Koho podvedl pan Langer

Netechnický debatní kroužek o všem, co vás napadne...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Fiskus
Příspěvky: 257
Registrován: čtv pro 13, 2012 11:48

Re: Koho podvedl pan Langer

#121 Příspěvek od Fiskus »

Psal jsem SZ a zatim na ucte nic nevidim.

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Koho podvedl pan Langer

#122 Příspěvek od Harous 239 »

LybraJTD - víš, že se tu p. Langera rozhodně nijak nezastávám, ale není funkcí klubu a adminů dělat někomu soudce. Dostali jste tu možnost sdělit svoje zkušenosti, chtít víc je asi nesmysl...
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

lybraJTD
Příspěvky: 350
Registrován: pát bře 08, 2013 21:45

Re: Koho podvedl pan Langer

#123 Příspěvek od lybraJTD »

Thesis2003 278 píše:
lybraJTD píše:To je vrchol mu to fakt vsechno projde a pribivaji dalsi a dalsi lidi?
Mimochodem Nekdo tady mele neco o papouskovani o dluhu,ale sam naprosto kazdmeu koho okrade tcvrdi stale tu stjnou trapnou vymluvu,ze posta balik vratila a ze hned posle penize z5. Zajimalo by me proc po me tady jde celej klub kvuli par sprostym slovickum a jsme narknut toho,ze mam udajne treti nebo ctvrtej nick coz je naprosta lez mel sem 2 a mozna v historii jeden,kde jsem zapomel heslo,ale on uz tu mel nicku minimalne 2x tolik co ja a vesele si okrada lidi dal a adminum je to uplne u zadku. To same na lancia foru sem s kompletni konverzaci upozornil vedeni a nic se nedeje ´´prodava´´ si vesele dal fakt tomu nerozumim.
http://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail= ... ItalRepair" onclick="window.open(this.href);return false;
Ty tvoje kecy jsou zcestný, jako vždycky. Já tu mám pořád jen jeden nick a ten druhej jsem si udělal proto, že jsem chtěl a měl k tomu své důvody, ale to jsem vysvětlil adminovi, tobě do toho nic není. A nikoho tu neokrádám, a jestli ty závistivá kundo budeš dál o mě šířit tyhle kecy, tak si tě odchytím v tom Zlineru a zametu s tebou tak, že se z toho budeš dlouho sbírat, protože tě mám už plný zuby. A jestli si já někde prodávám díly, to tobě může být u CENSORED. A věřím, že ty komentáře na bazoši jsou tvoje práce a jsou fiktivní.

me budes vyhrozovat? Ty si me okradl o 1000 kc tak co si dovolujes tady otvirat hubu? Kdo me volal,ze mam poslat cislo uctu pred rokem?
lancia lybra SW 7/2003 -2,4 JTD 110 kw(odhad reálného výkonu 125 kw)

Uživatelský avatar
Dimo
Příspěvky: 56
Registrován: stř bře 25, 2009 15:55
Bydliště: Paskov

Re: Koho podvedl pan Langer

#124 Příspěvek od Dimo »

Já jsem u pána kupoval sedadlo na Lybru a ještě pár drobností. Vyzvednutí osobně v Brně a no problema. Ono je asi tento postup nejjistější i když poněkud se prodraží tou cestou. Ale zase hezký výlet.
Lancia Delta 1,6 16v 5 port rv 1998
Lancia Lybra 1.9 JTD 77 kw rv 2000 SW
Lancia Delta 1,8 8v 5 port rv 1993
Jawa 21 Pionýr !!!!!
Fiat Panda I
Fiat Punto Cabrio 1.2 :lol:

Hansmaster666
Příspěvky: 7
Registrován: pon pro 21, 2015 16:54

Re: Koho podvedl pan Langer

#125 Příspěvek od Hansmaster666 »

Tak jsem pánovi alieas ItalRepair poslal zálohu 4000,- aby objednal silenbloky na thesis ramena s tím, že mi je i vymění, když mu je pošlu. Poslánu, hurá a zpátky už nepřišlo nic. Takže zhruba 20 000,- v nedohlednu. Má někdo celé jméno a adresu toho pána? Tohle mu neprojde. Kéž bych toto o něm věděl dřív, než sem se s nim domluvil.

