Koho podvedl pan Langer

Netechnický debatní kroužek o všem, co vás napadne...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#106 Příspěvek od Vítek 4 »

To ne,ale okradat dalsi lidi tady na klubu nenecham. Jaky spor? Ty sis chtel pujcit penize. Ja ne. A co bylo,kdyz jsem je chtel vratit? Vymluvy a pak si utekl aniz by si cokoli vratil. Co sis pujcil vrat a dal to neresim. To nejsou blaboly, to je pravda. :wink:
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Thesis2003 278
Příspěvky: 120
Registrován: čtv dub 24, 2014 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#107 Příspěvek od Thesis2003 278 »

mildaT815 píše:A co se vztekáte pane Langer??? Co ste si nadrobil tak to si teď vyžíráte. Ono s vaším přístupem k řešení nedodaných balíků bylo jasné že se to rychle roznese a kšefty pujdou do kopru. A asi to není tak růžové,když se tady obhajujete,kdyby vám byl klub ukradenej jak tady vykřikujete tak se na něj vybodnete a jedete si svoje dál,ale ono to už asi moc nesype,co??? Od člověka s nálepkou podvodník málokdo bere. Jestli ste tak nevinej jak píšete tak začněte nějak kloudně problém řešit. Mě ste psal obvyklý nesmysly o nedodaným balíku,ok dejme tomu,ale proč když vám přišli peníze a poslal ste mi to,jste nebyl schopnej poslat číslo zásilky a ani odpovědět na asi 5 zpráv,který sem vám posílal??? Nezlobte se na mě,ale tohle není fér jednání,buď vraťe peníze,dejme tomu bez toho poštovnýho,a nebo pro mě není problém dál komentovat veškerou vaši inzerci velmi špatnými recenzemi. Takže buď ste fér obchodník,vraťte prachy a nebo ste podvodník a zloděj a tak to budem dál prezentovat ostatním.
Já se nevztekám, jak jste na to přišel? Rozhodně mi pane žádné kšefty neubyly, spíše naopak, protože snad krom dvou lidí tady jsou všichni spokojení a nevím o tom, že by někdo nebyl. Nojo, to ze mě dělá podvodníka. Pište si recenze jaké chcete a kam chcete, to je vaše svobodná vůle. Napiště mi buď sem, nebo do SZ co se mnou máte za problém, čeho se to týká a budu to řešit.

Uživatelský avatar
Thesis2003 278
Příspěvky: 120
Registrován: čtv dub 24, 2014 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#108 Příspěvek od Thesis2003 278 »

Vítek 4 píše:To ne,ale okradat dalsi lidi tady na klubu nenecham. Jaky spor? Ty sis chtel pujcit penize. Ja ne. A co bylo,kdyz jsem je chtel vratit? Vymluvy a pak si utekl aniz by si cokoli vratil. Co sis pujcil vrat a dal to neresim. To nejsou blaboly, to je pravda. :wink:
Pozor, Vítek ochránce klubu!!!
Já tady nikoho neokrádám, to jen ty mě okrádáš o čas, když musím reagovat na ty tvoje CENSORED. Já jsem před tebou nikam neutekl, a to, co píšeš jsou bláboly. A ještě jednou pro tebe, snad už to pochopíš - nehodlám tady s tebou nic řešit, takže už na tebe nebudu ani reagovat

Uživatelský avatar
Krwel 146
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 1983
Registrován: pon zář 18, 2006 20:53
Bydliště: V lese hnedka u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#109 Příspěvek od Krwel 146 »

Debata tu nabrala trochu rozumný směr, takže tímto bych byl rád, kdyby se tu teď řešily konkrétní případy související s klubem a Lanciemi. Dodané/nedodané věci, či opravy apod. Osobní záležitosti ohledně půjček si vyřešte mezi sebou mimo klub. Děkuji
Lancia Kappa 2.4 JTD SW "Parníček"
Lancia Dedra 2000 Turbo Egoistka

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#110 Příspěvek od Vítek 4 »

Thesis2003 278 píše:
Vítek 4 píše:To ne,ale okradat dalsi lidi tady na klubu nenecham. Jaky spor? Ty sis chtel pujcit penize. Ja ne. A co bylo,kdyz jsem je chtel vratit? Vymluvy a pak si utekl aniz by si cokoli vratil. Co sis pujcil vrat a dal to neresim. To nejsou blaboly, to je pravda. :wink:
Pozor, Vítek ochránce klubu!!!
Já tady nikoho neokrádám, to jen ty mě okrádáš o čas, když musím reagovat na ty tvoje CENSORED. Já jsem před tebou nikam neutekl, a to, co píšeš jsou bláboly. A ještě jednou pro tebe, snad už to pochopíš - nehodlám tady s tebou nic řešit, takže už na tebe nebudu ani reagovat
Si pod mou uroven. Nenazrany clovek co nema stale dost. Jo a prosimte, pujc mi 90 tisic, kdyz Ti jde tak prace, ja Ti je taky nevratim =D> A vlastne, kdyz tak podnikas,jaktoze nemas zivnost ci svuj ucet? Asi proto,protoze kdyby si nejaky mel,tak Ti na to prijdou a vsechno Ti vezmou,jak dluzis penize. A ty tve finty s blikama,o tom jsem se taky presvedcil uz a delal si ze me debila. Takze tak.
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Koho podvedl pan Langer

