účast italských aut na Legendách

Informace o připravovaných srazech.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8395
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: účast italských aut na Legendách

#16 Příspěvek od Harous 239 »

Vítek 4 píše: úte čer 26, 2018 12:50 Jako sorry, kdyz tu porad breci nad tim, jak ma rad Lancii a italske voz a jak jich ubyva atd. tak by clovek cekal ze nebude mit treba M3jku ci jiny pekac atd. Osobne at si ma co chce,ale at nebreci nad takovou veci. Je to jak kdyby taxy nekdo brecel jak jezdi malo VW a mel treba Jaguara
Tak mi řekni jaký italský auto je ekvivalent k M3 E46? Ono by asi bylo lepší kdyby ses staral o svoje auta a ne o auta ostatních tady. Ty lidi tu jsou proto, že mají Lancii rádi, tak se proboha pořád nesnaž někomu dokazovat, že si "větší Lancista" než ostatní. :roll:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: účast italských aut na Legendách

#17 Příspěvek od black_sheep 666 »

Vítek 4 píše: úte čer 26, 2018 08:55
black_sheep 666 píše: pon čer 11, 2018 13:00 ahoj,
....
Ze to rikas zrovna ty. Co ty bys chtel vystavovat prosimte? Jedine ty sve reci zase a opet. Nevsiml jsem si ze by si pro to vubec neco udelal 8-)
Tak zaprvé, na Legendách jsem vystavoval mimo jednoho ročníku pokaždé, a tobě muže být úplně jedno, jaké značky či vozy to byly, protože nic než Lancia te nezajímá a nikomu to tady necpu.

Zadruhé; vystavoval jsem několikrát pod klubem, kde organizátor nema již několik let auto dane značky a ničemu to nevadi. Sám ma tolik starosti okolo, ze by stejně neměl čas skákat kolem svého auta.

Zatreti už jsem jednou řekl, že pro mě neexistuješ a dále na tebe nebudu reagovat. S tebou stejně nikdy racionální debata nebyla. Pokud se mnou mas nějaký problém, tak prijed v červenci na Lancia sraz na Konopišti a tam si to vyridime osobně.

Zactvrte, iniciuji zde debatu o výstavě Legendy, kde se široká veřejnost dozvídá něco z automobilové minulosti i současnosti, ma možnost si to prohlédnout naživo a je to jiste velmi silny zážitek pro mnohé. Je skoda zde neprezentovat automobilku, kterou všichni tady obdivujeme a nepodelit se o naši vášeň s ostatními. A ze by bylo co ukazovat. Díky kontaktům a zkušenostem z předchozích ročníku jsem ochotný věnovat část svého volného času k tomu, aby se situace zlepšila.

Díky všem rozumným lidem za pochopení smyslu tématu.
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: účast italských aut na Legendách

#18 Příspěvek od black_sheep 666 »

rammstein píše: úte čer 26, 2018 15:03 Zase o to víc italů bylo o víkendu v Brně.
Dobrý postřeh, nemáš ponětí kdo to tam organizuje? O co konkrétně šlo? Třeba by se vystavovatele radi účastnili legend, pokud by je někdo oslovil.
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Uživatelský avatar
vonkreuz
Příspěvky: 688
Registrován: úte led 15, 2013 01:11
Bydliště: Bytča (SK) / Havl.Brod

Re: účast italských aut na Legendách

#19 Příspěvek od vonkreuz »

Když vidím Alfu, smekám svuj klobouk.
H.F.

Tipo936 3.0 V6 Super 99´, Myš
Tipo164 2.5 TD 98', Malý Farina
Tipo834 2.0 VIS 93´, Krabice
Tipo932 2.5 V6 SW fl addio
Nové díly na prodej

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: účast italských aut na Legendách

#20 Příspěvek od Vítek 4 »

