Thesis - začiatky

Netechnický debatní kroužek o všem, co vás napadne...
Zpráva
Autor
Petr 99
Příspěvky: 254
Registrován: pon led 23, 2006 10:42
Bydliště: Ostrava

Re: Thesis - začiatky

#16 Příspěvek od Petr 99 »

napsáno 8-)
Lancia Thesis 2,4 JTD 110KW - ex
Alfa romeo 156SW 1,9 JTDm,132KW
- ex
Lancia Kappa 2,0i,107kw

Lacoste
Příspěvky: 13
Registrován: pon kvě 20, 2013 23:54

Re: Thesis - začiatky

#17 Příspěvek od Lacoste »

Tak THESISKA už vie konečne po anglicky vďaka Vlad47 - odporúčam :-D No a po pár kilometroch som zistil strašné nedostatky tohoto tátoša :-D strašne slabé natočenie kolies, parkovanie v nákupnom centre hroza :-D nieje to stavané na toto auto... Ďalej jeho výška :-D necesty to nemá rado.. už dva krát som počul niečo šuchnúť z popod auta keď som išiel ku chalupe, a to som išiel že veľmi pomalinky... A to najhoršie, nie som zvyknutý na pohľady okolo idúcich... AJ TAK TO AUTO UŽ MILUJEM

Inak na tie mapy poznám jedného fakt frajera z opel clubu, vedel poslovenčiť palubák aj navi v aute ktoré nikdy tieto jazyky od výrobcu nepoznalo... skúsim sa ho na to spýtať... možno to bude vedieť nieak upgradnúť... No nerobí to zadarmo, ak by sme sa viacerý zložili možno by bol ochotný

Petr 99
Příspěvky: 254
Registrován: pon led 23, 2006 10:42
Bydliště: Ostrava

Re: Thesis - začiatky

#18 Příspěvek od Petr 99 »

jen se poptej,myslím,že by se nás sešlo víc..
jestli se ti zdá,že má malý rejd,tak se stav,půjčím ti alfu 156 :D
na tak velké auto zatáčí dobře...
Lancia Thesis 2,4 JTD 110KW - ex
Alfa romeo 156SW 1,9 JTDm,132KW
- ex
Lancia Kappa 2,0i,107kw

Uživatelský avatar
vlad47
Příspěvky: 674
Registrován: čtv úno 10, 2011 22:57
Bydliště: BA/RS
Kontaktovat uživatele:

Re: Thesis - začiatky

#19 Příspěvek od vlad47 »

Aj mna to zaujima :) avsak obavam sa ze to bude iny system od opla napr cd70 alebo nieco podobne a nie ten nas ncdx.
Lancia Thesis Emblema
- 3,2 07
- 3,0 04
- 2,0tb 02
- 2,4jtd 03
Lancia K coupe 20VT 99
Lancia Beta coupe 2,0ie 84
Alfa Spider 3.0 12V 00
Lancia Delta T-jet 110kw Platino
http://www.lanciathesis.eu

Lacoste
Příspěvky: 13
Registrován: pon kvě 20, 2013 23:54

Re: Thesis - začiatky

#20 Příspěvek od Lacoste »

No dnes sme otestovali 2-he cd a mapky nenačíta.. povedal, že sa ešte na to pozrie v lete keď bude mať viac času :-(

Inak mojej potvorke sa znepáčila ručná brzda, keď prejdem po nerovnosti rozsvieti sa kontrolka.. tipujem to na dáky zlý spoj.. mali ste podobný problém? Nech to nemusím zas rozobrat polovicu auta :-) inak auto zabrzdi aj v núdzovom.. no keď vypnem a zapnem motor chyba zmizne..

Zajtra chcem lancike vybaviť sim-kartu :-) zaujíma ma či tá simka je tam iba na volanie :-) či jej nepribalit balíček dat.. ak by sa nechcela potom cez sieť nieak napr. Aktualizovať.. ale to asi nieje android :-)

Uživatelský avatar
vlad47
Příspěvky: 674
Registrován: čtv úno 10, 2011 22:57
Bydliště: BA/RS
Kontaktovat uživatele:

Re: Thesis - začiatky

#21 Příspěvek od vlad47 »

Skontroluj a preventivne mozes precistit motorceky a potom aj kontakty ktore su za tapacirmi za zadnym operadlom (pod zvukovov izolaciou). Hlavne to ries uz teraz lebo odkladanim sa to potom opravuje podstatne komplikovanejsie.
Lancia Thesis Emblema
- 3,2 07
- 3,0 04
- 2,0tb 02
- 2,4jtd 03
Lancia K coupe 20VT 99
Lancia Beta coupe 2,0ie 84
Alfa Spider 3.0 12V 00
Lancia Delta T-jet 110kw Platino
http://www.lanciathesis.eu

Miki
Příspěvky: 292
Registrován: sob kvě 10, 2008 10:22
Bydliště: Ostrava

Re: Thesis - začiatky

#22 Příspěvek od Miki »

sim je tam jen na volání, popřípadě sms. Android to fakt není :D
hlavně to neudělej jak já, když jsem tam hňup hodil normální simku a zapomněl že to má být i v tom velkém plastovém obalu v kterém simka drží :D pak jsem to drátkami musel vytahovat... :D
Lancia Thesis 2,4 benzin, 6M, 170k
Ex:Lancia Kappa 2.0, 155k (nechť je jí vrakoviště lehké)

