
ji.mudra(@)seznam.cz
Bára II (psssst :-) )
Volvo 740 kombi :-)
Ford focus
Lancia Kappa 2,4 jtd

Odpovědět