Koho podvedl pan Langer

Netechnický debatní kroužek o všem, co vás napadne...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#76 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

Thesis2003 278 píše:
Tomáš-Oaza 7 píše:myslis certika? ten to zavcasu radeji zabali, treba ho prokoukl :wink:
proč píšeš něco takovýho, když nic nevíš. A nevím, že bych já tobě něco někdy udělal

no pokud si vzpominam tak si mi to rikal ty sam kdyz sme spolu mluvili naposledy nekdy loni :wink:
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Uživatelský avatar
Thesis2003 278
Příspěvky: 120
Registrován: čtv dub 24, 2014 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#77 Příspěvek od Thesis2003 278 »

Tomáš-Oaza 7 píše:
Thesis2003 278 píše:
Tomáš-Oaza 7 píše:myslis certika? ten to zavcasu radeji zabali, treba ho prokoukl :wink:
proč píšeš něco takovýho, když nic nevíš. A nevím, že bych já tobě něco někdy udělal

no pokud si vzpominam tak si mi to rikal ty sam kdyz sme spolu mluvili naposledy nekdy loni :wink:
určitě jsem ti to ale neříkal ve znění, v jakým to cituješ.
to jsou ty vaše třeba - konspirační teorie. Prvně si zjistěte fakta, pak můžete psát, a nemusíte u toho používat slova, jako jsou třeba

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#78 Příspěvek od Vítek 4 »

Thesis2003 278 píše:
Vítek 4 píše:Ten je trapny. Tady u nas skoncil pokud nezaplati co dluzi.A pochybuju,ze na netu bude mit vetsi uspech. Lidi co maji Lancie neni moc a rychle se to rozkrikne co je zac. A je docela mazec si psat sam sobe pozitivni komentar :lol:
Tebe se tak budu ptát, kde jsem skončil, a kde ne. Hochu, kdy si už uvědomíš, že ty rozhodně ředitel planety nejsi, ani klubu, maximálně tak sám sebe
To ses ted popsal krasne. Tohle na tebe sedi. Kdo po tobe chtel aby si me chranil na klubu? 8-) Nejlepsi kamosi jen do te doby,dokud jsem ti byl ochoten pujcit penize. Kdyz jsem je chtel zpatky,tak to byla sama vymluva a ze mi je vratis atd. Pak si zmizel a penize nikde Pak mi tady pises o tom jak mi je posles na ucet a porad nic. Kdyz si u toho vysvetlovani,tak vysvetli,proc nevratis penize, ktere sis pujcil a to nejen u me 8-) Tak laskave vrat penize, co sis napujcoval :idea:
Ono se taky neni cemu divit,kdyz si s byvalou pritelkyni poridis dite a pak uteces od zodpovednosti a navis si neplatil ani vyzivne, navic sis od jeji rodicu taky pujcil penize a pochybuju,ze si jim je vratil. Ale tady budes delat velka ramena. Tady vsichni pisi konspiracni teorie, ale jen ty mas pravdu. Takze konspiracni teorie je podle tebe i to,ze sis ode me pujcil penize a do dneska je nevratil 8-)
Naposledy upravil(a) Vítek 4 dne pát bře 25, 2016 12:55, celkem upraveno 1 x.
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Jaromír 592
Administrator
Administrator
Příspěvky: 1401
Registrován: pát říj 01, 2010 18:16
Bydliště: Brno Komín 728887525
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#79 Příspěvek od Jaromír 592 »

Ja nakupoval a v pohodě. Jak cena tak díly byly naprosto v pořádku.
Lybra 2.4 Jtd 135 koni - 100 ješte táhne.
Ducato 2,8jtd maxi 2005
Yamaha verisity 300

mildaT815
Příspěvky: 139
Registrován: stř dub 09, 2014 21:26
Bydliště: Struhy

Re: Koho podvedl pan Langer

#80 Příspěvek od mildaT815 »

Pokud se někdo z vás zabývá touto činností, pak ví a určitě se mu to také stalo, že se někdy balík nedoručil, nebo že si ho někdo nevyzvedl (někdy i opakovaně). Není možné, aby například při 1000 poslaných balíkách jich všech tisíc bylo bez problémů doručeno, ať už chybou odesílatele, pošt, dopravců, ale hlavně příjemců.

