účast italských aut na Legendách

Informace o připravovaných srazech.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

účast italských aut na Legendách

#1 Příspěvek od black_sheep 666 »

ahoj,

už pátým rokem se konala motoristická výstava Legendy; protože jsem byl přítomný na všech po celý víkend, nemohl jsem si nevšimnout, jak rok od roku klesá počet italských vozů zn. Lancia a Alfa Romeo na výstavě.

Ptám se tedy proč tomu tak je? Proč za Lancia klub neuděláme výstavu? Není to škoda, mít ty svoje krasavce zavřené v garáži a nezvyšovat povědomí o kdysi slavné automobilce, která vyráběla opravdu legendární vozy?

Já vím, je to celkem voser to pořád pucovat, ale za vystavovatele je to vždycky fajn víkend plnej autíček a povídání o nich.
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

Re: účast italských aut na Legendách

#2 Příspěvek od Dan 1 »

Moc se mi nechce trávit čtyři hodiny převozem auta a jízdou mhd, když vím, že tam ani nepůjdu :)
Ale co jsem viděl fotky z loňska, tam zrovna z klubu tam bylo dost aut.
Lancia Kappa Coupé 2.0t 16v
Lancia Kappa SW 2.0t 16v (RZ v depozitu)
Lancia Lybra SW 2.4 JTD

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: účast italských aut na Legendách

#3 Příspěvek od black_sheep 666 »

Dan 1 píše: pon čer 11, 2018 13:40 Ale co jsem viděl fotky z loňska, tam zrovna z klubu tam bylo dost aut.
Dane, to není příliš objetivní hodnocení z fotek a ještě navíc z loňska.

jak píšu, byl jsem tam 5x, z toho 3x jako vystavovatel celou dobu od začátku do konce, takže ti mohu zasvěceně říct, že zaprvé tam rok od roku klesá účast (první ročník byla dokonce 8.32, Beta Spider, několik Integrale včetně EVO), z alf tam byly GTAčka, 75ky, GTV, Brera Spider etc. a zadruhé ani moc nepamatuji, že by tam kdy byl silnější ročník. možná zrovna hned ten první.

tento pátý ročník tam stálo sotva pár aut; chápu, že se někomu nechce s tím mít starosti; nicméně to mi připadá opravdu škoda.
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8395
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: účast italských aut na Legendách

#4 Příspěvek od Harous 239 »

Porovnej to se stánkem Subaru. Po Škodovce největší stánek, STI snad všech generací, eNkový STI i se Sandrou Pokornou, na stánku jako vyjádření respektu Mitsubishi Lancer EVO 6, propagace akce v magazínech, reklamách, na FB. Jde to, ALE. U Subaru se toho zhostilo zastupitelství Subaru v ČR. Taková akce bude něco stát na materiálu, na času lidí, atd. A má se toho kdo zhostit. U Lancie by to dělal kdo? Zastoupení není, zastoupení FCA sídlí někde v Maďarsku, těm jsou nějaký legendy šumák a chtít to po lidech z klubu? Po kom? Jak už jsem psal, bude to stát nějaký peníze, čas a spoustu úsilí. Zkus se toho ujmout na příští rok a myslím, že už teď budeš muset pomalu začít s přípravama, vyjednáváním a vyřizováním. Na poslední chvíli Ti odřekne pár lidí se zajímavýma kouskama protože nebudou moct, pár lidí na Tebe bude naštvaných, protože je tam nepustíš s olýtanýma naftovýma Lybrama a dopadne to tak, že si sám řekneš, že se na to můžeš vys...t. :lol:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: účast italských aut na Legendách

#5 Příspěvek od black_sheep 666 »

Lancii mám opravdu moc rád, a klidně se toho ujmu.

Btw. Škoda, že jsem netušil že jsi na místě, mohli jsme pokecat, byl jsem tam od začátku do konce :)
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8395
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: účast italských aut na Legendách

#6 Příspěvek od Harous 239 »

Já tam nebyl... :lol:
Jestli se toho ujmeš tak fajn. Ale moc tomu nevěřím. :lol:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Jahody.11 484
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 137
Registrován: čtv dub 23, 2009 21:15
Bydliště: Teplice

Re: účast italských aut na Legendách

#7 Příspěvek od Jahody.11 484 »

Já se přiznám že bohužel víkend v kuse jsem volnej neměl ani nepamatuji, navíc musel bych tam dopravit auto z Teplic, nechat ho tam bez dozoru a v neděli zase zpět. Asi by Beta ostudu neudělala ale bohužel. :(
Lancia Beta Coupe 1600, Lancia Y 1.2 8V

Uživatelský avatar
Jan 69
Příspěvky: 2331
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:53
Bydliště: Praha 6

Re: účast italských aut na Legendách

#8 Příspěvek od Jan 69 »

copak Legendy, hlavně doufám že si uděláš čas teď v sobotu a potkáme se na startu :)
Lancia Beta Coupe 1300,2000,VX
Alfa Romeo 75, Sprint, 159 SW
Fiat 127, Uno, 600D, 131

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: účast italských aut na Legendách

#9 Příspěvek od Vítek 4 »

black_sheep 666 píše: pon čer 11, 2018 13:00 ahoj,

už pátým rokem se konala motoristická výstava Legendy; protože jsem byl přítomný na všech po celý víkend, nemohl jsem si nevšimnout, jak rok od roku klesá počet italských vozů zn. Lancia a Alfa Romeo na výstavě.

