PC hry a Lancia

Netechnický debatní kroužek o všem, co vás napadne...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4638
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

#76 Příspěvek od Jirka 18 »

Pavel 104 píše:
Johny 84 píše:Mám to ale seká mi to a to mám procesor 2,4GHz, 512/400 DDRam a 128Mb Gk
Minimálně bych zdvojnásobim RAMku.
No oni píši v nárocích 2,66 M ,2G RAM a geforce 8800,no nicméně na mém athlon 3500+,RAM 1G a GE force 7600 to jede parádně,takže bys potřeboval přitlačit paměť -v dualu a asi i grafiku :? :?

jo-tohle jsem našel v readme hry-máš tu minimální požadavky a podporované

Kód: Vybrat vše

Minimum Specifications
----------------------

- Windows XP
- DirectX 9.0c
- Pentium 4 @ 3.0GHz or Athlon 64 3000+
- 1GB RAM.
- Graphics Card: GeForce 6800 / Radeon X1300 or above
- DirectX Compatible Sound Card
- Dual Layer Compatible DVD-ROM Drive
- 12.5 Gb Hard Drive Space

--------------------------
Recommended Specifications
--------------------------

- Windows XP/Vista.
- DirectX 9.0c
- Intel Core 2 Duo @ 2.66Ghz or Athlon X2 3800+
- 2GB RAM.
- Graphics Card: GeForce 8800 or Radeon X1950
- Sound Card: Creative Sound Blaster X-Fi Sound Card.
- Dual Layer Compatible DVD-ROM Drive
- 12.5 Gb Hard Drive Space

------------------------
Supported Graphics Cards
------------------------

- ATi Radeon x1300, x1600, x1800, x1900, x1950 

- nVidia Geforce 6800, 7100, 7300, 7600, 7800, 7900, 7950, 8800

Not compatible with all integrated sound/graphics solutions (inc.Laptops)

---------------------
Supported Controllers
---------------------

DiRT™ can be configured to use almost any PC controller, however we recommend the following controllers for the best game play experience:

-	Logitech G25
-	Logitech MOMO
-	Logitech Driving Force Pro
-	Microsoft X360 controller

DiRT™ provides default configurations for all of the above, meaning that you should be able to plug-and-play, with no tweaking required.


-------------------------
Installation instructions
mimochodem,moje první kolo v tom dopadlo dost zajímavě :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
723 498 670
ji.mudra(@)seznam.cz
Bára II (psssst :-) )
Volvo 740 kombi :-)
Ford focus
Lancia Kappa 2,4 jtd

Johny 84

#77 Příspěvek od Johny 84 »

tak teda ten 2,4 GHz Intel by mal stačiť ale grafiku mám slabú (ani jeden model z uvedených) a stou pamätou by som mal tiež niečo robiť. Je oničom to hrať keď máš rozlíšenie kôli GK 600x800 a detaili minimum alebo medium . Vydel som na jednej stránke GK Geforce neviem presne aký model ale už to bola 512Mb do 4000Sk tak tomu sa hovorí raketa. Žiaľ ale teraz potrebujem peniaze inde tak Colin Dirt musí isť ľadom veď jesť nepíta.

Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4638
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

#78 Příspěvek od Jirka 18 »

No hele,pokud nejseš takovej ten pařan-ato asi ne,to bys měl pc za 60000 :lol: :lol: - tak nepotřebuješ nějaké high detaily,oni tam ani nějak moc nejsou 8) 8) Ta hra je hodně barevná a stejnak jedeš tak rychle,že detaily nevnímáš :lol: :lol: :lol:
723 498 670
ji.mudra(@)seznam.cz
Bára II (psssst :-) )
Volvo 740 kombi :-)
Ford focus
Lancia Kappa 2,4 jtd

Johny 84

#79 Příspěvek od Johny 84 »

Práve naopak. Ja robím iba v noci no a čo mám robiť aby som nezaspal :?: no predsa game-ujem a surfujem. Aj kôli tomu som si kupil notebook, ale aj mám v ňom všetky firemné veci. Na detailoch hry mi záleží lebo detaili robia 50% z hry. Ak by mi na nich nezáležalo to by som mohol kľudne ostať aj na staručkom ZX Spectrum+ (áách nostalgia) Ja sa vyžívam v každom detaile čo ja viem realne odrazy slnka na kopote atď to robí hru príťažlivou.
Niekto tu spomínal že tieto nové NFS sú o ničom. Dovolí si nesúhlasiť dá sa na tom riadne vybláznit nie je to stavané na reláne rozbíjanie aut ale na tuning a naháňačky s policajtmi proste odych no na Colinovi je dôležitá koncentrácia na časovky. Akurát čo mi liezlo na nervy v NFS Carbon tie tupé drifty tak to bolo pre mńa nočná mora

Miky 201
Příspěvky: 4430
Registrován: pát led 12, 2007 11:08

#80 Příspěvek od Miky 201 »