Harous 239 píše: úte čer 26, 2018 20:10
Vítek 4 píše: úte čer 26, 2018 12:50 Jako sorry, kdyz tu porad breci nad tim, jak ma rad Lancii a italske voz a jak jich ubyva atd. tak by clovek cekal ze nebude mit treba M3jku ci jiny pekac atd. Osobne at si ma co chce,ale at nebreci nad takovou veci. Je to jak kdyby taxy nekdo brecel jak jezdi malo VW a mel treba Jaguara
Tak mi řekni jaký italský auto je ekvivalent k M3 E46? Ono by asi bylo lepší kdyby ses staral o svoje auta a ne o auta ostatních tady. Ty lidi tu jsou proto, že mají Lancii rádi, tak se proboha pořád nesnaž někomu dokazovat, že si "větší Lancista" než ostatní. :roll:
Ja psal, ze mi je jedno jestli ma M3 nebo Mercedes AMG nebo neco jineho. Staci ,kdyz se objevi inzerat treba na Integralu a uz to zacina. to jeho remcani to kdyby a ze by atd. A vysledek? porad stejny.
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: účast italských aut na Legendách

#21 Příspěvek od Vítek 4 »

Blacku, neznas me a je mi uplne jedno co si myslis. Mne stacila ta tvoje akce s Prismou Integrale a to jak si remcal v Doksech jednou :lol:
Co, vystavoval si na italskem stanku nemecke pekace ci pumu? 8-)
No jiste, kdybych byl fanda treba Mercedesu, tak jezdim Mercedesem, to da rozum, ne? :lol:
Se spekulantama tveho typu nebudu na nejakem srazu ztracet cas 8-)
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: účast italských aut na Legendách

#22 Příspěvek od Vítek 4 »

Jinak Harousi, k M3 by byl ekvivalentco se tyce italskych aut Maserati 8-)
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Jahody.11 484
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 137
Registrován: čtv dub 23, 2009 21:15
Bydliště: Teplice

Re: účast italských aut na Legendách

#23 Příspěvek od Jahody.11 484 »

Jan 69 píše: pon čer 25, 2018 14:43 copak Legendy, hlavně doufám že si uděláš čas teď v sobotu a potkáme se na startu :)
Honzo přihlášený jsem ale mám takový dojem že to neklapne díky práci. #-o
Určitě budu v pátek volat tátovi jak jsem na tom ale teď jsem byl s Betou celý víkend na Grand Prix v Mostě a v rachote je to hektický takže to vidím blbě. :cry:
Navíc možná i po tom jak jsi mne loni potupil? :D :D Někde jsem ti našel i na YouTube :D
S časem je to peklo a nevím co dřív dokonce už ani nestíhám jen tak se projet v neděli. Aktivit a práce je prostě hodně a to mám na obzoru další starost. :cry:
Přílohy
DSC_0287.JPG
Lancia Beta Coupe 1600, Lancia Y 1.2 8V

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8395
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: účast italských aut na Legendách

#24 Příspěvek od Harous 239 »

Vítek 4 píše: stř čer 27, 2018 04:32 Jinak Harousi, k M3 by byl ekvivalentco se tyce italskych aut Maserati 8-)
Nemáš pravdu, italové proti M3 E46 nic nemají. S M3 je srovnatelná až Giulia QV. Stejně tak italové nemají alternativu k STI, ale to si taky nepochopil. Každý si kupuje auto podle svých kritérií. Tobě stačí aby bylo z Itálie, ale jiní mohou (a mají) jiný požadavky. Tak zkus nebýt takový sebestředný JÁJA a nech ostatní na pokoji.
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: účast italských aut na Legendách

#25 Příspěvek od Vítek 4 »

Si radsi poradne precti co jsem psal, bud tak laskav. Ne vubec, treba Maserati GT....
Sak uz ti ten tvuj pekac zatrhli, kdyz sikmoci neumi udelat motor co plni emisni normy 8-)
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8395
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: účast italských aut na Legendách

#26 Příspěvek od Harous 239 »

Maserati GT? To je pak těžký když Ty asi bereš jen srovnání výkonu a ne celkovýho pojetí auta. K ostatnímu se vyjadřovat nebudu, nějak si při čtení Tvých zpráv tady vzpomínám na jisté scény ze Švejka...
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: účast italských aut na Legendách

#27 Příspěvek od black_sheep 666 »

prosím, zdržte se už toho offtopicu.

