Maximalka

Netechnický debatní kroužek o všem, co vás napadne...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Kůrkyn 38
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 7053
Registrován: čtv čer 30, 2005 14:50
Kontaktovat uživatele:

#61 Příspěvek od Kůrkyn 38 »

to je hezký na mrňouse :D

Radek 22

#62 Příspěvek od Radek 22 »

tak to bych byl nastvanej az by me takovej smudla predjizdel..!

Uživatelský avatar
Vladimír 82
Příspěvky: 2861
Registrován: úte lis 22, 2005 17:18
Bydliště: Brněnsko, telefon 603 834 810
Kontaktovat uživatele:

#63 Příspěvek od Vladimír 82 »

ten Pavel je ale kanec :D :D :D s takovym autem bych to asi tak vysoko nehnal
Lancia Y10

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#64 Příspěvek od Honza 2 »

No vyzkoušet se to musí, ne? :-) Ale je to fakt, že to jede jak blázen...

Uživatelský avatar
Vladimír 82
Příspěvky: 2861
Registrován: úte lis 22, 2005 17:18
Bydliště: Brněnsko, telefon 603 834 810
Kontaktovat uživatele:

#65 Příspěvek od Vladimír 82 »

no jo ale ta predstava auta dlouhyho ani ne 4 metry, kolo v kazdym rohu....190 bych se asi bal
Lancia Y10

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#66 Příspěvek od Pavel 3 »

docela to jelo i v pohodě až jsem se divil a asi se divili i ti okolo bylo to docela tichý to delta dělá jinej kravál

Uživatelský avatar
Kůrkyn 38
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 7053
Registrován: čtv čer 30, 2005 14:50
Kontaktovat uživatele:

#67 Příspěvek od Kůrkyn 38 »

Delta má zvuk jako soustruh, nemůžu si pomoct. Já se tak těšim, až budu zase obrábět! :cry: :cry: :lol:

Uživatelský avatar
Jirka 85
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 1011
Registrován: pon led 16, 2006 23:50
Bydliště: Louňovice 739404942

#68 Příspěvek od Jirka 85 »

No :D Y me ve 180ti nepredjel a jestli to zaziju v rozklepany Dedre tak pujdu spat s brekem...stacilo mi Uno 1.3Turbo kterej me poslal do couraciho pro kamiony :x

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#69 Příspěvek od Honza 2 »

No Jirko můžu Tě utěšit, Uno Turbo by tam poslalo asi i HFko... zvlášť pokud je maličko upravený... To je letadlo jak sviňa.. Ale maličkatý..

Rado HF 108

#70 Příspěvek od Rado HF 108 »

No keby mojej Deltičke z vedľajšieho pruhu zakývalo Uno tak by ma to asi poriadne nasr štvalo!! :shock:

Martin 4

#71 Příspěvek od Martin 4 »

Honza 2 píše:No Jirko můžu Tě utěšit, Uno Turbo by tam poslalo asi i HFko... zvlášť pokud je maličko upravený... To je letadlo jak sviňa.. Ale maličkatý..

Asi jsi nemyslel HF 2,0T, ze jo? :wink:

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#72 Příspěvek od Pavel 3 »

to určitě a myslím že ani 1.6 by neporazilo není zase o tolik lehčí

Uživatelský avatar
Marek 43
Příspěvky: 1592
Registrován: pát črc 15, 2005 21:41
Bydliště: Havířov

#73 Příspěvek od Marek 43 »

No jak už jsem někde tady psal, toho Uníka v turbu jsem kdysi řídil. Nevýhoda byla, že jsem seděl bokem, protože jsem se nevlezl do těch mini anatomických sedaček, ale ten zátah na dvojku a trojku.............. :shock: :shock: :shock: .
Lítal jsem s tím jen po městě a po serpentinách po takových uličkách v okolí města - brzda, plyn, myška- na to je to stavěný - byl jsem z toho v tranzu. Nejel jsem tím víc asi jak 100km/h. Ale zkoušet s tím šíleným prckem maximálku na dálnici je pro sebevrahy... :D
Ale jak tady pořád filozofuju ( na různých místech fóra ) ohledně benzín kontra JTD, tak se rýsuje řešení. To co chci nemůže být splněno jedním autem. Velké a pohodlné auto ( to mám Kappa JTD) nemůže být zárověň mrštná a lehká štika na serpentíny..... Tak se to už rýsuje.... Takový naleštěný miláček na víkendové relaxy. Nebude to denní tahání a díky tomu by mělo cosi vydržet. :D
Co by to jako mělo být ???
http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt ... id=2520131
Nemyslím tento konkrétní kousek, ale tento typ. Nechal bych si ho dovézt z It.
No, plány mám hezké, tak snad se letos nic nepos... a na podzim by to snad mohlo...
:wink:
Subaru Legacy Outback, 2,5i
Kappa 2,4i na díly
Yamaha TDM 850

Giorgio 65
Příspěvky: 117
Registrován: pon zář 26, 2005 22:21
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

#74 Příspěvek od Giorgio 65 »

S Markem musím souhlasit, UNO TURBO i.e. je dobré a laciné nářadí na vyřádění co se týče rozjezdů a nástupů dvojky a trojky. Měl jsem ho taky a z křižovatky na rozjezd jsem bez problémů "udělal" GOLFA VR6. Na trojku už mě začal dotahovat a od 130 se vzdalovat, ale start byl jasný... Nedoporučuji ale zkoušet v tomto autě vysoké rychlosti, to auto je v podstatě sériovka a kromě kotoučových brzd na zadní nápravě a pár drobností se neliší od podstatně méně výkonnějších brášků... Vím o dost lidech, pro které byla jízda v UNU TURBO bohužel tou poslední...
Ale pokud má člověk soudnost a uvědomí si že sedí v celkem nebezpečné zbrani ve vysokých rychlostech (kde už se nerozlišuje jízda příliš rychle a let příliš nízko :D ), je to fakt dobrá věc na vyblbnutí... Podobným bonbónkem je ještě RENAULT 5 TURBO, ale vzhledem k mému srdci tíhnoucímu k italským skvostům je volba jasná...
Ještě k tomu UNU TURBO: mám kamaráda, který se zabývá úpravami a tuningem aut, a když jsem k němu s Unem přijel, rozsvítily se mu oči a že prý mi "otevře" turbo, přidá regulační kohout plnění a pak prý to teprve pojede... Trošku potišeji pak dodal, že motor vydrží po této úpravě snad možná 5000 km.... Vzhledem k tomu, že to byl prodejní exemplář, tak jsem předmětné úpravy zavrhl, ale od té doby mě ta myšlenka neopustila... Postavit UNO TURBO jen tak na vyřádění.... Ještě jsem ale nenašel vhodný kousek v tom odpovídajícím stavu, aby se na něm aplikovaly tyto případné zvěrstva...
LANCIA LYBRA 1,9 JTD
AUDI Q7 3,0 TDI
VOLKSWAGEN TOUAREG TDI
LANCIA THESIS 2,4 JTD
ALFA ROMEO 159 1,9 JTD SW Q-TRONIC

Uživatelský avatar
Karel 6
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 4577
Registrován: pát lis 25, 2005 11:15
Bydliště: Soběslav tel:608853577

#75 Příspěvek od Karel 6 »

To vydrží víc.A když často vyměníš olej,tak až tak 50tis.užsem to vyzkoušel.

Odpovědět