Koho podvedl pan Langer

Netechnický debatní kroužek o všem, co vás napadne...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#61 Příspěvek od Vítek 4 »

Ten je trapny. Tady u nas skoncil pokud nezaplati co dluzi.A pochybuju,ze na netu bude mit vetsi uspech. Lidi co maji Lancie neni moc a rychle se to rozkrikne co je zac. A je docela mazec si psat sam sobe pozitivni komentar :lol:
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Petr 99
Příspěvky: 254
Registrován: pon led 23, 2006 10:42
Bydliště: Ostrava

Re: Koho podvedl pan Langer

#62 Příspěvek od Petr 99 »

zase na druhou stranu,díly na thesis není moc kde sehnat za dobrý peníz... :-k
Lancia Thesis 2,4 JTD 110KW - ex
Alfa romeo 156SW 1,9 JTDm,132KW
- ex
Lancia Kappa 2,0i,107kw

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#63 Příspěvek od Vítek 4 »

Tim chces povedet co? Ze, podporujes takove lidi? :-k Vzdy je jina moznost
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Petr 99
Příspěvky: 254
Registrován: pon led 23, 2006 10:42
Bydliště: Ostrava

Re: Koho podvedl pan Langer

#64 Příspěvek od Petr 99 »

nesouhlasím s tím,že někoho ojebe,ale díly má levné a když budu něco potřebovat,tak prostě koupím,nemám na to,abych jinde přeplácel jen proto,že vám se ježí srst..já bral na dobírku a osobně a byl sem spokojený...
naopak mě nas..štval prodejce z náchoda,předražené díly a když sem nekoupil,málem výhrůžné sms..
chápu vaše pocity,taky sem se v životě párkrát spálil,ale pokud nebude jiný přísun levných a celkem kvalitních dílů...
jak to tady sleduju,tak každý umí jenom nadávat a pomlouvat,ale aby ste se spojili a začli to nějak řešit,to nee..
to radši budete držkovat,že si někdo nechce kupovat drahé díly jen proto,aby ste měli dobrý pocit?
řek bych,že z prodeje dílů v čr nebohatne,slyšel sem,že hlavně posílá do zahraničí..
myslím,že vás už tu je dost,abyste z něj nemuseli mít strach a zajeli si vybrat dlužné částky v "naturáliích",když už se vám nechce obětovat 30 minut na podání trestního oznámení...
nenávidím podvodníky,ale taktéž mi lezou krkem ubrečenci,kteří neumí,nebo dokonce je jim líno vzniklou situaci řešit...
holt nadávat umí každý,ale postavit se k problému čelem a vyřešit ho,na to už sou zapotřebí koule...
teď mi tu klidně začněte nadávat,ale je to můj názor a já si za svým stojím a nějaké pitomé kecy sou mi u :butthead:
Lancia Thesis 2,4 JTD 110KW - ex
Alfa romeo 156SW 1,9 JTDm,132KW
- ex
Lancia Kappa 2,0i,107kw

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#65 Příspěvek od Vítek 4 »

Takze podle tebe mam jit za nim a rozbit mu hubu? :lol: Kdyz nemam zadny papir,tak nejake trestne oznameni mi je na prd. A co z toho budu mit? To mozna poda tak on trestne oznameni na me za ublizeni na zdravi 8-) A jaci ubrecenci,to jsou fakta at se ti to libi nebo ne. Na nejake naturalie ti kaslu. Spis srab je pan Langer,ze se k tomu nepostavi jako chlap. Videl si tu snad,ze by na to neco napsal? Se maximalne smeje doma,protoze na sebe nema zadnou obhajobu,kdyz to je pravda. A tobe se bude tezko chlubit,ze podvadi lidi :lol:
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Thesis2003 278
Příspěvky: 120
Registrován: čtv dub 24, 2014 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#66 Příspěvek od Thesis2003 278 »

Takže po telefonickém rozhovoru s administrátorem webu mi byl zaktivován přístup na web. Do nynějška jsem se přihlásit nemohl a abych pravdu řekl, tak ani po tom, co tu píšete za ubohosti, jsem ani neměl chuť se k tomu vyjadřovat. Ale co je moc, to je moc. Takže se ke všemu postupně vyjádřím.

