21. Lancisti Giorno Klatovy

Informace o připravovaných srazech.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jarda 591
Příspěvky: 836
Registrován: úte zář 27, 2011 18:15
Bydliště: Praha

Re: 21. Lancisti Giorno Klatovy

#76 Příspěvek od Jarda 591 »

I když byla pro nás jen sobota, katakomby, orientačka i zručnost super den, bál jsem se počasí ale to také vyšlo. Všem velký dík a hlavně organizátorům. =D>
Lancia Lybra 1.9jtd SW
Fiat Croma 1.9 Mjet
ex. Fiat Marea 2.4 td
ex. Lancia Thema 2.0i - ukradena
ex. Fiat Regata 75 ie 3x
ex. Š 105 L

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 21. Lancisti Giorno Klatovy

#77 Příspěvek od Pavel 3 »

tak klucííí kde jsou ty fotky
Lancia Thema SW 2.0 16V V.I.S.

Uživatelský avatar
PlumJelinek 284
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 1146
Registrován: pát zář 14, 2007 22:34
Bydliště: Praha 5 - Zbraslav
Kontaktovat uživatele:

Re: 21. Lancisti Giorno Klatovy

#78 Příspěvek od PlumJelinek 284 »

Já taky děkuju za sraz, bylo to fajn, pěknej program a taky bylo fajn, že se Petrovi na poslední chvíli podařilo zajistit nám azyl a mohli jsme se tak skrýt před nepřízní počasí v moc hezký útulný "hospůdce". Jízda zručnosti zajímavá, segwaye supr a celkově bylo supr, že byl nějakej ten plácek na trochu blbin, stejně tak se mi líbila noční projížďka lesem (no comment :D). Taky vám chci poděkovat za krásný narozeninový překvapení, moc mě to potěšilo :) Těším se na další sraz a na fotky z tohoto ;)
EX: Lancia Kappa 2.4 JTD
EX: Lancia Lybra SW 2.4 JTD Emblema
EX: Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 Limited
Lancia Delta 1.9 Twin Turbo Multijet Platino

Uživatelský avatar
F@ster
Příspěvky: 517
Registrován: ned bře 07, 2010 20:39
Bydliště: Praha - Holešovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 21. Lancisti Giorno Klatovy

#79 Příspěvek od F@ster »

Pavel 3 píše:tak klucííí kde jsou ty fotky
Prozatím pouze na FaceBooku... Během zítřka snad nahraju i jinam, těžce nestíhám... :roll:

Uživatelský avatar
F@ster
Příspěvky: 517
Registrován: ned bře 07, 2010 20:39
Bydliště: Praha - Holešovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 21. Lancisti Giorno Klatovy

#80 Příspěvek od F@ster »

Tááák, konečně jsem se dostal k nějaké troše času a především k vyjádření se ke srazu :)

Chtěl bych poděkovat organizátorům, především za fajnový víkend, pěknou orientačku (i když tu 40ku ti nezapomenu! :D ), dobře zvládnutou krizovou situaci s ubytováním a vůbec pohodovej zážitek. Zábavy si bylo myslím víc než dost a všichni bez výjimky přispívali k pozitivní náladě a nedostatku nudy. Prohlídka klatovských katakomb byla super, rád jsem se dozvěděl zas něco nového. Segwaye opět nezklamali, náš stan nápor vody vydržel a májka naštěstí nakonec taky neuhořela, jak jsme plánovali... :D

Abych jenom nechválil, pro příště doporučuji striktně zabavovat klíče od aut, ihned po příjezdu do kempu. Nebudu to zbytečně rozmazávat, ale dotyčný měl jediný štěstí že jsem spal, protože jinak by se mnou měl velkej problém, na tohle jsem hodně háklivej.


Moje fotky ze srazu naleznete na: FACEBOOKu, MOJÍ GALERII a později i na Google+

Uživatelský avatar
Jan 69
Příspěvky: 2331
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:53
Bydliště: Praha 6

Re: 21. Lancisti Giorno Klatovy

#81 Příspěvek od Jan 69 »

Klatovy perfektní, ostatně jako vždycky. Díky Petrovi s Honzou za organizaci a taky za prominentní parking pod střechou :oops:

Faster: hezký fotky, jedna už je na ploše :)
Lancia Beta Coupe 1300,2000,VX
Alfa Romeo 75, Sprint, 159 SW
Fiat 127, Uno, 600D, 131

Uživatelský avatar
F@ster
Příspěvky: 517
Registrován: ned bře 07, 2010 20:39
Bydliště: Praha - Holešovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 21. Lancisti Giorno Klatovy

#82 Příspěvek od F@ster »

Jan 69 píše:Faster: hezký fotky, jedna už je na ploše :)
Jsem rád, že se líbí, kdyby jsi chtěl full rozlišení, nebo výtisk až do A1+ (za tiskový náklady, ne ty nesmysly co chtějí tiskový studia), dej vědět ;)

Uživatelský avatar
Emuel 225
Příspěvky: 629
Registrován: pát pro 01, 2006 20:55
Bydliště: Plzeň

Re: 21. Lancisti Giorno Klatovy

#83 Příspěvek od Emuel 225 »

Zdravím všechny. Je mi skoro do breku a nejradši bych si nafackoval. Celej rok se na vás zase všechny těšim, až to nakonec prošvihnu. Nové zaměstnání a můj tříletej synátor způsobili, že jsem na nějakej čas přestal vnímat okolní svět. Až dnes jsem si uvědomil, že by měly teď někdy bejt Klatovy a ono už je po nich. Ach jo...
Ex: AR 155 2,0TS
Ex: Lancia Kappa SW 3,0 V6 24V automat
Ex: Citroen C5 Break 2,0i
Polski FIAT 125p 1.300
Škoda Fabia Combi 1,9 SDI
Citroen C5 Break 3,0 V6 by Carlsson (2005)

Uživatelský avatar
F@ster
Příspěvky: 517
Registrován: ned bře 07, 2010 20:39
Bydliště: Praha - Holešovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 21. Lancisti Giorno Klatovy

#84 Příspěvek od F@ster »

Emuel 225 píše:Zdravím všechny. Je mi skoro do breku a nejradši bych si nafackoval. Celej rok se na vás zase všechny těšim, až to nakonec prošvihnu. Nové zaměstnání a můj tříletej synátor způsobili, že jsem na nějakej čas přestal vnímat okolní svět. Až dnes jsem si uvědomil, že by měly teď někdy bejt Klatovy a ono už je po nich. Ach jo...
Tak to zamrzí... Škoda veliká, ale na druhou stranu, ještě to letos můžeš dohnat ;)

Odpovědět