Uživatelský avatar
Petr 365
Příspěvky: 617
Registrován: pát kvě 30, 2008 22:44
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#126 Příspěvek od Petr 365 »

I ja jsem na silentbloky čekal hodně dlouho, ale jen proto, ze nebyly dlouhodobě skladem....výpadek ve vyrobe, takže on za nic nemohl.
Octavia 1.9 tdi 81kw
Kappa 2.4 TDS
Lybra 2.4 JTD
ex Thesis 2.4 JTD
ex Thesis 2.4 JTD
ex Thesis 2.4 JTDM

Hansmaster666
Příspěvky: 7
Registrován: pon pro 21, 2015 16:54

Re: Koho podvedl pan Langer

#127 Příspěvek od Hansmaster666 »

On říkal, že už je má a že je to přelisované a pošle mi to... včera mi řekl, že to poslal omylem někomu jinému a že se mu to vrátilo, takže jsem mu dal poslední šanci v pondělí. Pokud to přijde v pořádku, poděkuju mu a omluvím se, pokud ne, má problém, protože mám vše dobře doloženo, včetně pojištěného balíku na 15k, co jsem mu poslal. :) Auto mi tu stojí už přes měsíc a nemám na to nervy, každej den čekat na balík, kterej nepřichází.

Uživatelský avatar
Bryx 123
Příspěvky: 710
Registrován: stř kvě 03, 2006 17:00
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#128 Příspěvek od Bryx 123 »

V rychlosti, me zkusenosti s Radkem jsou jen a jen dobre, dily co jsem potreboval na thesis prisly postou v poradku a v dohodnuty termin, pro vetsi dily jsem si byl osobne a taky zadny problem ( az na to horko ) :-) vyzdvihnul bych skvelou komunikaci tu prez forum v podobe sz a rychle odpovedi. Ceny bezkonkurencni... zavzpominali jsme na pacovske srazy kdy bylo namesti plne lancii a kdy v klubu vladla rodinna atmosfera ( ted uz nevim jaka vladne, nejsem aktivni ). Osobni spor s kvitkem je jejich osobni vec tak nechapu proc to ventiluje zde na foru, ostatne to ze kvitek je omezenec nam zde na foru dokazal hodnekrat, takze nazor si kazdy muze udelat sam... To je tak vcelku vse :-)

Odesláno z mého HUAWEI GRA-L09 pomocí Tapatalk
L. Thesis V6
EX - L. Lybra 2.4jtd Black
EX - 2x HPE 1.6 16V, HPE HF
EX - Fiat Bravo jtd
EX - Opel Kadett GSI 16V , Vectra 2.5 V6 CDX
EX - L. Dedra 2000 Turbo
EX - L. Dedra 1.8 VVTi
EX - L. Dedra 1.6ie

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#129 Příspěvek od Vítek 4 »

To Bryx: Zamet si pred svym prahem. Toho omezence vidis kazde rano,kdyz se podivas do zrcadla :wink: Levi by mohl vypravet jaky si...
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Bryx 123
Příspěvky: 710
Registrován: stř kvě 03, 2006 17:00
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#130 Příspěvek od Bryx 123 »

=D> jj zrovna Lubos ma co rikat :lol:
L. Thesis V6
EX - L. Lybra 2.4jtd Black
EX - 2x HPE 1.6 16V, HPE HF
EX - Fiat Bravo jtd
EX - Opel Kadett GSI 16V , Vectra 2.5 V6 CDX
EX - L. Dedra 2000 Turbo
EX - L. Dedra 1.8 VVTi
EX - L. Dedra 1.6ie

lybraJTD
Příspěvky: 350
Registrován: pát bře 08, 2013 21:45

Re: Koho podvedl pan Langer

#131 Příspěvek od lybraJTD »

Hansmaster666 píše:On říkal, že už je má a že je to přelisované a pošle mi to... včera mi řekl, že to poslal omylem někomu jinému a že se mu to vrátilo, takže jsem mu dal poslední šanci v pondělí. Pokud to přijde v pořádku, poděkuju mu a omluvím se, pokud ne, má problém, protože mám vše dobře doloženo, včetně pojištěného balíku na 15k, co jsem mu poslal. :) Auto mi tu stojí už přes měsíc a nemám na to nervy, každej den čekat na balík, kterej nepřichází.