téma M3/STI/ST220/Puma (nebo já nevím co ještě tady bude Vítek konfrontovat) vs italský ekvivalent si rozebírejte prosím jinde; je to celkem zajímavé, ale zkuste se držet toho, že hledáme stejné auto za podobný budget, podobně staré a ve stejné třídě a případně si pro to založte téma.
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Integrale 711
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 75
Registrován: úte čer 10, 2008 22:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: účast italských aut na Legendách

#28 Příspěvek od Integrale 711 »

Hele, loni se na mne obrátili pořadatelé, zda bychom nevystavili nějaké integraly.
Otázka, co je větší legenda je skoro na místě...
Obvolal jsem asi 20 lidí, které znám a vím, že mají auta kompletní a vystavovatelná.
S tím, že to zajistím organizačně, připravím, udělám a vytisknu informační a propagační materiály, pohlídám auta po celý víkend...
Výsledek:
4 řekli, že ano a pak se nedostavili
6 lidí řeklo, že si to rozmyslí a zavolají, pak nezavolali a telefon nebrali
10 lidí mě poslalo rovnou do háje s tím, že nemají potřebu investovat čas a peníze do toho, aby někdo věděl, že to mají doma.
A to nemluvím o sobě, kdy jsem opět nestihl klubovou testaci, protože mi do toho každý víkend něco spadlo...
Takže nechci Ti nic vymlouvat, ale obávám se, že je to promrhanej čas. Ty, kdož se účastnili letos jakožto i loni, netřeba přemlouvat. A ostatní nemají asi zájem něco vystavovat.
Proč tomu tak je, netuším, ty integraly má nečekaně hodně lidí, ale mají je zavřený doma v garáži s tím, že nemají nejmenší potřebu někomu ukazovat, že něco takovýho mají (skoro kompletní českej mistrák v rally má doma alespoň jednu). Na druhou stranu, loni nebo předloni se stalo to, že na jednom Fiatu X1/9 nevychované dítě lomcovalo s klikou dveří, Dresíkovi na kapotě integraly roztáčel chlapeček fidget spinner a Sierru Cosworth vzal jeden debil batohem podélně pod okny nějakou karabinou nebo čím. A to je jen to, u čeho jsem byl já osobně.
Auta jsou sice kompletně pojištěná (s výjimkou krup), ale nevím, jak člověk bude prokazovat, že právě tuhle odřeninu na autě neměl, ale způsobil ji divák, kterého u toho nikdo neviděl a nikdo o ničem neví...? Tzn. musí být u těch aut po celou dobu někdo, kdo toto bude hlídat (a případně zasahne nebo zdokumentuje).
S pořadateli se naopak jedná výborně, ostatně jeden z nich je členem Barchetta clubu.

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: účast italských aut na Legendách

#29 Příspěvek od Vítek 4 »

No jako radsi s tim autem budu cely den jezdit po okreskach nez ho cely den nekde vystavovat. Za me ztrata casu
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: účast italských aut na Legendách

#30 Příspěvek od black_sheep 666 »

integrale píše: pon srp 06, 2018 15:41 Hele, loni se na mne obrátili pořadatelé, zda bychom nevystavili nějaké integraly.
Otázka, co je větší legenda je skoro na místě...
Díky za podnětný příspěvek!

Bohužel, realita je v mnoha ohledech ještě o něco horší, v jiných naopak o něco lepší. Vysvětlím.

1. pojištění se bohužel vztahuje právě pouze na ten vandalismus, živel včetně krup nebo pádu stromu není pojištěný! proto je každý povinnen mít plachtu odolnou proti kroupám a v případě vichřice jako přišla letos v sobotu, tak jsme přemisťovali auta mimo plochy, kde hrozil pád stromů.
2. při začátku akce všechny auta důkladně nafotil člověk z pojištovny, takže by nebyl případně s plněním nějakých škrábanců problém.
3. za ST-RS.cz kde jsem vystavoval, tak jsme měli neustále někoho na ploše, navíc kdo auta hlídal, takže i možná proto se za celá ta leta nic autům nestalo. to bych jistě dokázal zajistit i pro Lancisti.
4. ze strany majitele stačí s autem dojet na místo a pak jej zase odvézt zpátky. výměnou za to dostane 2x vstup na celou akci. další investice se rovnají investicím do parádního vzhledu auta, ani tam nemusí být celou dobu vzhledem k bodu 3.
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Odpovědět