V prvé řadě bych napsal pár vět všeobecně, poté se budu postupně vyjadřovat ke všemu, co zde o mé osobě bylo napsáno:
Jak vidno (a to není jen můj dojem) Lancia Klub už není tím klubem, co býval kdysi, když jsem byl ještě aktivním členem klubu a jezdil jsem i pravidelně na klubové srazy. Za to ale nemůže klub jako takový, nebo ti, co jej provozují, ale členové. Ti už hold nejsou těmi, kterými bývala ta stará garda, kterou si pamatuji já.
Ale k věci - zabývám se prodejem použitých dílů na Italské vozy a jejich servisem. Skoro každý den řeším nějaké objednávky dílů, nebo na servis vozů a je toho opravdu hodně, což bude asi tím, že mám bezkonkurenční ceny (myslím, že ti, co u mě byli na servis, nebo něco kupovali to mohou potvrdit). Nevím o jediném případu, že by byl někdo nespokojený s tím, jak jsem mu opravil vůz, nebo s cenou, která je vždy o domluvě. A už vůbec si nemyslím, že by se někdo z nich cítil podveden. O tom svědčí i fakt, že se plno zákazníků ke mě vrací a nechá si u mě servisovat i své další vozy. Myslím si, že se snažím maximálně vyjít vstříc.
Každý, kdo nějak a v něčem podniká ví moc dobře, o čem to celé je a i při maximální snaze nejde dosáhnout 100% spokojenosti všech zákazníků. Čímž se dostávám k nařčení, že prý jsem zde někoho podvedl, a že jsem zloděj. Za tu dobu, co se zabývám prodejem dílů, jsem posílal několik stovek balíků, všude možně po české republice, ale i do zahraničí (a další stovky lidí si zboží vyzvedávalo osobně). Někdy se toho nakupilo tolik, že dodací doba byla delší, uznávám, je to pravda. Pokud se někdo z vás zabývá touto činností, pak ví a určitě se mu to také stalo, že se někdy balík nedoručil, nebo že si ho někdo nevyzvedl (někdy i opakovaně). Není možné, aby například při 1000 poslaných balíkách jich všech tisíc bylo bez problémů doručeno, ať už chybou odesílatele, pošt, dopravců, ale hlavně příjemců.
Určité procento nespokojenosti se objeví vždy, a je jedno, jestli prodáváte autodíly, elektroniku, kosmetiku a nebo posíláte cokoliv jiného. Je možné, že jsem někomu zboží nedoručil, a i o dvouch případech vím, ale nemám možnost to jak řešit, protože již nemám kontakt na zákazníka, kterého se to týká. Rozhodně ale nešlo o podvod, nebo záměr. Těžko se ale něco obhajuje, když tento klub přestal být díky některým uživatelům objektivní.
K té objektivnosti a spravedlnosti uživatelů tohoto klubu jen tolik:
Hodně velkému počtu členů tohoto klubu jsem prodal díly, nebo servisoval vůz a všichni byli spokojeni. Je zajímavé, že nikdo z nich to zde nenapíše a na dotaz, proč to sem nenapíší, mi řeknou, že jim to nestojí za to, že by se tu ne ně sesypalo pár blbů, konkrétně dva.
Tak to si pak o objektivnosti tohoto klubu myslím své, ale zároveň je chápu, že se zde nechtějí hádat. a nemám jim to za zlé.
A pak jsou tu i členové (a není jich málo), kteří si něco u mě objednali a zboží si pak na poště nevyzvedli (a někdy i opakovaně, což znamená pro mě zbytečně placené poštovné) a pár jich i nezaplatilo za servis, kdy jsem jim ze známosti dovolil, aby mi peníze poslali potom na účet. Ale abych nekřivdil jen lančistům, toto dělají i alfisti a jsou v tom dovednější. Klidně můžu nahodit pár podacích lístků, který si nikdo na dobírku nepřevzal, aby jste viděli, jak se věci mají, než začnete někoho moralizovat.
Takže závěrem mého příspěvku, pro mě už ne vážení členové lancia klubu vám chci zdělit toto:
Pokud mě vnímáte jako nedůvěryhodného, klidně se mi obloukem vyhněte, já se z toho nepověsím, protože vím, že ti, co mě znají a byli u mě, se zase vrátí, a o ty rádoby svatý tady ani nestojím, a ani je poznat nechci. A pro ty ostatní - rád vám pomůžu, když o to budete stát. Jak radou, tak i osobní účastí. Je to na vás a věřte, že je mi to jedno, jako je mi jedno i to, jaký k tomuto zaujmete přístup.