No tak tohle je tak trošku k smíchu,mohu vás pane Langere ujistit že v rodině taky podnikáme,denně posíláme 10 až 15 balíků pocelé čř,i na slovensko,a nikdy se nestalo že by někdo někde balík zajebal,jaké neštěstí že zrovna na vás si pošta zasedla a zrovna vaše balíky vždycky někde zašantročí,stejně tak je až k neuvěření že pokaždé vám potom asi vypadne inetrnet,protože na urgence neodpovídáte. A pokud by se stalo že by balík od nás někomu nedošel,tak máme tolik slušnosti že to okamžitě budeme řešit a ne jak vy.
ex. Lancia LybraSW 2003 1,9 jtd 85kw
nyní Lancia LybraSw 2001 2,4 jtd 103 kw

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8395
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Koho podvedl pan Langer

#81 Příspěvek od Harous 239 »

A zřejmě se to stává jen u zboží který bylo zaplacený předem... :lol:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#82 Příspěvek od Vítek 4 »

To harous: Asi tak jak rikas. Ja bych rekl,ze jedina konspiracni teorie jsou Langerovi ospravedlnujici argumenty 8-)
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Thesis2003 278
Příspěvky: 120
Registrován: čtv dub 24, 2014 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#83 Příspěvek od Thesis2003 278 »

Harous píše:A zřejmě se to stává jen u zboží který bylo zaplacený předem... :lol:
a ty jsi snad někdy něco ode mě kupoval?

Fiskus
Příspěvky: 257
Registrován: čtv pro 13, 2012 11:48

Re: Koho podvedl pan Langer

#84 Příspěvek od Fiskus »

Thesis2003 278 píše:
Fiskus píše:
libors 645 píše:Obyčejně na to funguje trestní oznámení. Mám to za sebou 2x a vždy kvůli malým částkám, jednou asi 800, jednou tuším 1000 Kč + bankovní poplatek tedy celkem asi 1070. Jednou večer volal polda ať dám číslo účtu, že ten pán pošle 1000 - pravil jsem ani omylem, chci to i s poplatkem za vklad na cizí účet - poslal.... myslím, že se to nazývá účinná lítost. Oba dva to vrátili. Proč to neřešíte takhle a jen si o tom píšete???
PS Myslím, že existuje i institut hromadného trestního oznámení
Ono ten cas ktery by clovek ztratil timto resenim mnohym za ten obnos nestoji. Jinak se pridavam ja jsem se taky nedockal, taky cca za 1000,-.
čeho si se nedočkal?
Clovece ocenuju odvahu ze jsi se vubec ozval po tak dlouhe dobe, podle vseho tady s tebou nemam problemy sam protoze bych to jinak ani nezverejnoval a proste bych uz od tebe nikdy nic nekoupil.

Ale k veci, ceho jsem se nedockal?:

Thesis2003 278
Předmět zprávy: Re: Lancia Lybra SW na náhradní dílySložka: Příchozí
číslo účtu je 260878151 / 0300
pošlu ti to teda, až převedeš peníze. Bude to 1150,- i s poštovným
Odesláno: stř led 07, 2015 11:48
Zobrazit zprávu Odpovědět s citací Odpovědět na zprávu

Fiskus
Předmět zprávy: Re: Lancia Lybra SW na náhradní dílySložka: Odeslané
:) ok, ventilator klimatizace, ne ten na saharu ale do kabiny (ten jsi mi nabizel za 500,-) a radio se ptam jestli nahodou nake navic nemas. Oboji je do Lybry.

Nedočkal jsem se ani peněz po té co balík ani po dvou měsících nedorazil, takže jestli na to máš tak pošli moji platbu z ledna loňského roku zpět, číslo účtu ze kterého ti přišla: 1791717001/5500

Díky.

