Novej přírůstek

Netechnický debatní kroužek o všem, co vás napadne...
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

Novej přírůstek

#1 Příspěvek od Honza 2 »

Ahoj všichni. V sobotu jsem si udělal radost a tak se o ní chci podělit s Váma. Přivezl jsem si Dedru sedana 1.8 VVT, rv 98 s necelými 37t km... Je maličko rochnutá na dveře, ale dveře jsem dostal náhradní, jen je přestříkat.. a pak je špatnej výfuk, takže se bude vařit... Jinak je to v té vyšší výbavě než mám SWčko a je taky voňavá :D. Takže nějakou dobu jí budu dávat do "cajku" a pak budu muset řešit problém, kterou Aničku si nechat...
Obrázek dodám.. :)

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

takze ses nakonec rozhodl pro ni zajet jo? tak at slape
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Uživatelský avatar
Velys 44
Příspěvky: 325
Registrován: ned čer 19, 2005 21:40
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Velys 44 »

Přeju hodně šťastných kilometrů. Ať ti šlape nejlíp jak může.Už se těším na fotky.
Lancia Prisma 1.9 Turbo ds
Lancia Kappa 2,4 TDs

tomas t

#4 Příspěvek od tomas t »

ahoj tak gratuluji nekonec dedra jo?ja myslel ze chces deltu ale to je jedno ahoj uzivej si ji

Uživatelský avatar
Jaroslav 11
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 132
Registrován: stř dub 20, 2005 19:43
Bydliště: Most

#5 Příspěvek od Jaroslav 11 »

Taky ti gratuluji,ale jsem zvědav pro kterou se rozhodneš :roll: :lol:

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#6 Příspěvek od Dan 1 »

Já to tipuju na tu silnější :wink:

Milan 41

#7 Příspěvek od Milan 41 »

Já bych zase neodolal kombíku... I když koníky by chyběly :twisted:

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#8 Příspěvek od Dan 1 »

No jo, Milane, ty se budeš ženit, tobě se prostor hodí. Jenže mi nezadaní investujeme radši do výkonu. :D

Milan 41

#9 Příspěvek od Milan 41 »

Jj, ale v kombíku se dá na svatební cestě i přespat... Plánujeme to trošku potrápit v Německu na dálnici, prohnat po Polských okreskách a snad se Lancia mrkne i k moři :P

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#10 Příspěvek od Dan 1 »

A zapomněl jsem: samozřejmě gratuluju :wink:

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#11 Příspěvek od Honza 2 »

Ahojky. Fotky mám v profilu. Snad se bude líbit. Pro co se rozhodnu zatím fakt nevím.. Každopádně bych chtěl dorazit s OBĚMA na nějakej náš větší srazík, ale nesmí to bejt až na podzim.. Pro kterou se rozhodnu fakt nevím. Jak jsem psal na vvt je ještě trocha práce (brzdy jsou oproti sw nějaký tuhý - nevíte co s tím? Snad to nebude na novej posilovač.. Jo důchodci, ti moc nebrzdí a pak to takhle dopadá..) a pak se půjde na přihlášení.. Zatím ale vyhrává SW...

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#12 Příspěvek od Honza 2 »

Jo a samozřejmě že Všem kdo přáli děkuji.. Nepověsil jsem jí sem, aby mi někdo záviděl, ale abych se s Váma podělil o radost.. :)

Tomáš T. - to víš, krasavice jako máš ty se tam jen tak nenajde a hlavně ne tak výhodně.. Čili je to dedrouš.. 8)

Milan 41

#13 Příspěvek od Milan 41 »

Tak si to užij a poděl se s námi o čerstvé dojmy :P

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#14 Příspěvek od Honza 2 »

Podělím až nějaký nasbírám.. Zatím jsem se s tím projel bez značek a s dírou ve výfuku cca 3 km.. Takže nemůžu nic říct.. Zatím čeká jen práce :-) Pustím se do těch brzd a neskončím dřív, dokud nezastavím na pětníku 8)

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#15 Příspěvek od Honza 2 »

Však mě znáte, všechno musí "bejt v cajku..". Jinak co o ní říct? Motor po natočení běží jako diesel ale po pár vteřinách klepání přejde a běží normálně, možná i tišejš než 1.6. Při jízdě je to maličko živější na přidání plynu ale od spodu to taky moc asi nepotáhne - to fakt ještě nemám vyzkoušený.. Výbava je prakticky plná (pominu-li kožený sedačky, který bych stejně nechtěl a šíbr, kterej nepotřebuju, když je klima.. V autě byla bělaná hudba za asi 2000eur, kterou jsem samozřejmě nechtěl z důvodu ceny. Čili jsou tam místo kapes ve předních dveřích udělaný kapsy na repráky, celý dveře jsou vevnitř odhlučněný (což bude párty až je budu měnit, ale po 2 hodinách jsem přišel na to, jak je to udělaný a podařilo se mi tapecírunk sundat. Bohužel tomu předemnou se to nepodařilo, takže ho jen maličko poškodil, ale pohoda). Celá kabeláž zůstala. Auto má skutečně jen 37tkm s tím že ve 25tkm byl opravovanej motor (bůhví co s tím ten důchodce dělal) a tak jsou tam nový rozvody. Tak teď šlape v pohodičce. Koupil jsem to nepojízdný s 3měs. starou technickou. Bylo špatný těsnění na vstřikovači, prasklá mlhovka, bouraný ty dveře, špatnej výfuk a rozbitý sklápění zadních sedaček. Všechno až na výfuk jsem k tomu dostal - nový těsnění pro dvě trysky, náhradní dveře z červenýho auta, novou mlhovku i mechanismus odjišťování sedačky. Ten maník si to asi neuměl vyměnit, nebo na to neměl čas.. Takže absolutní pohodička. Motor už je v pořádku, sedačka taky. Dneska se vrhnu na tu mlhovku a pokusím se oběhat zavaření, resp. výrobu nový trubky výfuku a pak bude už jen piplačka s brzdama aby byly dle mejch představ (neříkám že to nebrzdí) a hotovo.. Takže si myslím auto bez problémů, nic co by nezvládnul i takovej antitalent jako jsem já..

Odpovědět