Jen bych vás chtěl závěrem požádat o jedno:
Pište sem jen ti, kteří máte k tomu tématu koho podvedl pan Langer co říci, to znamená, ti, kterých se to týká. Věřte, že pokud někdo takový je, rád se to dozvím a pokud to schledám oprávněným, budu to řešit. Vy všichni ostatní se zdržte komentáře a ty vaše rádoby chytrý příspěvky si řešte třeba na pískovišti u lopatičky. A pro ty vystrašený členy, kteří se mnou byli spokojeni - je na vás, jestli sem napíšete pravdu. Ale za mě - klidně nemusíte.

K těm dvěma největším aktivistům - Vítek 4 a LybraJTD

Vítek4 - můj osobní spor s Vítkem 4 se nijak netýká mé činnosti na Lancia klubu, nebo kdekoliv jinde a s prodejem dílů, nebo servisem to nemá co do činění.

LybraJTD - to je případ sám pro sebe. Ten kluk už se jako blbec narodil, a blbcem už taky zůstane. Arogantní chytrolín, který ve finále ví jen to, co si někde přečte, nebo mu někdo nakuká. Mě bude osočovat, přitom ho všude banují, a všude má několik nicků. K němu nemám co dodat, jen, že s ním nemám co řešit.

Vzkaz pro LybruJTD - jěště jednou o mě někde napiš, že jsem debil, nebo mě nějak jinak uraž, a věř, že si udělám výlet do Zlína a každou tu urážku ti okopíruju na ten tvůj ksicht

Vzkaz pro Vítka4 - klidně přijeď, nemám s tím problém, a klidně se mi pokus rozbít hudu, ale to víš sám moc dobře, že se ti nepovede, pak, aby jsi nežaloval ty mě, až budeš mít bebí. A doba, kdy jsem tě bránil, a řešil za tebe problémy (když jsme byli nejlepší kamarádi), protože jsi byl vůči všem arogantní a to ti i zůstalo dodnes, je už pryč, tak jen, aby jsi s tím počítal.

Uživatelský avatar
Thesis2003 278
Příspěvky: 120
Registrován: čtv dub 24, 2014 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#67 Příspěvek od Thesis2003 278 »

A jen pro vysvětlenou, proč jsem si založil nový nick Italrepair tady na klubu (který mi byl zabanován). Důvod byl ten, že se tak jmenuje můj servis, tak jsem chtěl, aby byl takový i můj nick tady, aby si to lidi dali do souvislostí. Určitě to nebylo proto, že bych tím kryl nějaký podvody, jak psal LybraJTD (ten, co si nicky mění pořád, když ho někde zabanujou). Akorát jsem teda netušil, že se to nesmí, což dodnes nechápu proč.

A že si píšu svoje vlastní komentáře na Bazoš? Tomu se můžu jen smát. Já to nemám zapotřebí. Spíš nechápu, proč tam píší negativní komentáře ti, co si nic nekoupili. Ale prosím, když vás to baví.

