Modely, autíčka, sbírky

Netechnický debatní kroužek o všem, co vás napadne...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Dýzl 209
Příspěvky: 599
Registrován: úte bře 21, 2006 21:17
Bydliště: Brno

Modely, autíčka, sbírky

#1 Příspěvek od Dýzl 209 »

Zdarec, je tu nějakej tichej blázen co má doma sbírku modelů Lancií? Jsem se do toho taky pustil, ale co skončilo Bburago je to slabota, v měřítku 1:43 je to bída.Něco převzalo Mcars a ostatní firmy na netu, ale zase neví co by za modely chtěli. Tak jsem se chtěl zeptat jestli nevíte o zapomenutém hračkářství, autíčkárně, popř. jiném obchodu, kde by se daly ještě za rozumný ceny modely v tomto měřítku sehnat? Co takhle nějaký fotky vašich sbírek? :wink:
Fiat Multipla 1.9JTD, 85kW, r.v.2002

Miky 201
Příspěvky: 4430
Registrován: pát led 12, 2007 11:08

Re: Modely, autíčka, sbírky

#2 Příspěvek od Miky 201 »

Dýzl píše:Zdarec, je tu nějakej tichej blázen co má doma sbírku modelů Lancií? Jsem se do toho taky pustil, ale co skončilo Bburago je to slabota, v měřítku 1:43 je to bída.Něco převzalo Mcars a ostatní firmy na netu, ale zase neví co by za modely chtěli. Tak jsem se chtěl zeptat jestli nevíte o zapomenutém hračkářství, autíčkárně, popř. jiném obchodu, kde by se daly ještě za rozumný ceny modely v tomto měřítku sehnat? Co takhle nějaký fotky vašich sbírek? :wink:
ja jsem si pred tydnem koupil Deltu Integrale v autickarne v olympii 1:43(uekcal sem to na 140), tak zkus tam ... jinak maj tam i 1:18, pro tu si pujdu za mesic, az budou mit nejaky hezci barvy :) (treba v racing uprave martini - meli tam jenom repsol a ta neni takova pekna :) )

Uživatelský avatar
Lubos 42
Příspěvky: 4536
Registrován: sob črc 09, 2005 14:10
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Lubos 42 »

Projdi si forum - Ostatní - modely lancií - je tam toho pět stránek a i jinde jsou naše modely a jejich fotky
integrale
aktualně AR 159 SW

Uživatelský avatar
Dýzl 209
Příspěvky: 599
Registrován: úte bře 21, 2006 21:17
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od Dýzl 209 »

Luboš 42 píše:Projdi si forum - Ostatní - modely lancií - je tam toho pět stránek a i jinde jsou naše modely a jejich fotky
Jo to jsem četl, dokonce jsem tam i psal, ale v podstatě tam není žádnej reálnej odkaz na stránky, kde se dají sehnat modely, který už se třeba nevyrábí (Bburago) za rozumný ceny.Šlo mi o to, že kdyby někdo kapl na nějaký takový modely 1:43 co se prodávaly kolem těch 60Kč někde na nějaké zapomenuté benzince, nebo hračkářství, ať hodí hlášku, odkaz, atd.Co já vím, tak jenom levnější Bburago navyrábělo poměrně hodně modelů Lancií a jejich cena nikdy nešla nad 100kč/ks. Modelů za 700-1900Kč je plnej internet, ale sehnat ty levný je docela fuška. Proto tohle nový téma.:wink:
Fiat Multipla 1.9JTD, 85kW, r.v.2002

Uživatelský avatar
Dýzl 209
Příspěvky: 599
Registrován: úte bře 21, 2006 21:17
Bydliště: Brno

Re: Modely, autíčka, sbírky

#5 Příspěvek od Dýzl 209 »

Miky píše:
Dýzl píše:Zdarec, je tu nějakej tichej blázen co má doma sbírku modelů Lancií? Jsem se do toho taky pustil, ale co skončilo Bburago je to slabota, v měřítku 1:43 je to bída.Něco převzalo Mcars a ostatní firmy na netu, ale zase neví co by za modely chtěli. Tak jsem se chtěl zeptat jestli nevíte o zapomenutém hračkářství, autíčkárně, popř. jiném obchodu, kde by se daly ještě za rozumný ceny modely v tomto měřítku sehnat? Co takhle nějaký fotky vašich sbírek? :wink:
ja jsem si pred tydnem koupil Deltu Integrale v autickarne v olympii 1:43(uekcal sem to na 140), tak zkus tam ... jinak maj tam i 1:18, pro tu si pujdu za mesic, az budou mit nejaky hezci barvy :) (treba v racing uprave martini - meli tam jenom repsol a ta neni takova pekna :) )
Byl jsem v Olympii včera a koupil tam poslední kousek červené Delty od Bburaga za 60,-Kč.Potom už tam měli jen integrálu za 899,-Kč kolem které jsem jenom hodně rychle proběhl. :shock: :wink:
Fiat Multipla 1.9JTD, 85kW, r.v.2002

Miky 201
Příspěvky: 4430
Registrován: pát led 12, 2007 11:08

Re: Modely, autíčka, sbírky

#6 Příspěvek od Miky 201 »

