Koho podvedl pan Langer

Netechnický debatní kroužek o všem, co vás napadne...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Bonanza 270
Příspěvky: 4403
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:59
Bydliště: u Kyjova

Re: Koho podvedl pan Langer

#91 Příspěvek od Bonanza 270 »

jo nejses tady u soudu a navic uz se vyjadril myslim ke vsemu co se tady psalo nevim co jeste vic chces :lol:
Lybra SW 2.4JTD 140hp

Obrázek

mildaT815
Příspěvky: 139
Registrován: stř dub 09, 2014 21:26
Bydliště: Struhy

Re: Koho podvedl pan Langer

#92 Příspěvek od mildaT815 »

[quote="Jiří 588"]Nechci se do toho plést, ale vzhledem k mému zájmu o Thesise bych byl rád kdyby se to vše vyjasnilo. Za mě je to čistě o tom, že chci vědět, zda mohu počítat s potenciálním dodavatelem dílů, nebo zda mám potenciálního dodavatele zavrhnout protože to s ním není OK.

Ikdyž se mi příčí podporovat takovýhle podvodníky,tak chápu že díly se sháněj blbě. Hele co tady čtu tak scénář je vždy stejnej,sháníš,pán ochotně nabídne,chce platit předem,zaplatíš a čekáš a ono nic,píšeš,urguješ a nic,nereaguje. Dejme tomu že pošta občas něco zadrbe,čemuž nevěřím,ale slušnej prodejce to bude řešit ane že si prachy nechá a nereaguje-kdyby se to stalo jenom mě tak si řeknu,náhoda,ale sám nejsem,takže je to jasný. A vždycky nedošly předem zaplacený věci a většinou lidem,který to maj přes půl republiky,což je i můj případ,takže má pan langer jistotu,že se mu nic nestane. Kdo bere osobně tak tady moc cest na podvod není,ikdyž já bych od něj už nekoupil ani žárovku do parkovačky. Takže pokud si pro to dojedeš a dokážeš si ohlídat kvalitu prodávaného dílu,aby ti neprodal nějakou m...u,asi ti nic nehrozí....záleží na tobě,jestli na to máš žaludek. Já tě za to soudit nebudu.
ex. Lancia LybraSW 2003 1,9 jtd 85kw
nyní Lancia LybraSw 2001 2,4 jtd 103 kw

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#93 Příspěvek od Vítek 4 »

Bonanza 270 píše:jo nejses tady u soudu a navic uz se vyjadril myslim ke vsemu co se tady psalo nevim co jeste vic chces :lol:
Myslis to vysvetleni,kde nic vlastne nevysvetlil a udelal ze sebe chudaka, jak ostatne uz napsal Harous? 8-)
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Thesis2003 278
Příspěvky: 120
Registrován: čtv dub 24, 2014 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#94 Příspěvek od Thesis2003 278 »

Clovece ocenuju odvahu ze jsi se vubec ozval po tak dlouhe dobe, podle vseho tady s tebou nemam problemy sam protoze bych to jinak ani nezverejnoval a proste bych uz od tebe nikdy nic nekoupil.

Ale k veci, ceho jsem se nedockal?:

Thesis2003 278
Předmět zprávy: Re: Lancia Lybra SW na náhradní dílySložka: Příchozí
číslo účtu je 260878151 / 0300
pošlu ti to teda, až převedeš peníze. Bude to 1150,- i s poštovným
Odesláno: stř led 07, 2015 11:48
Zobrazit zprávu Odpovědět s citací Odpovědět na zprávu

Fiskus
Předmět zprávy: Re: Lancia Lybra SW na náhradní dílySložka: Odeslané
:) ok, ventilator klimatizace, ne ten na saharu ale do kabiny (ten jsi mi nabizel za 500,-) a radio se ptam jestli nahodou nake navic nemas. Oboji je do Lybry.

Nedočkal jsem se ani peněz po té co balík ani po dvou měsících nedorazil, takže jestli na to máš tak pošli moji platbu z ledna loňského roku zpět, číslo účtu ze kterého ti přišla: 1791717001/5500

Díky.[/quote]

Jo, o tomto vím. Ale taky by jsi měl říct, jak to celý bylo. Sice už si to přesně nepamatuji, je to dlouho, ale já ti ten balík posílal a vrátil se mi nevyzvednutý. Tuším, že jsem ti to pak psal do zprávy, a ty jsi mi na to něco odepisoval, už nevím přesně. Peníze ti vrátím zpět na účet, ale bez poštovnýho, který jsem tehdy platil.