Uživatelský avatar
Thesis2003 278
Příspěvky: 120
Registrován: čtv dub 24, 2014 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#68 Příspěvek od Thesis2003 278 »

Fiskus píše:
libors 645 píše:Obyčejně na to funguje trestní oznámení. Mám to za sebou 2x a vždy kvůli malým částkám, jednou asi 800, jednou tuším 1000 Kč + bankovní poplatek tedy celkem asi 1070. Jednou večer volal polda ať dám číslo účtu, že ten pán pošle 1000 - pravil jsem ani omylem, chci to i s poplatkem za vklad na cizí účet - poslal.... myslím, že se to nazývá účinná lítost. Oba dva to vrátili. Proč to neřešíte takhle a jen si o tom píšete???
PS Myslím, že existuje i institut hromadného trestního oznámení
Ono ten cas ktery by clovek ztratil timto resenim mnohym za ten obnos nestoji. Jinak se pridavam ja jsem se taky nedockal, taky cca za 1000,-.
čeho si se nedočkal?

Uživatelský avatar
Thesis2003 278
Příspěvky: 120
Registrován: čtv dub 24, 2014 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#69 Příspěvek od Thesis2003 278 »

vlad47 píše:Ja som u neho nakupil za niekolko tisic € a vsetko bolo v poriadku az raz som nakupil veci ktore este mal na aute a platil som ich priebezne ako ich odmontovaval a ja som si ich bral. Stratil prehlad v tom co uz mam zaplatene a co nie tak som mu to zaplatil dopredu vsetko aby sa to uz viac nemylilo. Jedneho dna dojdem k nemu a auto je cele prec. Vraj je dohodnute ze sa pre tie veci co su moju pojde a donesu sa, ale nosia sa uz cca rok tak som zvedavy ako to dopadne, mam tam zatial 300€.
Plus este viem ze kamosovi predal auto, do ktoreho kamarat natlacil peniaze aby ho dal do poriadku az sa raz zistilo, ze auto nikdy nebolo radekove, majitel ho od kamosa vzal a uz aj predal inde. Peniaze mu vsak pravdaze zostali utopene.
To, o čem píše Vlado, je pravda, ohledně těch dílů, ale za to já přímo nemůžu, a Vlado to ví, navíc to řešíme.

A to, že jsem někomu prodal auto, který nebylo moje, není pravda. Když mám kupní smlouvu, jsem majitel. Tento problém je trochu složitější na vysvětlení, ale ten, koho se to týká je dál mým kamarádem a nemyslím si, že by to z mé strany vnímal jako podraz. Byli jsme podraženi oba, ale někým jiným, slovákem z košic.

Uživatelský avatar
Thesis2003 278
Příspěvky: 120
Registrován: čtv dub 24, 2014 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#70 Příspěvek od Thesis2003 278 »

Jarda 591 píše:No já sháněl airbox, přes SZ mi napsal že má ve stodole a abych napsal svou adresu a dohodli jsme poslání a platba Č.P. s dobírkou. Do týdne jsem to měl doma a kompletní, u Jirky 85 vyměněno za starý airbox a hurá na sraz do Pacova. Výsledek víte kdo tam byl, nefunkční turbo. Po dojetí domu a opět k Jirkovi, rozebrané turbo a zjištěny kousky hadříků co naštěstí jen zašprajcly lopatky a po komplet čištění ty kousky Jirka lovil až u interkoleru. Něco špatné k něčemu dobré, teď např při 130km otáčky 2800 místo 3100 a turbo maká jak hodinky. Nechci svádět vinu, ale mohl to být záměr a nebo si nevšiml že si myši dělaly hnízdo v kolenu mezi airboxem a turbem.
K tomuto se myslím ani nemá cenu vyjadřovat. Myslím si, že ten, co má selský rozum pochopí, že chyba se stala při montáži airboxu, když tam někdo zapomněl hadru. Že bych někomu schovával schválně někam hadru, to snad nemůžeš myslet vážně

Uživatelský avatar
Thesis2003 278
Příspěvky: 120
Registrován: čtv dub 24, 2014 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#71 Příspěvek od Thesis2003 278 »

Tomáš-Oaza 7 píše:myslis certika? ten to zavcasu radeji zabali, treba ho prokoukl :wink:
proč píšeš něco takovýho, když nic nevíš. A nevím, že bych já tobě něco někdy udělal

Uživatelský avatar
Thesis2003 278
Příspěvky: 120
Registrován: čtv dub 24, 2014 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#72 Příspěvek od Thesis2003 278 »

