39. Lancisti Giorno Jílové u Prahy 21.7.2018

Informace o připravovaných srazech.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
KUZMA 663
Administrator
Administrator
Příspěvky: 396
Registrován: pát led 08, 2010 22:31
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Re: 39. Lancisti Giorno Jílové u Prahy 21.7.2018

#31 Příspěvek od KUZMA 663 »

Ahoj,
V neděli nám skončil sraz 39. Lancisti giorno v Jílové u Prahy (pro nás ještě pokračuje zpracováním fotek a zveřejněním výsledků).
Doufáme, že jste si jej užili i přes naše technické problémy s časomírou, než jsme pochopili, že jim je na slunci taky horko a fungují hlavně ve stínu. S tímto jsme nepočítali a k tomu všemu nám odpadly tři auta a čtyři členové realizačního týmu. No a Na Zámečku Kaliště to byla kapitola sama pro sebe, tímto se i omlouváme a budeme rádi za vaše názory z vašeho pohledu, nebojte se a perte to do nás. Jsou to zkušenosti, které nás posouvají dále.
Děkuji všem startujícím, že jste přivezli výbornou náladu a za vaši disciplínu po celý den.
Letos se dokonce ani nijak moc nikdo neztratil a dokonce přes defekt kola tentokrát ne Pavel 104 , ale Karel 6 a problém s karburátorem u Cadillacu všichni dorazili do cílových etap.
Věříme, že i večerní kurz první pomoci při nehodě vám něco přinesl.
Nashledanou na příštím srazu.
Lybra 2,4 JTD SW,Executive,modrá

Uživatelský avatar
Michal 236
Administrator
Administrator
Příspěvky: 1603
Registrován: úte črc 10, 2007 08:14
Bydliště: kolem Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: 39. Lancisti Giorno Jílové u Prahy 21.7.2018

#32 Příspěvek od Michal 236 »

Klobouk dolů před všemi organizátory a obrovský dík zejména Kuzma racing.

Byl to pro nás naprosto perfektní sraz (a nejen proto, že jsme s Dresikem celkově vyhráli) s minimem záseků a soustou zábavy.
Trasa byla moc pěkně zvolená (i s ohledem na šílenou kvalitu slinic ve Středočekém kraji), úkoly zajímavé, vše pěkně odsýpalo a stihnul se i oběd, tradiční prubířský kámen organizace :-)

Velmi oceňuji, že se Kuzmům podařilo rozšířit zájem o akci i mimo Lanciaklub a díky tomu jsme mohli poměřit síly i s dalšími posádkami. Stejně tak obdovuji jejich neúnavnou snahu v získávání sponzorů, díky kterým se vůbec akce mohla uskutečnit.

Pokud jde o drobnosti jako časomíra, jde o nově použitou a ne zcela vyzkoušenou věc a je potřeba se s novou technikou sžít a ta si musí zvyknout zase na nás :-) Rozhodně to neberu jako nějaký problém a věřím, že do další soutěže se vše vypiplá k dokonalosti.

K zámku Kaliště se moc vyjadřovat nemohu, protože jsem po vyhlášení musel odjet, ale i večeře, které jsem se účastnil, měla z hlediska organizace práce a kvality obsluhy dost velké rezervy.
Pohostinství resp. lenost, nekompetentnost a nezájem lidí v oboru, je zdá se obecně problém v celé zemi (dle zkušeností z několika různých letošních akcích) a vůbec netuším, jak se tomu vyvarovat.

Ještě jednou jménem Squadra Corse Italmotori díky za všechen čas a úsilí, které jste do setkání vložili a doufám, že se příští rok potkáme znovu.

P.S. Mé soukromé poděkování ještě patří Černé ovci a jeho ženě za večerní dovoz mé osoby zpět do Jílového. Díky :-)
Předseda Lanciaklub.cz
predseda@lanciaklub.cz
________________________
Lancia Ypsilon 1.2 8V (843)
Lancia Musa 1.9 JTD Platino
Lancia kC 2.4

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

Re: 39. Lancisti Giorno Jílové u Prahy 21.7.2018

#33 Příspěvek od Dan 1 »

Sraz byl perfektní a oproti loňsku se vám povedlo posunout ho o něco výš. Trasa nás bavila a některé úseky (hlavně ve druhé půlce trasy) jsem si fakt užíval, jen Danča na to měla jiný názor a po nějaké době mi řekla, že už je jí z těch zatáček špatně :lol:

Kurz první pomoci byl zajímavý, dost informací si člověk ani neuvědomí (třeba ty airbagy).

