Indikátor lambda sondy

Návody na opravy a individuální úpravy.
Vkládejte POUZE hotové návody.
Pravidla fóra
V této sekci budou uváděny pouze návody na individuální úpravy nebo opravy aut. Nesmí se zakládat témata s dotazy typu "potřebuju poradit s....". V názvu tématu uveďte na jaký model, motor je oprava (úprava) určena. Snažte se svůj popis doplnit co nejvíce informacemi a nejlépe i fotodokumentací.
Příspěvky v tomto fóru podléhají před zobrazením schvalováním. Za každou radu a tip na opravu a úpravu předem děkujeme. Pomáháte sami sobě :)

Upozornění: V moment odeslání se stává návod majetkem lanciaklubu a není dovoleno ho bez souhlasu vedení LK dále publikovat. Neplatí pro publikování návodů osobou, který ho vytvořila.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Rostislav 53
Příspěvky: 473
Registrován: pát srp 05, 2005 15:53
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Indikátor lambda sondy

#1 Příspěvek od Rostislav 53 »

Jelikož chci mít přehled o celém autě udělal jsme si jednu užitečnou blbinku.Mám celkem dobré základy v elektronice takže to není problém si něco takového udělat.Schéma se dá sehna vyleptat plošnák taky není problém a spájet taky ne.Jen jsme si uprvavil tištěný spoj abych mohl napájet patice pro lepší napojení drátů.Je to jednoduché a hodně přesné.Upravoval jsem štít pod přístrojovkou kam jsem to zakomponoval.Funguje to parádně a má to svůj učinek.Udělat to není problém kdyby někdo chtěl součástky jsou levné a myslím že tak cena kolem 150kč by šla.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Marcel 20VT
Příspěvky: 587
Registrován: čtv led 05, 2006 20:06
Bydliště: Neratovice
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Marcel 20VT »

je to vlastně voltmetr na 1V, při 1V plný svit poslední diody. Najdu plošňák a přiložím. Na LPG jsem viděl taky AF metr,ale jak byl nacejchovanej nevim,musel bych k tomu pánovi zajet a pozeptat se. U aut na LPG by to bylo dobrý,tam je příprava směsi podstatně tupější než u vstřiku benzinu.
Obrázek

Obrázek
Marcel
https://www.facebook.com/marcel.beres.5" onclick="window.open(this.href);return false;
608363346

FR 125TC ABARTH 1.gen
FR 125TC ABARTH 2.gen
FR 1,9turbo DS
AR Alfetta GT
AR 75 3L V6
AR 75 2Lts
AR spider 3L V6

Odpovědět