Podsvícení přístrojovky

Návody na opravy a individuální úpravy.
Vkládejte POUZE hotové návody.
Pravidla fóra
V této sekci budou uváděny pouze návody na individuální úpravy nebo opravy aut. Nesmí se zakládat témata s dotazy typu "potřebuju poradit s....". V názvu tématu uveďte na jaký model, motor je oprava (úprava) určena. Snažte se svůj popis doplnit co nejvíce informacemi a nejlépe i fotodokumentací.
Příspěvky v tomto fóru podléhají před zobrazením schvalováním. Za každou radu a tip na opravu a úpravu předem děkujeme. Pomáháte sami sobě :)

Upozornění: V moment odeslání se stává návod majetkem lanciaklubu a není dovoleno ho bez souhlasu vedení LK dále publikovat. Neplatí pro publikování návodů osobou, který ho vytvořila.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Rostislav 53
Příspěvky: 473
Registrován: pát srp 05, 2005 15:53
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Podsvícení přístrojovky

#1 Příspěvek od Rostislav 53 »

Po dvou letech jsem konečně rozchodil tachometr a to díky tomu že se mi podařilo koupit přístrojovku a čidlo z auta na kterém tofungovalo konkrétně z dedry co se tady prodávala na díly.Při té příležitosti jsem se rozhodl změnit podsvícení.Už na nefunkční palubce jsem měl podsvícení jiné ale celkem složitě udělané plno lediod a svit nic moc.Nakonec jsem koupil ledku 1200mcd a uhél svitu 120st.napájel jsme jí společne s odporem do origo patice a výsledek je o proti dřívějšku fantastický jednoduchý a taky levnější.Samozdřejmě bylo třeba přístrojovku rozdělat vyhodit pryč zelené plastové klouboučky a zase jí složit ale to je otázka 30minut.Kdyby měl někdo zájem není problém mu žárovky udělat a poslat.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Odpovědět