Dýzl píše:
Miky píše:
Dýzl píše:Zdarec, je tu nějakej tichej blázen co má doma sbírku modelů Lancií? Jsem se do toho taky pustil, ale co skončilo Bburago je to slabota, v měřítku 1:43 je to bída.Něco převzalo Mcars a ostatní firmy na netu, ale zase neví co by za modely chtěli. Tak jsem se chtěl zeptat jestli nevíte o zapomenutém hračkářství, autíčkárně, popř. jiném obchodu, kde by se daly ještě za rozumný ceny modely v tomto měřítku sehnat? Co takhle nějaký fotky vašich sbírek? :wink:
ja jsem si pred tydnem koupil Deltu Integrale v autickarne v olympii 1:43(uekcal sem to na 140), tak zkus tam ... jinak maj tam i 1:18, pro tu si pujdu za mesic, az budou mit nejaky hezci barvy :) (treba v racing uprave martini - meli tam jenom repsol a ta neni takova pekna :) )
Byl jsem v Olympii včera a koupil tam poslední kousek červené Delty od Bburaga za 60,-Kč.Potom už tam měli jen integrálu za 899,-Kč kolem které jsem jenom hodně rychle proběhl. :shock: :wink:
a to byla Integralka? Tak v tom pripade mi kecal .. zmetek :D

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

#7 Příspěvek od Dresik 28 »

Těch Sčtyrek od bburaga je všude tři zadky:) a malej peníz..jiný malý model sem neviděl. (Od bburaga). Doma mám Y nuovu 1:18 za 350 cca a ještě malou fulvii za 60 vočí,ale ta není od bburaga, zato kvalitou je hodně lepší..detailnější zpracování a tak..prodavají to na benzínkách esso.

Kdyby byl nějaký odkaz, tak ho určitě někdo do toho staršího tématu dá.
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Pavel 3 »

Lancia Thema SW 2.0 16V V.I.S.

Alojz 327

Re: Modely, autíčka, sbírky

#9 Příspěvek od Alojz 327 »

Dýzl píše:Zdarec, je tu nějakej tichej blázen co má doma sbírku modelů Lancií? Jsem se do toho taky pustil, ale co skončilo Bburago je to slabota, v měřítku 1:43 je to bída.Něco převzalo Mcars a ostatní firmy na netu, ale zase neví co by za modely chtěli. Tak jsem se chtěl zeptat jestli nevíte o zapomenutém hračkářství, autíčkárně, popř. jiném obchodu, kde by se daly ještě za rozumný ceny modely v tomto měřítku sehnat? Co takhle nějaký fotky vašich sbírek? :wink:
Teraz je nova talianska znacka a som vydel peknu deltu a aj Audi Quattro v mierke 1:18 a bola to parada az na tu cenu :D 1500sk :idea:

Uživatelský avatar
Dýzl 209
Příspěvky: 599
Registrován: úte bře 21, 2006 21:17
Bydliště: Brno

#10 Příspěvek od Dýzl 209 »

Dresik 28 píše:Těch Sčtyrek od bburaga je všude tři zadky:) a malej peníz..jiný malý model sem neviděl. (Od bburaga). Doma mám Y nuovu 1:18 za 350 cca a ještě malou fulvii za 60 vočí,ale ta není od bburaga, zato kvalitou je hodně lepší..detailnější zpracování a tak..prodavají to na benzínkách esso.

Kdyby byl nějaký odkaz, tak ho určitě někdo do toho staršího tématu dá.
No tak na brněnsku těch S4 ani dalších modelů zase tak moc není, benzinky mají v regálech samý octávky, nebo BMW, ale starejch dobrejch Lancií už kvapem ubývá a stejný je to i po hračkářstvích.Kam se podíváš, tak Bburaga všude minimálně a kde je už Mcars, tak tam Lancii nedajdeš. Jinak se ještě mrkni, modelů lancií Bburago vyrábělo poměrně dost (i když se lišily třeba jen v polepu, nebo velikosti čísla na dveřích, atd.).Pokud máš možnost mi sehnat po benzinkách některý z těchto modelů, byl bych ti vděčný.Tady je odkaz:

http://bburago.wz.cz/?id=ctl&sec=4100&s ... erbyDA=ASC

http://bburago.wz.cz/?id=ctl&sec=4100&s ... erbyDA=ASC
Fiat Multipla 1.9JTD, 85kW, r.v.2002

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

#11 Příspěvek od Dresik 28 »

Tak já myslel S4 jako takové...pravdou je, že tolik variant sem nikdy neviděl..mám doma akorát tu bílou, bez polepů a to ještě z dětství..Tu Betu se také měl,ale ta už je někde pryč:( Ta Y nuova vypadá pěkně, tu samou mám větší...tu sem také zatím neviděl.. Kdybych něco někde zahlídl, dám vědět.
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

tak pokud by někdo měl zájem tak jsem objevil v obchode tento model,cena 650,-
Obrázek
Obrázek
maji i stratose a i delty jiných druhů.
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Uživatelský avatar
Lubos 42
Příspěvky: 4536
Registrován: sob črc 09, 2005 14:10
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

model

#13 Příspěvek od Lubos 42 »

A ty bys mi ji vážně dal ? :-) Takovejch peněz. :oops:


To Tom Nikol : A pak že jsou Lanciaci na sebe milí.
Naposledy upravil(a) Lubos 42 dne sob úno 10, 2007 17:46, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

nedal,ale muzu je koupit a poslat :lol:
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Uživatelský avatar
Dýzl 209
Příspěvky: 599
Registrován: úte bře 21, 2006 21:17
Bydliště: Brno

#15 Příspěvek od Dýzl 209 »

Vyměním tohle:

Obrázek

za tohle

Obrázek

popř. za jinou sportovní verzi Lancie od Bburaga v měřítku 1:43 :lol: :wink:
Fiat Multipla 1.9JTD, 85kW, r.v.2002

Odpovědět