Kaliště – osobně jsem s obsluhou větší konflikt neměl (jen jsem viděl, co se kolem mě děje), ale kromě jedné (která odešla brzo) byly ostatní servírky občas nepříjemné. Snad při nedělním odjezdu nechtěli ještě něco doplatit (po těch večerních hádkách o nezaplacených jídlech), když si při odchodu domů do tašek nacpali zbylé řízky a nějaké to šampaňské. Celkově bych to hodnotil jako slabší průměr za nadprůměrné ceny.

Díky Kuzma Racing a všem, co se na téhle akci podíleli (hlavně Kuzmům, že kvůli testování kvality jídla v restauracích přetrpěli střevní potíže :lol:)

Snad seženeme hlídání a vyrazíme i na 50 miglia.
Lancia Kappa Coupé 2.0t 16v
Lancia Kappa SW 2.0t 16v (RZ v depozitu)
Lancia Lybra SW 2.4 JTD

Karel 211
Příspěvky: 522
Registrován: stř dub 04, 2007 18:47
Bydliště: Zlin

Re: 39. Lancisti Giorno Jílové u Prahy 21.7.2018

#34 Příspěvek od Karel 211 »

Všichni číšníci v tomto státě sou nevrlí pokud chceš něco víc než pivo a rum,předvedli to na Konopišti i v Kališti,což není chyba organizátora. Trat' byla pěkná,nefunkční časomíra mi nevadila,vše ostatní bylo fajne! :wink:

Uživatelský avatar
KUZMA 663
Administrator
Administrator
Příspěvky: 396
Registrován: pát led 08, 2010 22:31
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Re: 39. Lancisti Giorno Jílové u Prahy 21.7.2018

#35 Příspěvek od KUZMA 663 »

Ahoj všem ještě jednou :)

Přidávám v PDF všechny výsledky :)
Přílohy
Lešany.pdf
(784.83 KiB) Staženo 162 x
Autoškola Na Poště.pdf
(779.16 KiB) Staženo 171 x
Celkové pořadí.pdf
(783.54 KiB) Staženo 137 x
Hřistě.pdf
(936.56 KiB) Staženo 110 x
Chotouň.pdf
(782.39 KiB) Staženo 173 x
Konopiště.pdf
(784.1 KiB) Staženo 127 x
Libež.pdf
(783.6 KiB) Staženo 172 x
Rataje.pdf
(783.33 KiB) Staženo 140 x
Úkoly na palubní kartě.pdf
(783.95 KiB) Staženo 190 x
Lybra 2,4 JTD SW,Executive,modrá

Uživatelský avatar
Libor 30
Příspěvky: 635
Registrován: ned kvě 29, 2005 00:10
Bydliště: Praha 10 - Uhříněves, tel.: 774 822 346
Kontaktovat uživatele:

Re: 39. Lancisti Giorno Jílové u Prahy 21.7.2018

#36 Příspěvek od Libor 30 »

I já děkuju za perfektní sraz se spoustou nápadů a vyvedenou trasu :) lidi se bavili a vše krásně vyšlo a tak to má být! Hodně mě mrzelo že jsem nakonec k sobě nikoho nesehnal, ale i tak jsem si to užil. Co se týče zámečku, padlo tu už vše :D obsluha se tam večer brutálně pohádala v kuchyni zřejmě s majitelem, stál jsem nenápadně za rohem :D

Každopádně celému týmu Kuzma Racing i lidí kolem děkuju za všechny, kteří tak ještě neučinili :) chtěli jsme vytvořit vyjímečnou každoroční událost, a povedlo se :)

pokud nemáte fb, nahrál jsem své fotky na rajče:
https://libosso.rajce.idnes.cz/39._lanc ... e_u_prahy/

nebo všechny naleznete na našich FB stránkách
Delta II 1.8 HPE
Gamma Coupe 2.5
Lybra 1.9jtd
Y 1.2 16v

EX: Delta II 1.6, Ulysse 2.0, Kappa 2.4 + Coupe 2.0, Prisma 1.9, Black Prisma 1.6, Alfa 75, Ritmo

Uživatelský avatar
Pavel 104
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 3722
Registrován: stř bře 01, 2006 09:55
Bydliště: Praha 3

Re: 39. Lancisti Giorno Jílové u Prahy 21.7.2018

#37 Příspěvek od Pavel 104 »

Sraz jako vždy super. Jako člověk co se "veze" jsem o5 spokojený.
Jen bych příští rok nenavyšoval kilometry (přes 200km) [-X