No co jsem cetl vyjadreni EAGames, tak prave u driftu to byl pokus o realne chovani auta :) Taky jsem s tim bojoval a z nejakyho duvodu mi to slo lip na sipkach nez na volantu, protoze tam meli IMHO bug, auto se vracelo automaticky zpatky do rovna, jenze kdyz jsem to instinktivne vracel volantem, slo to zase na druhou stranu a pruser... chvili trvalo, nez jsem si to uvedomil, pak sem na drifty vzdycky hodil ovladani na klavesnici a frcelo se.. pohodicka :)
Lancia Kappa 20V Turbo - (Stařenka Hedvika - borok, má majitele na zastřelení, ale drží)

Johny 84

#81 Příspěvek od Johny 84 »

Síce máme doma volant (kúpil som k narodeninám synátorovi) hrám všetko na šípkach. Na ten volan si nejako neviem zvyknúť jednoducho pri volante to auto necítim šípky sú proste šípky (aspoň pre mňa)

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

#82 Příspěvek od Vítek 4 »

tak si tam daj volant z Delty :lol: :lol: :snakeman:
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Johny 84

#83 Příspěvek od Johny 84 »

Teraz by to aj šlo keď je mimo prevádzku. :-)

Viktor

#84 Příspěvek od Viktor »

Johny 84 píše:tak teda ten 2,4 GHz Intel by mal stačiť ale grafiku mám slabú (ani jeden model z uvedených) a stou pamätou by som mal tiež niečo robiť. Je oničom to hrať keď máš rozlíšenie kôli GK 600x800 a detaili minimum alebo medium . Vydel som na jednej stránke GK Geforce neviem presne aký model ale už to bola 512Mb do 4000Sk tak tomu sa hovorí raketa. Žiaľ ale teraz potrebujem peniaze inde tak Colin Dirt musí isť ľadom veď jesť nepíta.
Nezáleží na tom koľko má Mb GK ale na tom či je tá pamäť DDR2 alebo dokonca DDR3, a hlavne frekvencia čipu, pod 8-900Mhz by som nešiel pri kupovaní novej karty, keď už vyhadzujem peniaze tak nech to je poriadna pecka

Uživatelský avatar
Aschanek 121
Příspěvky: 1214
Registrován: pát kvě 19, 2006 08:43
Bydliště: Mikulov
Kontaktovat uživatele:

#85 Příspěvek od Aschanek 121 »

no já mám:
Athlon 4600+
2gb RAM
Ati Radeon x1950pro
to by mi mělo jet v pohodě ne?
Kdo to má a vysmahne mi to? ať můžu vyzkoušet.
Dík
(ex-Mazda Premacy 2,0 DiTD)
(ex-Mišák Galant 1,8 16V GLSi)
(ex-Lančija Delta Nuova 1,6i)

Miky 201
Příspěvky: 4430
Registrován: pát led 12, 2007 11:08

#86 Příspěvek od Miky 201 »

na torentech to stopro bude, tak hledej smudlo.. opera uz umi stahovat i torenty, takze nemusis mit zadnyho spesl kliente a jsi v pohode ;)
Lancia Kappa 20V Turbo - (Stařenka Hedvika - borok, má majitele na zastřelení, ale drží)

Viktor

#87 Příspěvek od Viktor »

hrá z vás niekto NFS pro street? dá sa k tomu stiahnuť oficiálny patche zadarmo od EA games ktorý pridá 15 aut a medzi nimi je aj delta integrale :twisted: :twisted: :twisted:

Uživatelský avatar
Pavel 37
Příspěvky: 455
Registrován: čtv čer 16, 2005 22:23
Bydliště: Nové Hrady

#88 Příspěvek od Pavel 37 »

NFS prostreet pařím ale má to jeden velkej problém sice to přidá 16 aut ale jezdit se dá jenom se dvouma. S lancii se tam prohánějí jenom spoluhráči =( ale je fakt pěkně udělané ale nesjedeš si :cry:
Obrázek

Uživatelský avatar
Pavel 104
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 3722
Registrován: stř bře 01, 2006 09:55
Bydliště: Praha 3

#89 Příspěvek od Pavel 104 »

NfS Prostreet zkouším zatim na PS2. Děs a hrůza, tak mizernou grafiku sem už dlouho neviděl, mi to připomíná gamesky na PSX.
Dedra SW 1.8VVT '97 třetí "Vinčenzovka" pro radost
Obrázek Když už je ten benzín řídkej, tak ať do motoru neteče zbytečně. :rally:
Lybra 2.0 VIS '99 čtvrtá na nákupy
T5 '12 v práci

Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4638
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

#90 Příspěvek od Jirka 18 »

Není v tom sice lancia,ale včera jsem si konečně dostahoval hru Full Drive 2: Hummer 4x4 a jsem nadšen,je to úplně něco jiného než všechny ty silniční závody.Akorát že z pohledu kabiny skoro nejde řídit,protože si člověk rozbije auto o kdejakej šutr co přes kapotu nevidí :lol: :lol: http://www.youtube.com/watch?v=WstER-T_3tM
723 498 670
ji.mudra(@)seznam.cz
Bára II (psssst :-) )
Volvo 740 kombi :-)
Ford focus
Lancia Kappa 2,4 jtd

Odpovědět