setkání italských aut Poděbrady

Netechnický debatní kroužek o všem, co vás napadne...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

setkání italských aut Poděbrady

#1 Příspěvek od Pavel 3 »

právě jsem se vrátil z Poděbrad kde byl sraz italských aut.Byla to paráda ani jsem nečekal že se jich sejde tolik většinou to byly fiaty ze šedesátých a sedmdesátých let ale bylo tam několik lancií, jedno ferrari 308, jedno maserati,několik alf romeo a nejexotičtější bylo asi lombardi což byl sporťák postavenej na podvozku fiat 850 sport v životě jsem něco podobnýho neviděl ani na fotce.Pěkný bylo jak se do toho zkoušel posadit asi 185 cm vysokej chlap když se mu konečně podařilo se dovnitř nalámat tak nemohl ani narovnat hlavu to auto bylo vysoký snad jenom metr.Většina aut byla v super stavu na některých bylo vidět že jsou stále v provozu někdo to měl jenom na podobný srazy.Jsem moc rád že je tady ještě tolik nadšenců co udržujou tyhle nádherný auta v provozu.Lancie tam moc velký zastoupení neměla Roman tam měl svojí betu spider a A 112 kromě toho tam byla jedna delta integrale 16v, jedna beta coupé a jedna thema s italskýma značkama nevím jestli to byl opravdu ital nebo jenom jezdil na římskou SPZ.venku před campem byla ještě jedna integrále ale ta byla v trochu horším stavu.Zkrátka bylo to super a už se těším na další ročník musím našlechtit svojí deltu abych ji mohl příště taky vystavit.[/img]

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#2 Příspěvek od Honza 2 »

No tak doufám že jste zlanařili nějaký ty lancisty...

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Pavel 3 »

nebylo koho lanařit s lanciema jsem tam byl snad jenom já a Roman

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#4 Příspěvek od Honza 2 »

A čí byly ty lancie z těch fotografiíí??? .. No nic. Romanovo Lancie jsou pěkný, co?

Odpovědět