Uživatelský avatar
Thesis2003 278
Příspěvky: 120
Registrován: čtv dub 24, 2014 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#95 Příspěvek od Thesis2003 278 »

Harous píše:
Thesis2003 278 píše: a ty jsi snad někdy něco ode mě kupoval?
Přesně tuhle reakci jsem čekal. :lol:
Nekupoval jsem nic. A kdybych kupoval tak určitě neposílám peníze dopředu.
Jen mě pobavilo to vysvětlení. Připomíná mi to Babišovo vysvětlení Čapího hnízda v parlamentu. Dlouhý projev jaký je vlastně chudák, kopnul si do koho mohl, trochu zavyhrožoval, ale vůbec nic nevysvětlil.
Takže jsem pouze narážel na to, že si v tomhle vlákně stěžují hlavně lidé kteří zaplatili dopředu a nepřišel jim ani díl ani platba zpět. A zkrátka se mi zdá divný, že by si ty balíky nevyzvedával zrovna někdo kdo to má zaplacený dopředu...
Tebe se toto vlákno nijak netýká, tak si běž rozumovat na nějaký jiný, protože tvoje dojmy jsou mi ukradený. Zkus to třeba u toho Babiše. Ale pochybuju, že na tebe bude zvědavej. Jak tě tak sleduju, tak všude jen chytračíš a tvůj přínos pro klub je nulový.

Uživatelský avatar
Thesis2003 278
Příspěvky: 120
Registrován: čtv dub 24, 2014 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#96 Příspěvek od Thesis2003 278 »

ladakh 682 píše:Moje zkušenosti s p. Langerem špatné nejsou. Byl jsem u něj už podruhé. Souhlasil, že mohu přijet v sobotu o Velikonocích! Během výměny odřených dveří za neodřené, horního uložení předních tlumičů, a pár drobnějších oprav jsem se o Thesis dozvěděl zase další spoustu informací. Nejvíc technické intuice si vyžádalo řešení nefungujícího tempomatu - docela jsem koukal. Ceny podle předchozí domluvy, myslím, že dost dobré.
Takže tenhle příspěvek sem asi nepatří, nemám pocit že by mě podvedl.
Mám s ním jeden velký problém, a to je, že to k němu do dílny mám skoro 300 km :(
Děkuji za příspěvek. Mimochodem, toto je pán, ktrerýho jsem podle příspěvku Dresíka prý oklamal s nápravnicí

Uživatelský avatar
Thesis2003 278
Příspěvky: 120
Registrován: čtv dub 24, 2014 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#97 Příspěvek od Thesis2003 278 »

Vítek 4 píše:Tak mu pujc penize a uvidis :lol:
Už jseš trapnej s těma svýma příspěvkama, furt na jedno brdo. Ale když tě to baví, piš si dál

Uživatelský avatar
Thesis2003 278
Příspěvky: 120
Registrován: čtv dub 24, 2014 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#98 Příspěvek od Thesis2003 278 »

Jiří 588 píše:Nechci se do toho plést, ale vzhledem k mému zájmu o Thesise bych byl rád kdyby se to vše vyjasnilo. Za mě je to čistě o tom, že chci vědět, zda mohu počítat s potenciálním dodavatelem dílů, nebo zda mám potenciálního dodavatele zavrhnout protože to s ním není OK.

Návrh řešení:
1. Sepsat sem všechny problémy, které kdo s panem Langerem má a chce to řešit
2. Dát mu prostor se k jednotlivým bodům vyjádřit
3. Domluvit se s někým z místních, kdo je nestranný a bude na tu komunikaci dohlížet - je zbytečné aby padaly urážky, domněnky, polopravdy. Chce to jen fakta typu - kdo, kdy, co, jaký díl, doplnění třeba o průběh komunikace po datumech v krocích.
4. Jednotlivé případy uzavírat s výsledkem řešení

Tím bychom to buď narovnali a bude vše vyřešeno, nebo zjistíme že to není OK a budeme to všichni vědět.
Z větší části to tady už je, akorát je to rozsypané a proložené různými komentáři, možná by stálo za to mít nové téma kde bude vždy případ->odpověď, nic jiného.