masakr všem nám vykládal stejné pohádky o vrácených balících ty zprávy tady jsou ...
lancia lybra SW 7/2003 -2,4 JTD 110 kw(odhad reálného výkonu 125 kw)

Uživatelský avatar
black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 995
Registrován: úte srp 20, 2013 18:29

Re: Koho podvedl pan Langer

#132 Příspěvek od black_sheep 666 »

jak moc na tohle pomůže právní ochrana jako například DAS? min. mám vyzkoušené, že ve sporu s velkými rybami to funguje skvěle :) nebo připojištění právní ochrany dělá Česká Spořitelna pro své klienty asi za 80 korun měsíčně...
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Tusticka
Příspěvky: 4
Registrován: úte lis 22, 2016 09:39

Re: Koho podvedl pan Langer

#133 Příspěvek od Tusticka »

Dobry den.Jsem celkem rad ze jsem narazil na toto tema.N apisi tady sve pocity jake mam z pana Langra.Nejdrive ale kratky pribeh s koupi Thesise a tim se k tomu dostanu.s pritelkyni jsme shaneli auto ktere by se nam libilo a bylo reprezentativni.kdyz jsme narazili na thesise bylo rozhodnuto.Pak jen ta malickost aby jsme vybrali spravne auto.tehdy moc aut v nabidce nebylo a cen, kolem 50000jsme hned zavrhli.Nakonec na bazosi krasna lancie v Praze za jednou takovou cenu nez vsechny ostatni.rikame si zajedem tam kouknem na to a uvidime.Kdyz jsme dorazili majitelem Thesisu byl napohled mladik,ale prekvapilo nas co vsechno o aute vedel ale potom se ukazalo ze ne prakticky ale vse mel nactene,no proc ne.Auto se nam libilo projeli jsme si ho vyzkouseli-neznalost se v te chvili ukazala az jako druhorada!protoze to auto nas polapilo.Za tyden jsme auto zaplatili a odvezli si ho.podotknu ze 2.4 benzin v plynu.na aute pry udelana hlava,faktury jsme meli a i stare z nemecka po udajne 1. Majiteli.po mesici provozu a celkem par stovek km jsem kontroloval olej,ale k memu prekvapeni byl uplne skoro pod spodni riskou.dobra tedy,po telefonicke domluve s predchozim majitelem jsme koupili litrovku oleje dolito a jezdime dal.po mesic nebo dvou jsem zase jen tak si rikam kouknu na olej,a zase to sameuplne na spodni risce.to uz jsme koupili 5 litru nejakeho oleje myslim 5w60 mobil 1,nekde lezi jeste v garazi.od toho momentu jsem se o nase auto zacal dost zajimat.no nakonec po 7 meyicich provozu rika pritelkyne ze se ji zda ze nemuze z auta dostat vic jak 80km/h.rikam ji to neni mozne a auto jdu projet.opravdu-bez sily,jen porovine sotva jelo do kopce jsem uz nemohl vubet dojet.
Od te doby jsem zacal resit servis.
Na bazosi jsem od jeste pred tim nez se auto rozbilo koupil od nejakeho pana,ktery mel prezdivku Italrepair zimni gumy.cena byla dobra,zbozi dorazilo.byl jsem spokojeny.po te co se auto rozbilo a puvodni majitel se nam vysmal se slovy ze kdyz jsme auto kupovali vse bylo funkcni a podepsali jsme kupni smlouvu a ze nam nic neda jsem se rozhodl zavolat prave panu Langrovi od ktereho jsem kupoval zimni pneu.Po telefonu me pan prekvapil co vse jsem se od nej o Thesisu dozvedel a domluvili jsme se ze mi k nemu odtahovka auto odveze.je to cca 250km.Kamarad auto odvezl predal ja tam ani nejel protoze kamaradovi jsem veril a take panu Langrovi.dohodli jsme se ze zdokumentuje prubeh opravy a bude mi prubezne posilat fotky a take informace.Podotknu ze to byl listopad 2015.po tydnu opravdu fotky prisly-katalizatoru.Totalne zniceny.pak v zapeti dalsi zprava,zapeceny motor,takze repas.dobra vse jsme zkonzultovali a dohodli jsme se ze to nechame opravit.Jenze timto krokem vlastne komunikace mezi nami prestala byt.
