Fiat 124 Spider (starý i nový)

Netechnický debatní kroužek o všem, co vás napadne...
Zpráva
Autor
rammstein
Příspěvky: 230
Registrován: sob zář 10, 2016 10:57

Re: Fiat 124 Spider (starý i nový)

#31 Příspěvek od rammstein »

Hnědá kůže by mi nevadila, barvu by to na Spider chtělo zajímavější, s tím jednoznačně souhlasím. A měl by to být jeden z posledních nových 124 s manuální převodovkou, který ještě zbyl na skladě, jen se na Alfistech řešilo, jestli je to auto opravdu dostupné a skutečně za tuhle cenu.
ex. Lancia Lybra 1.9 JTD 85 kW
Alfa Romeo 159 2.4 JTDm

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8394
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Fiat 124 Spider (starý i nový)

#32 Příspěvek od Harous 239 »

No, řešilo... Zpochybňuje to tam jen jeden.... no řekněme člověk, ať nejsem sprostej. :lol: Sauto si docela hlídá aby uvedená cena byla koncová, tedy bez financování. Stejně je to i u tohodle kousku. Ono je ale jednodušší vysírat na netu než vzít telefon a jednoduše se zeptat. :P Cena je 570 včetně DPH v hotovosti i při financování. Letos prodali už dva, takže na třetího dostali větší slevu. Je to jeden z posledních kousků v manuálu.
Jinak s barvou bych já osobně problém neměl. Určitě lepší než bílá kterou jsem potkal dneska.
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat 124 Spider (starý i nový)

#33 Příspěvek od Vítek 4 »

Tak tech bilych objednali mraky coz nechapu. Zajimavejsi je tmava modra metaliza co je v Sokolove. A tahle nema reprak ve spolujezdcove sedacce. S cenama se neni co divit. Bud prodaji do srpna nebo si to budou muset prihlasit na sebe. Za tu drivejsi cenu pres 800 tisic se nedivim ze se neprodaval....
Italy = Lancia
Lancia = Italy

rammstein
Příspěvky: 230
Registrován: sob zář 10, 2016 10:57

Re: Fiat 124 Spider (starý i nový)

#34 Příspěvek od rammstein »

Harousi, v Boleslavi mají bílou předváděcí 124 s manuálem za akčních 599k. A cena je opravdu konečná, auto tam skutečně stojí - sám jsem v něm dneska seděl :) .
Co jsem koukal na nabídku na sauto, bílých je bohužel naprostá většina, krčí se tam mezi nimi snad jediný červený s manuálem.
ex. Lancia Lybra 1.9 JTD 85 kW
Alfa Romeo 159 2.4 JTDm

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8394
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Fiat 124 Spider (starý i nový)

#35 Příspěvek od Harous 239 »

Mě přijde, že ty bílý objednali na centrálu do Maďarska a naši prodejci můžou vybírat jen mezi tím co tam mají tam...
Jak to na Tebe působilo na živo? :wink:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

rammstein
Příspěvky: 230
Registrován: sob zář 10, 2016 10:57

Re: Fiat 124 Spider (starý i nový)

#36 Příspěvek od rammstein »

Předem píšu, že jsem si do něj jen sedl na showroomu, neujel jsem ani metr :D . Ale pokud bych si zahrál na zájemce, určitě by nebyl problém se projet. Jezdím tam pro díly, takže už se s většinou lidí znám.
Neseděl jsem nikdy v Mx-5, takže nemůžu porovnat třeba zpracování atd. s originálem, ale Fiat na mě působil velmi dobře. Pokud bych auto vybíral pro sebe, volil bych jinou barvu nebo šel do polepu fólií, případně nějakého decentního rozbití té nudné bílé barvy a origo kola se mi taky příliš nezamlouvají. Myslel jsem, že zblízka naživo budou vypadat líp, ale nějak mi nesedí, přestože jsem jinak zastánce origo kol.
Co se týká interiéru - mám cca 181 cm, posez jsem si mohl nastavit přímo na sebe, sedadla příjemná, volant taky hezky padne do ruky, dráhy řazení nádherně krátké, všechno tam, kde to má být.
ex. Lancia Lybra 1.9 JTD 85 kW
Alfa Romeo 159 2.4 JTDm

Odpovědět