Ptám se tedy proč tomu tak je? Proč za Lancia klub neuděláme výstavu? Není to škoda, mít ty svoje krasavce zavřené v garáži a nezvyšovat povědomí o kdysi slavné automobilce, která vyráběla opravdu legendární vozy?

Já vím, je to celkem voser to pořád pucovat, ale za vystavovatele je to vždycky fajn víkend plnej autíček a povídání o nich.
Ze to rikas zrovna ty. Co ty bys chtel vystavovat prosimte? Jedine ty sve reci zase a opet. Nevsiml jsem si ze by si pro to vubec neco udelal 8-)
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

Re: účast italských aut na Legendách

#10 Příspěvek od Richie 10 »

Vítek 4 píše: úte čer 26, 2018 08:55
Ze to rikas zrovna ty. Co ty bys chtel vystavovat prosimte? Jedine ty sve reci zase a opet. Nevsiml jsem si ze by si pro to vubec neco udelal 8-)
Nechtěl by jsi laskavě držet hubu, když očividně nemáš co říct ? :roll:
Mazda 6 GH 2.5i Dynamic (Sport)
EX - Lancia Dedra SW 1.6 16v, EX - Lancia Dedra 1.6 ie
EX - Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v, Alfa Romeo 156 2.4 JTD, Alfa Romeo 33 1.5 4x4, Alfa Romeo Alfetta GTV 2.0

Uživatelský avatar
KUZMA 663
Administrator
Administrator
Příspěvky: 396
Registrován: pát led 08, 2010 22:31
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Re: účast italských aut na Legendách

#11 Příspěvek od KUZMA 663 »

Vítku,
chápu že ti někdo z klubu nesedí, ale zrovna v tomto případě bych s kritikou počkal, protože navrhl iniciativu ujmout se akce a počkal bych jak to dopadne. Nemusí vlastnit ani Lancii, ale možná o to víc pro ní udělá a to se taky cení.
Rád mu s tím pomůžu i kdyby tam byly jen tři auta tak je dobré někdy začít, ale pravda je, že to není zadarmo a je zapotřebí si i něco připlatit (letáky, poutače, 230V, místo za stánek, atd.).
Lybra 2,4 JTD SW,Executive,modrá

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: účast italských aut na Legendách

#12 Příspěvek od Vítek 4 »

Jako sorry, kdyz tu porad breci nad tim, jak ma rad Lancii a italske voz a jak jich ubyva atd. tak by clovek cekal ze nebude mit treba M3jku ci jiny pekac atd. Osobne at si ma co chce,ale at nebreci nad takovou veci. Je to jak kdyby taxy nekdo brecel jak jezdi malo VW a mel treba Jaguara

Kuzmo, ja nekritizuju o ujmuti se akce s tim problem nemam
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: účast italských aut na Legendách

#13 Příspěvek od Vítek 4 »

Richie 10 píše: úte čer 26, 2018 08:57
Vítek 4 píše: úte čer 26, 2018 08:55
Ze to rikas zrovna ty. Co ty bys chtel vystavovat prosimte? Jedine ty sve reci zase a opet. Nevsiml jsem si ze by si pro to vubec neco udelal 8-)
Nechtěl by jsi laskavě držet hubu, když očividně nemáš co říct ? :roll:
My dva se neshodneme, ja uz si zvykl :)
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
KUZMA 663
Administrator
Administrator
Příspěvky: 396
Registrován: pát led 08, 2010 22:31
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Re: účast italských aut na Legendách

#14 Příspěvek od KUZMA 663 »

Ok,vše jasné.
Pravda je taková, že italské vozy všeobecně mají na Legendách ubohou výstavku jak někde na parkovišti, což si nezaslouží a nemyslím to špatně, ale je z toho smutno když z každé značky je to pojem a bohužel ani ostatní kluby na to nemají tak jako od loňského roku americký koutek. Fakt, že Mazda, Subaru, Škoda, Toyota a letos dokonce Imofa měli svoje zázemí, ale tak nějak to na ty amíky nemělo koule.
Lybra 2,4 JTD SW,Executive,modrá

rammstein
Příspěvky: 230
Registrován: sob zář 10, 2016 10:57

Re: účast italských aut na Legendách

#15 Příspěvek od rammstein »

Zase o to víc italů bylo o víkendu v Brně.
ex. Lancia Lybra 1.9 JTD 85 kW
Alfa Romeo 159 2.4 JTDm

Odpovědět