Montáž el. oken do zadních dveřích <Delta II, Dedra>

Návody na opravy a individuální úpravy.
Vkládejte POUZE hotové návody.
Pravidla fóra
V této sekci budou uváděny pouze návody na individuální úpravy nebo opravy aut. Nesmí se zakládat témata s dotazy typu "potřebuju poradit s....". V názvu tématu uveďte na jaký model, motor je oprava (úprava) určena. Snažte se svůj popis doplnit co nejvíce informacemi a nejlépe i fotodokumentací.
Příspěvky v tomto fóru podléhají před zobrazením schvalováním. Za každou radu a tip na opravu a úpravu předem děkujeme. Pomáháte sami sobě :)

Upozornění: V moment odeslání se stává návod majetkem lanciaklubu a není dovoleno ho bez souhlasu vedení LK dále publikovat. Neplatí pro publikování návodů osobou, který ho vytvořila.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Dom 149
Příspěvky: 1014
Registrován: pát lis 10, 2006 19:21

Montáž el. oken do zadních dveřích <Delta II, Dedra>

#1 Příspěvek od Dom 149 »

byl sem si u Toma-Oazy pro zadni deleny sedacky a tak sem se dival co by se mi jeste hodilo .. a jedna z veci, co me zaujala byly predni el. okna. Na sve derusi predni okna v elektrice mam, proto sem se rozhodl prizpusobit predni motory zadnim oknam. Jako jedine mozne reseni zachovani funkcnosti mi logicky vyplyvalo skloubit elektricke a manualni mechanismy do sebe. Rozrezal sem opatrne obe vodici "trubicky" bovdenu a tedy i okna. Vypadaji jako mosazne, ale je to normal ocel. Elektrickou sem urezal tesne pred motorem a manualni sem fikl tesne pred "klickou". Elektricka stahovacka ma "bovden" o neco tlustsi nez manual, proto bylo nutne "manualni trubicku" o dost rozsirit, aly v ni mohl bovden bez problemu "chodit". Obe casti jsem nakonec, spis "slepil", nez svaril COckem:D .. pri montazi vychazi poloha motoru tesne nad popelnikem, kde se musi vyrezat ve vyztuzi dveri okynko pro motorek a ten co nejvice natlacit smerem do kabiny, jinak by do nej narazelo okno a slo by stahnout asi jenom do tretiny, takhle je vse ok, mam jeste asi 3 mm mezeru mezi sklem a plast krytkou motorku. Elektriku sem pripojil seriove na predni okna. Zatim to funguje ... kdyz to bude odpalovat pojistku, tak dam silnejsi. Ale jezdijou pekne :)

Odpovědět