Lacoste
Příspěvky: 13
Registrován: pon kvě 20, 2013 23:54

Re: Thesis - začiatky

#23 Příspěvek od Lacoste »

Cez víkend sa na to pozriem, mohlo by to byť aj zlým kontaktom na tej malej baterke? Lebo dnes som to pozeral a ako som tam vymenil ten konektor tak je to už v pohode :-D neviem ale do kedy... zajtra to ešte odskúšam... :-D

Tak som rád, že to tak je... Inak za zdielanú SIM-kartu (rovnaké číslo, obe aktívne) si v ORANGE pýtajú 95euro čo je fakt od veci... T-mobile to má za 15.. O2 to nepodporuje... tak to budem musieť riešiť presmerovaním :-D kedže mám orange :-D

Lacoste
Příspěvky: 13
Registrován: pon kvě 20, 2013 23:54

Re: Thesis - začiatky

#24 Příspěvek od Lacoste »

A akurát ma napadla ešte malá drobnosť :-D

Obe moje logá (kufor, kapota) stratili farbu a ostali strieborné, na alfe som to riešil nálepkou, no na Lanciu ju fakt neviem zohnať :-( a nechcem ani vedieť koľko bude stáť originál nový :-(

Uživatelský avatar
Karel 6
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 4577
Registrován: pát lis 25, 2005 11:15
Bydliště: Soběslav tel:608853577

Re: Thesis - začiatky

#25 Příspěvek od Karel 6 »

Před časem jsem kupoval v autodoplňkách loga na kola,sic kulaté(průměr cca 7cm).Kus za asi 40kč.Ale byly pěkné,povrch zalakovaný.Origo znak bude stát cca.800lč.
Lancia Delta HPE 1.9 JTD 6q
Lancia Delta 1.6 HF 16v
Lancia Delta HF Integrale 16V v přípravě
Lancia Stratos replika v přípravě

Lacoste
Příspěvky: 13
Registrován: pon kvě 20, 2013 23:54

Re: Thesis - začiatky

#26 Příspěvek od Lacoste »

Na kolesá si kúpim aj za 5e :-) len na alfu robili nálepky originál na ten erb a bolo to ako originál.. Možno ešte lepšie :-)

Miki
Příspěvky: 292
Registrován: sob kvě 10, 2008 10:22
Bydliště: Ostrava

Re: Thesis - začiatky

#27 Příspěvek od Miki »

může to být klidně tím kontaktem jak jsi říkal na baterce..uvidíš no:)
telefon bych řešil přesměrováním zřejmě. Do budoucna uvažuji o Loudlinku a spárování s bluetooth (ale na to jsem lama, takže bych to nechal asi na Vladovi :) )
ano, loga mě taky trápí a uvažuji jak a kde je sehnat.

jedna rada na závěr . Když ti zasvítí rezerva, tak jeď na benzinku. Nečekej až pojedeš na výpary. Obzvláště v létě mělo tendenci mít horší starty. Já takto vyměnil svíčky, baterku, váhu vzduchu (což jsem stejně chtěl udělat), než jsem zjistil, že to dělá když máš málo benzinu v nádrži. Prostě jak zasvítí tak jedu na benzinku a vše je OK od té doby
Lancia Thesis 2,4 benzin, 6M, 170k
Ex:Lancia Kappa 2.0, 155k (nechť je jí vrakoviště lehké)

Miki
Příspěvky: 292
Registrován: sob kvě 10, 2008 10:22
Bydliště: Ostrava

Re: Thesis - začiatky

#28 Příspěvek od Miki »

Lancia Thesis 2,4 benzin, 6M, 170k
Ex:Lancia Kappa 2.0, 155k (nechť je jí vrakoviště lehké)

Lacoste
Příspěvky: 13
Registrován: pon kvě 20, 2013 23:54

Re: Thesis - začiatky

#29 Příspěvek od Lacoste »

je tam rozmer =D> zajtra to premeriam, dúfam že to sadne :-D

a ja tankujem vždy doplna (potom mi to priateľka, sestra alebo tatko vyvozia) ale ešte nebola v rezerve :-D Thesisku im len tak nepožičiam :-D

Miki
Příspěvky: 292
Registrován: sob kvě 10, 2008 10:22
Bydliště: Ostrava

Re: Thesis - začiatky

#30 Příspěvek od Miki »

ikdyby to byl jiný rozměr, tak to neva protože tam píšou tohle :,, Pokud nenajdete Váš rozměr napište do formuláře o kousek níž napište své požadavky na rozměr, vyplňte na sebe kontakt a my vám cenu rozměru na míru spočítáme.
Plastické samolepky 3D, děláme na zakázku. Dokážeme udělat jakýkoliv rozměr, nebo tvar.,, 8-)
asi je taky vyzkouším..než dám předtím 800 za originál :D
Lancia Thesis 2,4 benzin, 6M, 170k
Ex:Lancia Kappa 2.0, 155k (nechť je jí vrakoviště lehké)

Odpovědět