Kdo mate Dedru 1.6 8v

Netechnický debatní kroužek o všem, co vás napadne...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

Kdo mate Dedru 1.6 8v

#1 Příspěvek od Richie 10 »

Hledam nekoho v okoli Hradce Kralove nebo v jeho blizkosti kdo ma Dedru jako ja a nechal me juknout pod kapotu.....pripadne nekoho kdo by mi detailne nafotil motor....

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Vítek 4 »

ohledně té spotřeby si zkus zjistit,jestli máš bohatou směs. zjisti, jestli ti funguje lambda sonda.maš vyhřívanou lambda sondu? kolik k ní vede drátů a barvy.

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Richie 10 »

Tohle uz mam snad tak nejak vyreseny....spotreba je uz lepsi....ted jenom potrebuju hadici na privod tepleho vzduchu od svodu....

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Pavel 3 »

v tom katalogu je to dost dobře vidět ale asi bych jí tam nedával nemá to žádnej smysl u mojí delty nic takovýho není a funguje bez problémů kdysi jsem měl cinqecento tam to sice bylo ale taky jsem to sundal dost nechápu na co by motor potřeboval nasávat ohřátej vzduch

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Richie 10 »

no je to na to aby se motor rychleji ohral.....a kdyz se rychleji ohreje....tak drive vypne sytic - tim padem drive pojedu ekonomicteji - tim padem snizim spotrebu,protoze vetsina mych cest je se studenmy motorem ......a drive bude v autiku teplicko :)

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Pavel 3 »

tímhle se ti motor rychleji neohřeje navíc jsem studoval ten katalog a ta hadice asi ani k výfuku nevede pošlu ti ten obrázek na ICQ

Odpovědět