Berte to jako nápad. Jestli je dobrý nebo špatný nechám na ostatních.
Jo, takhle bych si to představoval i já, ale jak už jsem psal, tento klub není objektivní, takže tady nemá cenu cokoliv řešit, nebo se jakkoliv obhajovat. Je to zbytečný

Uživatelský avatar
Thesis2003 278
Příspěvky: 120
Registrován: čtv dub 24, 2014 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#99 Příspěvek od Thesis2003 278 »

Vítek 4 píše:
Bonanza 270 píše:jo nejses tady u soudu a navic uz se vyjadril myslim ke vsemu co se tady psalo nevim co jeste vic chces :lol:
Myslis to vysvetleni,kde nic vlastne nevysvetlil a udelal ze sebe chudaka, jak ostatne uz napsal Harous? 8-)
Nikdo ze sebe chudáka nedělá, a jestli jsi nepochopil to moje vysvětlení, tak nevím, jak jsi získal titul inženýra, nebo co to jsi kromě jinýho

Fiskus
Příspěvky: 257
Registrován: čtv pro 13, 2012 11:48

Re: Koho podvedl pan Langer

#100 Příspěvek od Fiskus »

Já tady zverejnil celou tu nasi konverzaci i to ze prvni transakce byla v poradku a dosla. Psal jsi ze jsi balik poslal ale ze se ti vratil ale na me poste o nem nic nevedeli, psal jsem tedy at posles znova a das mi k dispozici cislo baliku, pak sjem ti psal jeste 2x, bohuzel vse bez reakce a nic nedoslo, coz mne docela prekvapilo po predchozi uspesne transakci. Pokud jsi mel nejaky problem a nemohl jsi to resit (nemoc, osobni problemy v rodine, cokoli...) mel si dat vedet, to je aspon zakladni slusnost kdyz uz mam neci penize tak komunikovat, pripadne automaticky penize vratit, jinak se to da brat jako podvod (a podle zdejsich reakci to asi tak vzalo vic lidi).
Pokud platbu vratis budu rad.

Uživatelský avatar
Thesis2003 278
Příspěvky: 120
Registrován: čtv dub 24, 2014 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#101 Příspěvek od Thesis2003 278 »

Fiskus píše:Já tady zverejnil celou tu nasi konverzaci i to ze prvni transakce byla v poradku a dosla. Psal jsi ze jsi balik poslal ale ze se ti vratil ale na me poste o nem nic nevedeli, psal jsem tedy at posles znova a das mi k dispozici cislo baliku, pak sjem ti psal jeste 2x, bohuzel vse bez reakce a nic nedoslo, coz mne docela prekvapilo po predchozi uspesne transakci. Pokud jsi mel nejaky problem a nemohl jsi to resit (nemoc, osobni problemy v rodine, cokoli...) mel si dat vedet, to je aspon zakladni slusnost kdyz uz mam neci penize tak komunikovat, pripadne automaticky penize vratit, jinak se to da brat jako podvod (a podle zdejsich reakci to asi tak vzalo vic lidi).
Pokud platbu vratis budu rad.
Říkám, už fakt přesně nevím, jak to bylo, to už je podle mě strašně dlouho, ale rozhodně v tom nebýl úmysl. Ale tady to stejně nemá cenu vysvětlovat. Peníze ti vrátím na účet, jen mi ho napiš do SZ a i částku, bude to lepší, než to tady dohledávat

Uživatelský avatar
Thesis2003 278
Příspěvky: 120
Registrován: čtv dub 24, 2014 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#102 Příspěvek od Thesis2003 278 »

Fiskus píše:Já tady zverejnil celou tu nasi konverzaci i to ze prvni transakce byla v poradku a dosla. Psal jsi ze jsi balik poslal ale ze se ti vratil ale na me poste o nem nic nevedeli, psal jsem tedy at posles znova a das mi k dispozici cislo baliku, pak sjem ti psal jeste 2x, bohuzel vse bez reakce a nic nedoslo, coz mne docela prekvapilo po predchozi uspesne transakci. Pokud jsi mel nejaky problem a nemohl jsi to resit (nemoc, osobni problemy v rodine, cokoli...) mel si dat vedet, to je aspon zakladni slusnost kdyz uz mam neci penize tak komunikovat, pripadne automaticky penize vratit, jinak se to da brat jako podvod (a podle zdejsich reakci to asi tak vzalo vic lidi).
Pokud platbu vratis budu rad.
Stejně, jakmile tady dořeším pár věcí, tak tady končím, je mi tento klub ukradený, protože je tady víc pitomců, než jsem si původně myslel. A ti, kteří za něco stojí, tady stejně nejsou aktivní

