Demontáž předních hlavových opěrek Dedra

Návody na opravy a individuální úpravy.
Vkládejte POUZE hotové návody.
Pravidla fóra
V této sekci budou uváděny pouze návody na individuální úpravy nebo opravy aut. Nesmí se zakládat témata s dotazy typu "potřebuju poradit s....". V názvu tématu uveďte na jaký model, motor je oprava (úprava) určena. Snažte se svůj popis doplnit co nejvíce informacemi a nejlépe i fotodokumentací.
Příspěvky v tomto fóru podléhají před zobrazením schvalováním. Za každou radu a tip na opravu a úpravu předem děkujeme. Pomáháte sami sobě :)

Upozornění: V moment odeslání se stává návod majetkem lanciaklubu a není dovoleno ho bez souhlasu vedení LK dále publikovat. Neplatí pro publikování návodů osobou, který ho vytvořila.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jura 231
Příspěvky: 121
Registrován: sob čer 16, 2007 22:04
Bydliště: Letonice 604 340 864
Kontaktovat uživatele:

Demontáž předních hlavových opěrek Dedra

#1 Příspěvek od Jura 231 »

Dlouho jsem nevěděl jak na to. Při pročítání marea klubu, jsem se dočetl jak se opěrky dají demontovat v Marei. Zkusil jsem tenhle postup v Dedře a funguje. Třeba to někomu pomůže při montáži potahů.

Opěrku zatlačit do předu, potom vysunout nahoru, potom násilím otočit tyčky opěrky o 90°, je nutné obalit tyčku hadrem a otočit ji síkovkama( otáčel jsem do prava pohled ze zadního sedadla ) Potom se dá opěrka úplně vytáhnout

Při zpětné montáži opěrek nezapomenout otočit tyčky do výchozí polohy pro jejich aretaci.



Předkloněná opěrka vysunutá nahoru

Obrázek


Otočené tyčky opěrky o 90°

Obrázek


Vysunutá opěrka


Obrázek
Lancia Delta 1,6 GT i.e., r.v. 1988, výkon 90 koní
Lancia Dedra 1,8 16v, r.v. 1997, výkon 113 koní LPG Obrázek
Lancia Dedra SW 1,6 MPI r.v. 1997, výkon 90 koní Obrázek

Odpovědět