Vzdy jsme museli volat mi co je s autem kdy uz bude,pritelkyne ho potrebovala kvuli praci,no a od teto chvile se me zacalo zdat ze se pan Langer vymlouva.pokazde na neco ale vzdy to byl rozebrany motor neco co si automechanik vzdy muze vymyslet.abych shrnul nas pribeh.po pul roce bez auta jsme se dojeli k nemu podivat i s pritelkyni.Popravde kdyz jsem videl nasi zaprasenou lancii bylo mi do breku ale co jsem mohl delat.Pan langer mi rekl ze vse uz je opravene jen je problem nekde v elektrice a nemuzou na to prijit kde.to se samozrejmne muze stat.No mi uz si koupili jine auto za 50000 aby pritelkyne byla pojizdna.na lancii po serii stejnych vymluv nebo mozna ne vymluv ale stejnych dokola se opakujicich vet a vlastne bezmoci ve ktere jsme byli,jsme uz prestali resit.
Je to presne rok od doby co se odvezlo auto do opravy a zazvonil telefon ze auto je hotove a jezdi jak blazen,perfektni atd.no to nas zaskocilo-uz jsme nedoufali.oprava 52000kc.takze auto za 160000,oprava za 52000 a jine auto za 50000kc.no jenze bohuzel doma vyrobnu penez nemam.
Co me zamrzelo pri prevzeti auta.Na prvni pohled zaspineny interier.nefunkcni vyhrivani sedacek a ponicena zadni sedacka!jak kdyby na ni bylo polozene dlohou dobu nejaky ostry predmet,je to vytlacene v kuzi.Nedostal jsem zpet spatne nahradni dily,na coz jsem zvykly od servisaka meho druheho aut.Jak mam vlastne verit ze je vse vymenene to co mi bylo uctovane.no a nefunkcni mapy na navigaci a displeji.beha mi tam jen kurzor.Kdyz se vratim k tem sedackam bylo mi receno ze skoro u zadne Thesis nefunguji ze u takhle starych aut jsou vypalene.ale nam fungovali a obe.nejhorsi je ze po roce si uz ani presne nepamatuji detaily ale mam podezreni jeytli je pan Langer nemohl vymenit....nedokazu to nikdy.
Cesta domu probehla v poradku,auto jelo krasne i na plyn i na benzin.byl jsem zase lancii polapen.Nejsem detailista ale myslim si ze Thesis si zaslouzi aby bylo auto ve 100%stavu.
Kdyz jsem po dvou dnech vyjel z garaze zjistil jsem ze mi nekde utika kapalina do chladice,nejspis to bude jen netesnost ale musim ji co nejdrive vyresit.trapi me sedacky,ten zaspinenej interier uz jsem vycistil.
Abych to shrnul.po roce co jsme meli auto v oprave a bezmoci neco delat uz tohle nechci zazit.Navic spatna komunikace s opravarem je take spatna.Rekl bych ze se neda panu Lngrovi verit v nekterych vecech a tim padem nemuzu verit ani nasemu autu.a o to prave jde.jinak zase nadruhou stranu si myslim ze je to clovek ktery o Thesisu vi snad vsechno.....
Bohuzel musim najit jineho servisaka protoze toto uz nechci aby se opakovalo.

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#134 Příspěvek od Richie 10 »

Rok mit auto v servise, to teda smekam, to bych nevydrzel..
Mazda 6 GH 2.5i Dynamic (Sport)
EX - Lancia Dedra SW 1.6 16v, EX - Lancia Dedra 1.6 ie
EX - Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v, Alfa Romeo 156 2.4 JTD, Alfa Romeo 33 1.5 4x4, Alfa Romeo Alfetta GTV 2.0

Uživatelský avatar
vonkreuz
Příspěvky: 688
Registrován: úte led 15, 2013 01:11
Bydliště: Bytča (SK) / Havl.Brod

Re: Koho podvedl pan Langer

#135 Příspěvek od vonkreuz »

@ Turisticka - napiš odkud jsi a třebs dostaneš tip na italopozitivního mechanika v tvém okolí.
Když vidím Alfu, smekám svuj klobouk.
H.F.

Tipo936 3.0 V6 Super 99´, Myš
Tipo164 2.5 TD 98', Malý Farina
Tipo834 2.0 VIS 93´, Krabice
Tipo932 2.5 V6 SW fl addio
Nové díly na prodej

Odpovědět