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#103 Příspěvek od Vítek 4 »

Thesis2003 278 píše:
Vítek 4 píše:
Bonanza 270 píše:jo nejses tady u soudu a navic uz se vyjadril myslim ke vsemu co se tady psalo nevim co jeste vic chces :lol:
Myslis to vysvetleni,kde nic vlastne nevysvetlil a udelal ze sebe chudaka, jak ostatne uz napsal Harous? 8-)
Nikdo ze sebe chudáka nedělá, a jestli jsi nepochopil to moje vysvětlení, tak nevím, jak jsi získal titul inženýra, nebo co to jsi kromě jinýho
Nezavid jinym vzdelani na ktere ocividne nemas 8-) Ostatne jsem si nevsiml toho,jak si vysvetlil tech cca 90 tisic co mi dluzis :lol: Nebo jsem si tim nevedome platil jakoze "tvou ochranu" tady na klubu? :lol: Radeji jen slibujes a pak uteces od vseho aby si nemel zadnou zodpovednost :lol: Jedine co te bavi je okradat lidi.
Naposledy upravil(a) Vítek 4 dne pát dub 01, 2016 11:51, celkem upraveno 1 x.
Italy = Lancia
Lancia = Italy

mildaT815
Příspěvky: 139
Registrován: stř dub 09, 2014 21:26
Bydliště: Struhy

Re: Koho podvedl pan Langer

#104 Příspěvek od mildaT815 »

A co se vztekáte pane Langer??? Co ste si nadrobil tak to si teď vyžíráte. Ono s vaším přístupem k řešení nedodaných balíků bylo jasné že se to rychle roznese a kšefty pujdou do kopru. A asi to není tak růžové,když se tady obhajujete,kdyby vám byl klub ukradenej jak tady vykřikujete tak se na něj vybodnete a jedete si svoje dál,ale ono to už asi moc nesype,co??? Od člověka s nálepkou podvodník málokdo bere. Jestli ste tak nevinej jak píšete tak začněte nějak kloudně problém řešit. Mě ste psal obvyklý nesmysly o nedodaným balíku,ok dejme tomu,ale proč když vám přišli peníze a poslal ste mi to,jste nebyl schopnej poslat číslo zásilky a ani odpovědět na asi 5 zpráv,který sem vám posílal??? Nezlobte se na mě,ale tohle není fér jednání,buď vraťe peníze,dejme tomu bez toho poštovnýho,a nebo pro mě není problém dál komentovat veškerou vaši inzerci velmi špatnými recenzemi. Takže buď ste fér obchodník,vraťte prachy a nebo ste podvodník a zloděj a tak to budem dál prezentovat ostatním.
ex. Lancia LybraSW 2003 1,9 jtd 85kw
nyní Lancia LybraSw 2001 2,4 jtd 103 kw

Uživatelský avatar
Thesis2003 278
Příspěvky: 120
Registrován: čtv dub 24, 2014 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#105 Příspěvek od Thesis2003 278 »

Nezavid jinym vzdelani na ktere ocividne nemas 8-) Ostatne jsem si nevsiml toho,jak si vysvetlil tech cca 90 tisic co mi dluzis :lol: Radeji jen slibujes a pak uteces od vseho aby si nemel zadnou zodpovednost :lol: Jedine co te bavi je okradat lidi.[/quote]

Nezávidím ti vzdělání, natož vychování. Náš osobní spor se netýká klubu, tak nevidím důvod to tady rozebírat. Jsi jak kolovrátek, pořád dokola sem píšeš to stejný, ale jak už jsem psal, když tě to baví. Jestli máš chuť něco řešit, klidně můžeš dojet, probereme to, taky ti k tomu mám co říct, ale tady to ventilovat nebudu. Takže jak chceš, klidně si pokračuj v těch blábolech tady, mě to nijak nevadí

Odpovědět