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#85 Příspěvek od Vítek 4 »

Tohle ti pan Langer nevysvetli,protoze nedokaze vysvetlit proc nevraci penize lidem,co si pujcil nebo si zaplatili veci a radoby je poslal.
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8395
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Koho podvedl pan Langer

#86 Příspěvek od Harous 239 »

Thesis2003 278 píše: a ty jsi snad někdy něco ode mě kupoval?
Přesně tuhle reakci jsem čekal. :lol:
Nekupoval jsem nic. A kdybych kupoval tak určitě neposílám peníze dopředu.
Jen mě pobavilo to vysvětlení. Připomíná mi to Babišovo vysvětlení Čapího hnízda v parlamentu. Dlouhý projev jaký je vlastně chudák, kopnul si do koho mohl, trochu zavyhrožoval, ale vůbec nic nevysvětlil.
Takže jsem pouze narážel na to, že si v tomhle vlákně stěžují hlavně lidé kteří zaplatili dopředu a nepřišel jim ani díl ani platba zpět. A zkrátka se mi zdá divný, že by si ty balíky nevyzvedával zrovna někdo kdo to má zaplacený dopředu...
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

ladakh 682
Příspěvky: 14
Registrován: pon pro 14, 2015 22:41

Re: Koho podvedl pan Langer

#87 Příspěvek od ladakh 682 »

Moje zkušenosti s p. Langerem špatné nejsou. Byl jsem u něj už podruhé. Souhlasil, že mohu přijet v sobotu o Velikonocích! Během výměny odřených dveří za neodřené, horního uložení předních tlumičů, a pár drobnějších oprav jsem se o Thesis dozvěděl zase další spoustu informací. Nejvíc technické intuice si vyžádalo řešení nefungujícího tempomatu - docela jsem koukal. Ceny podle předchozí domluvy, myslím, že dost dobré.
Takže tenhle příspěvek sem asi nepatří, nemám pocit že by mě podvedl.
Mám s ním jeden velký problém, a to je, že to k němu do dílny mám skoro 300 km :(

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#88 Příspěvek od Vítek 4 »

Tak mu pujc penize a uvidis :lol:
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Jiří 588
Příspěvky: 746
Registrován: stř říj 27, 2010 12:00
Bydliště: Rožnov p.R

Re: Koho podvedl pan Langer

#89 Příspěvek od Jiří 588 »

Nechci se do toho plést, ale vzhledem k mému zájmu o Thesise bych byl rád kdyby se to vše vyjasnilo. Za mě je to čistě o tom, že chci vědět, zda mohu počítat s potenciálním dodavatelem dílů, nebo zda mám potenciálního dodavatele zavrhnout protože to s ním není OK.

Návrh řešení:
1. Sepsat sem všechny problémy, které kdo s panem Langerem má a chce to řešit
2. Dát mu prostor se k jednotlivým bodům vyjádřit
3. Domluvit se s někým z místních, kdo je nestranný a bude na tu komunikaci dohlížet - je zbytečné aby padaly urážky, domněnky, polopravdy. Chce to jen fakta typu - kdo, kdy, co, jaký díl, doplnění třeba o průběh komunikace po datumech v krocích.
4. Jednotlivé případy uzavírat s výsledkem řešení

Tím bychom to buď narovnali a bude vše vyřešeno, nebo zjistíme že to není OK a budeme to všichni vědět.
Z větší části to tady už je, akorát je to rozsypané a proložené různými komentáři, možná by stálo za to mít nové téma kde bude vždy případ->odpověď, nic jiného.

Berte to jako nápad. Jestli je dobrý nebo špatný nechám na ostatních.
WV Golf 7 2.0 TDI Blue Motion
Škoda Octavia 1.9 TDI 66kW
Ex: Opel Meriva 1.6 16V GPL - "eggy" , Lancia Thesis 3.2 V6 LPG , Lancia Lybra SW 1.9 JTD

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: Koho podvedl pan Langer

#90 Příspěvek od black_sheep 666 »

hezká představa, ale tady nejsme u soudu - takhle to na internetových diskuzích nefunguje :lol:
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Odpovědět