Dresik 28 píše:Prodava napravnici v top stavu a zakaznikovi, kteremu tam mel presne takovou namontovat nadelil hnusnou svařovanou a se zatrhlym sroubem, kde i rameno plandalo!!! To vse za cenu te v tom stavu.
bože můj. No, ať se k tomu vyjádří pán, kterému jsem to dělal, je taky členem klubu a jsem s ním stále v kontaktu a nevím, že by byl s něčím nespokojený. Navíc se za mnou znova chystá, doladit ještě nějaký věci. Což by asi neudělal, kdyby se cítil podvedený

Uživatelský avatar
Thesis2003 278
Příspěvky: 120
Registrován: čtv dub 24, 2014 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koho podvedl pan Langer

#73 Příspěvek od Thesis2003 278 »

Vítek 4 píše:Ten je trapny. Tady u nas skoncil pokud nezaplati co dluzi.A pochybuju,ze na netu bude mit vetsi uspech. Lidi co maji Lancie neni moc a rychle se to rozkrikne co je zac. A je docela mazec si psat sam sobe pozitivni komentar :lol:
Tebe se tak budu ptát, kde jsem skončil, a kde ne. Hochu, kdy si už uvědomíš, že ty rozhodně ředitel planety nejsi, ani klubu, maximálně tak sám sebe

Uživatelský avatar
vlad47
Příspěvky: 674
Registrován: čtv úno 10, 2011 22:57
Bydliště: BA/RS
Kontaktovat uživatele:

Re: Koho podvedl pan Langer

#74 Příspěvek od vlad47 »

Thesis2003 278 píše:
vlad47 píše:Ja som u neho nakupil za niekolko tisic € a vsetko bolo v poriadku az raz som nakupil veci ktore este mal na aute a platil som ich priebezne ako ich odmontovaval a ja som si ich bral. Stratil prehlad v tom co uz mam zaplatene a co nie tak som mu to zaplatil dopredu vsetko aby sa to uz viac nemylilo. Jedneho dna dojdem k nemu a auto je cele prec. Vraj je dohodnute ze sa pre tie veci co su moju pojde a donesu sa, ale nosia sa uz cca rok tak som zvedavy ako to dopadne, mam tam zatial 300€.
Plus este viem ze kamosovi predal auto, do ktoreho kamarat natlacil peniaze aby ho dal do poriadku az sa raz zistilo, ze auto nikdy nebolo radekove, majitel ho od kamosa vzal a uz aj predal inde. Peniaze mu vsak pravdaze zostali utopene.
To, o čem píše Vlado, je pravda, ohledně těch dílů, ale za to já přímo nemůžu, a Vlado to ví, navíc to řešíme.

A to, že jsem někomu prodal auto, který nebylo moje, není pravda. Když mám kupní smlouvu, jsem majitel. Tento problém je trochu složitější na vysvětlení, ale ten, koho se to týká je dál mým kamarádem a nemyslím si, že by to z mé strany vnímal jako podraz. Byli jsme podraženi oba, ale někým jiným, slovákem z košic.
Rad by som poznamenal, ze je to tak. Riesi sa to. Asi uz nebudu dostupne vsetky diely, ale verim, ze sa nam to podari vyriesit. Sme v kontakte.
S autom je to tak ako pise komplikovane a nepotrebne riesit tu.
Lancia Thesis Emblema
- 3,2 07
- 3,0 04
- 2,0tb 02
- 2,4jtd 03
Lancia K coupe 20VT 99
Lancia Beta coupe 2,0ie 84
Alfa Spider 3.0 12V 00
Lancia Delta T-jet 110kw Platino
http://www.lanciathesis.eu

Petr 99
Příspěvky: 254
Registrován: pon led 23, 2006 10:42
Bydliště: Ostrava

Re: Koho podvedl pan Langer

#75 Příspěvek od Petr 99 »

tak a teď sem zvědav na reakce zdejších stěžovatelů...
Lancia Thesis 2,4 JTD 110KW - ex
Alfa romeo 156SW 1,9 JTDm,132KW
- ex
Lancia Kappa 2,0i,107kw

Odpovědět