Romano, poprosím tě o výsledky úkolů na palubní kartě, zajímalo by mě v čem jsme měli chybu a dceru docela taky.
Pak ten druhý list, úkol pro navigátora. Už mi uteklo, co to bylo?
Ď

Ještě bych nás pasoval do "smolařů" srazu. Jako jediní jsme skončili bez. :-k
Ale zase jsem měl nezletilou navigátorku.
Dedra SW 1.8VVT '97 třetí "Vinčenzovka" pro radost
Obrázek Když už je ten benzín řídkej, tak ať do motoru neteče zbytečně. :rally:
Lybra 2.0 VIS '99 čtvrtá na nákupy
T5 '12 v práci

Uživatelský avatar
KUZMA 663
Administrator
Administrator
Příspěvky: 396
Registrován: pát led 08, 2010 22:31
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Re: 39. Lancisti Giorno Jílové u Prahy 21.7.2018

#38 Příspěvek od KUZMA 663 »

Pavle vydrž, až přijdu z práce kouknu na to a dám vědět.

Těch cca 190 km je asi fakt dost, navíc když jede někdo na otočku. Původně to bylo 145 km, ale ty opravy silnic to protáhlý a nechtěli jsme rušit již domluvené místa na trase.
Lybra 2,4 JTD SW,Executive,modrá

Aleš 292
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 824
Registrován: sob pro 08, 2007 20:12
Bydliště: Tanvald

Re: 39. Lancisti Giorno Jílové u Prahy 21.7.2018

#39 Příspěvek od Aleš 292 »

Za nás by bylo dostatečných těch cca 120 km. Víc už bylo moc na malého i na Elišku. Jinak sraz super až na obsluhu na Zámečku. Ráno chce člověk nějakou snídani a nikdo tam není 🙈
Chrysler 300C 5,7 Hemi John Varvatos
Alfa 159 sw Ti 2,4 jtd 154 kw
Kappa sw 2,0 20v turbo- EX
Alfa 166 2,4 jtd 110 kw - EX
Kappa 2,4 20v - Ex
Lybra sw 2,4 jtd 99 kw - Ex
Lybra sw 2,4 jtd 110 kw - Ex

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: 39. Lancisti Giorno Jílové u Prahy 21.7.2018

#40 Příspěvek od black_sheep 666 »

Michal 236 píše: pon črc 23, 2018 10:25 P.S. Mé soukromé poděkování ještě patří Černé ovci a jeho ženě za večerní dovoz mé osoby zpět do Jílového. Díky :-)
bylo mi potěšením :) alespoň jsme mohli pokecat a bylo to nakonec celkem dobrodružné, no jako vždycky když někam jedu já :lol:
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: 39. Lancisti Giorno Jílové u Prahy 21.7.2018

#41 Příspěvek od black_sheep 666 »

a i za nás, kteří se účastní Lancia srazů jednou za čtyři roky, bych rád poděkoval Kuzmovic rodince a všem lidem okolo za organizaci skvělé akce, moc jsme se pobavili 8-) Příští rok dorazíme moc rádi, ať už s opravdovou Lancii nebo falešnou Lancii 3200 Germania :lol:

P.S: když koukám na celkové výsledky, tak jsme měli trošku zabrat a mohla z toho bejt i bedna, kdo to mohl tušit - já nás čekal někde ke konci :lol:
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Integrale 711
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 75
Registrován: úte čer 10, 2008 22:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 39. Lancisti Giorno Jílové u Prahy 21.7.2018

#42 Příspěvek od Integrale 711 »

Úžasná akce, za níž patří obrovský dík pořadatelům a hlavně celé neúnavné Kuzmovic rodině! DÍKY!
Jestli někoho mrzely nějaké menší nedostatky, tak nás tedy rozhodně ne, užívali jsme si to naplno a bylo to naprosto super. Kdyby k další akci bylo cokoli potřeba (co zvládneme), rádi pomůžeme.
Mějte se všichni co nejlíp a příště zase někdy!

Uživatelský avatar
KUZMA 663
Administrator
Administrator
Příspěvky: 396
Registrován: pát led 08, 2010 22:31
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Re: 39. Lancisti Giorno Jílové u Prahy 21.7.2018

#43 Příspěvek od KUZMA 663 »

Díky za nabídku při pomoci na další akci, už máme nějakou vizi tak se po novém roce přihlásíme a dáme hlavy do hromady.
Lybra 2,4 JTD SW,Executive,modrá

Odpovědět