#111 Příspěvek od Harous 239 »

Thesis2003 278 píše:Tebe se toto vlákno nijak netýká, tak si běž rozumovat na nějaký jiný, protože tvoje dojmy jsou mi ukradený. Zkus to třeba u toho Babiše. Ale pochybuju, že na tebe bude zvědavej. Jak tě tak sleduju, tak všude jen chytračíš a tvůj přínos pro klub je nulový.
Děkuji za zhodnocení mého přínosu Lanciaklubu. V té posudkové komisi sedíte sám nebo je vás tam víc? =D>
Bezva je, že se mohu svobodně vyjádřit k čemu chci a kde chci. Jestli s tím máte problém tak bohužel, je to pouze Váš problém... :wink:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#112 Příspěvek od Vítek 4 »

Jo a jen takovy dotaz pane Langer, je Vam znamo,ze jak Vam prasklo tesneni pod hlavou valcu na Kappe,jak se jelo na sraz,tak dily na opravu jsem platil ja a praci delal tatka. A ze Vam neni blbe, ze jste mu nedal za tu praci ani korunu, nehlede penize mne za dily. Kdyby si toto nasi cetli,to by se divili co se z Vas vyklubalo za cloveka [-o< Ve finale i ta kappa byla za me penize,co jste si pujcil.
Naposledy upravil(a) Vítek 4 dne ned dub 03, 2016 13:45, celkem upraveno 1 x.
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Jaromír 592
Administrator
Administrator
Příspěvky: 1401
Registrován: pát říj 01, 2010 18:16
Bydliště: Brno Komín 728887525
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#113 Příspěvek od Jaromír 592 »

Nechce te si to vaše špinavý prádlo vyprat přes SZ nebo po telefonu? Nikoho tady nezajímá co jste si provedli.

Ostatní prosím vás vyjadřujte se k tématu pokud máte informace o údajném podvodu.


Děkuji.
Lybra 2.4 Jtd 135 koni - 100 ješte táhne.
Ducato 2,8jtd maxi 2005
Yamaha verisity 300

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#114 Příspěvek od Vítek 4 »

To je stale k tematu,kdyz si prectes nazev :idea:
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Jaromír 592
Administrator
Administrator
Příspěvky: 1401
Registrován: pát říj 01, 2010 18:16
Bydliště: Brno Komín 728887525
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#115 Příspěvek od Jaromír 592 »

Ok myslím že už tu bylo řečeno dost. Pujčil jsi mu jako kamarádovi peníze pomohl jsi mu když potřeboval, Byli jste kamarádi. A tečka.Myslím že on pro tebe taky něco udělal. Ale tento spor se ani tak netýká ostatních. Díly jsi po něm nechtěl a dopředu neplatil.

Tedy zatím kdo se přihlásil je Fiskus a MildaT815 doufám že jsem na nikoho nezapomněl a doufám že tyto věci se doladí. Zeptám se osobně jak se věci mají. Bydlím cca 20 km daleko a konečně snad budu mít chvilku čas. Zatím věřím tomu že se vše vysvětlí. Jsou u něj jak spokojení tak nespokojení zákazníci.Podle více informací spokojených zákazníků je dost.Proto mne zaráží problémy u vás dvou. Vyřešíme to ke spokojenosti všech. Cyby se stávají.

Tímto zároveň vyzývám všchny kdo koupí nebo koupil nějaký díl od pana Langera ať napíšou recenzi jak byli spokojeni s nákupem.

Děkuji vám všem a jako moderátor se omlouvám že tu na Klubu čtete takový .................
Lybra 2.4 Jtd 135 koni - 100 ješte táhne.
Ducato 2,8jtd maxi 2005
Yamaha verisity 300

smoger
Příspěvky: 477
Registrován: pát pro 28, 2012 21:13
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#116 Příspěvek od smoger »

Já bral osobně pár věcí. Jedno jsem platil u předání kde mi to celkem expresně sám dovez(měl cestu do Brna, ale i tak díky za ochotu) a podruhé jsem díly dostal rovnou v garáži a jelikož sem měl u sebe málo peněz(bral sem něco navíc) tak sem posílal až já zpětně na účet - což se taky často nevidí.
Za mě spokojenost.
Lybra 2,4jtd 99kw 99'
Fiat Uno 1,7D "hrkač" 83'
Ex: Lybra 2,4jtd 99kw 2000
Ex: Fiat Tipo 1,9td 66kw
Ex: Fiat Uno 0,9

lybraJTD
Příspěvky: 350
Registrován: pát bře 08, 2013 21:45

Re: Koho podvedl pan Langer

#117 Příspěvek od lybraJTD »

To je vrchol mu to fakt vsechno projde a pribivaji dalsi a dalsi lidi?
Mimochodem Nekdo tady mele neco o papouskovani o dluhu,ale sam naprosto kazdmeu koho okrade tcvrdi stale tu stjnou trapnou vymluvu,ze posta balik vratila a ze hned posle penize z5. Zajimalo by me proc po me tady jde celej klub kvuli par sprostym slovickum a jsme narknut toho,ze mam udajne treti nebo ctvrtej nick coz je naprosta lez mel sem 2 a mozna v historii jeden,kde jsem zapomel heslo,ale on uz tu mel nicku minimalne 2x tolik co ja a vesele si okrada lidi dal a adminum je to uplne u zadku. To same na lancia foru sem s kompletni konverzaci upozornil vedeni a nic se nedeje ´´prodava´´ si vesele dal fakt tomu nerozumim.
http://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail= ... ItalRepair" onclick="window.open(this.href);return false;
lancia lybra SW 7/2003 -2,4 JTD 110 kw(odhad reálného výkonu 125 kw)

Uživatelský avatar
Thesis2003 278
Příspěvky: 120
Registrován: čtv dub 24, 2014 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#118 Příspěvek od Thesis2003 278 »

lybraJTD píše:To je vrchol mu to fakt vsechno projde a pribivaji dalsi a dalsi lidi?
Mimochodem Nekdo tady mele neco o papouskovani o dluhu,ale sam naprosto kazdmeu koho okrade tcvrdi stale tu stjnou trapnou vymluvu,ze posta balik vratila a ze hned posle penize z5. Zajimalo by me proc po me tady jde celej klub kvuli par sprostym slovickum a jsme narknut toho,ze mam udajne treti nebo ctvrtej nick coz je naprosta lez mel sem 2 a mozna v historii jeden,kde jsem zapomel heslo,ale on uz tu mel nicku minimalne 2x tolik co ja a vesele si okrada lidi dal a adminum je to uplne u zadku. To same na lancia foru sem s kompletni konverzaci upozornil vedeni a nic se nedeje ´´prodava´´ si vesele dal fakt tomu nerozumim.
http://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail= ... ItalRepair" onclick="window.open(this.href);return false;
Ty tvoje kecy jsou zcestný, jako vždycky. Já tu mám pořád jen jeden nick a ten druhej jsem si udělal proto, že jsem chtěl a měl k tomu své důvody, ale to jsem vysvětlil adminovi, tobě do toho nic není. A nikoho tu neokrádám, a jestli ty závistivá kundo budeš dál o mě šířit tyhle kecy, tak si tě odchytím v tom Zlineru a zametu s tebou tak, že se z toho budeš dlouho sbírat, protože tě mám už plný zuby. A jestli si já někde prodávám díly, to tobě může být u CENSORED. A věřím, že ty komentáře na bazoši jsou tvoje práce a jsou fiktivní.

Uživatelský avatar
Jaromír 592
Administrator
Administrator
Příspěvky: 1401
Registrován: pát říj 01, 2010 18:16
Bydliště: Brno Komín 728887525
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#119 Příspěvek od Jaromír 592 »

V tomto se musím Lybry jtd zastat. Komenty na bazoši jeho nejsou. Ani jedna z ip adres není z Lokality zlína. Dá se ríct že je to ten samy problem co tady. Včetně lidi.

Co se nicků týče, je zakázáno zakládat dva a více nicků. Sikine ty sám to dobře víš protože jsem ti je blokl. Tak stejně jako jsem blokl nick pana Langera.Mojí chybou oba protože jsem zablokoval ip adresu a ne přístupový nick.

Spíš by mne zajímalo jestli je nějak v řešení náhrada nedodaného zboží u uživatelů Fiskus a u mildat815

Thesis2003 278 prosím tě nevyhrožuj tady na foru někomu fyzickou likvidací. Jednak je to trestný čin a druhak je to proti pravidlům. Ok? Když si budeš chtít vyřídit s Lybrajtd máme tu SZ.
Lybra 2.4 Jtd 135 koni - 100 ješte táhne.
Ducato 2,8jtd maxi 2005
Yamaha verisity 300

mildaT815
Příspěvky: 139
Registrován: stř dub 09, 2014 21:26
Bydliště: Struhy

Re: Koho podvedl pan Langer

#120 Příspěvek od mildaT815 »

V řešení není,a ani se to nevyřeší. Sice pan Langer tady tvrdí ať mu napíšu co mám za problém,ale neodpovídá,takže zájem z jeho strany o řešení nulový,ono taky bude blbě dokazovat že něco posílal cca rok apůl zpět a peněz se od něj nikdo nedočká,pokud vím tak tu řěšil ještě někdo pana obchodníkaforum/viewtopic.php?f=12&t=15249&start=15210
Docela by mě zajímalo jak dopad. Prostě na to seru,nějakej :toimonster: z Brna mi za to nestojí. Teď sem byl tejden marod a měl čas,teď už nemám.
A jedna recenze na bazoši je ode mě,ale co se čílíte,sám jste mi řek ať si píšu co chci kam chci

No tak možná že se dočkám,konečně nějaká reakce od pana Langera.
ex. Lancia LybraSW 2003 1,9 jtd 85kw
nyní Lancia LybraSw 2001 2,4 jtd 103 kw

Odpovědět