lpg do lancie

Netechnický debatní kroužek o všem, co vás napadne...
Odpovědět
Zpráva
Autor
agm

lpg do lancie

#1 Příspěvek od agm »

Dovoluji si členům tohoto klubu nabídnout přestavbu na plyn.
Maximální výkon, ůroveň, profesionalita.
Více na www.autanaplyn.cz

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

Re: lpg do lancie

#2 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

co by stalo do kappy?
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

agm

Re: lpg do lancie

#3 Příspěvek od agm »

Tomáš-Oaza 7 píše:co by stalo do kappy?
... o jaký motor se jedná?

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

Re: lpg do lancie

#4 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

mas SZ
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Uživatelský avatar
Jirka 85
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 1011
Registrován: pon led 16, 2006 23:50
Bydliště: Louňovice 739404942

Re: lpg do lancie

#5 Příspěvek od Jirka 85 »

Klidně rozveďte debatu sem, mě taky zajímá třestavba na prdíky, popis a cenik několika motorizací by byl výhodou např. při vybíraní auta a počítání návratnosti.
Naposledy upravil(a) Jirka 85 dne čtv lis 04, 2010 01:02, celkem upraveno 1 x.
DELTA III T-Jet 110KW r.09
DEDRA 1.75 VVT 96KW r.98
Y 16v elefantino rosso 63KW r.99
Yamaha XJR 1300 78KW r.03
AUTOSERVIS Říčany 739404942

agm

Re: lpg do lancie

#6 Příspěvek od agm »

Tomáš-Oaza 7 píše:mas SZ
zřejmě jsem nepochopil tvé zkratky :shock:

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

Re: lpg do lancie

#7 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

no jako soukromou zpravu :lol:
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Petr 99
Příspěvky: 254
Registrován: pon led 23, 2006 10:42
Bydliště: Ostrava

Re: lpg do lancie

#8 Příspěvek od Petr 99 »

Přestavba na plyn je nejlevnější v polsku...zhruba třetinové ceny...a vzhledem k tomu,že jsme v unii,certifikáty platí i u nás,takže no problemo...
Lancia Thesis 2,4 JTD 110KW - ex
Alfa romeo 156SW 1,9 JTDm,132KW
- ex
Lancia Kappa 2,0i,107kw

Miroslav 541
Příspěvky: 561
Registrován: sob led 02, 2010 00:25

Re: lpg do lancie

#9 Příspěvek od Miroslav 541 »

Je možné vydat ceník pro klub,nebo bude cena za přestavbu na LPG až na místě a po domluvě?
Přestavba v Polsku-Pokud to splní požadavky na bezpečnost u nás v ČR,není co řešit ale všude platí jiná pravidla.Z Jižních Čech si pán nechal v Polsku předělat novou Octavii FSI za 14500kč a tady mu to nikdo nepřihlásí protože to nemá žádné bezpečnostní prvky v případě havárie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Úprava ho vyšla na víc,než kdyby to nechal předělat zde v ČR.
To jsem zde napsal je pravda a žádné JEDNA PANI POVÍDALA!!!
Na mojí Kappu 2.4i 129kw,r.v.99 stála přestavba na LPG při sekvenčním vstřikováni po slevě v loni na zimu 27000kč(nádrž mám místo rezervy s obsahem 40L)
Schválně jsem neuváděl jména a firmy

agm

Re: lpg do lancie

#10 Příspěvek od agm »

Petr 99 píše:Přestavba na plyn je nejlevnější v polsku...zhruba třetinové ceny...a vzhledem k tomu,že jsme v unii,certifikáty platí i u nás,takže no problemo...
...přestavba je sice levnější v polsku, ale už jsme několikrát polskou kvalitu demontovali a doklady byly vždy podvod. :wink:

agm

Re: lpg do lancie

#11 Příspěvek od agm »

Miroslav 541 píše:Je možné vydat ceník pro klub,nebo bude cena za přestavbu na LPG až na místě a po domluvě?
Přestavba v Polsku-Pokud to splní požadavky na bezpečnost u nás v ČR,není co řešit ale všude platí jiná pravidla.Z Jižních Čech si pán nechal v Polsku předělat novou Octavii FSI za 14500kč a tady mu to nikdo nepřihlásí protože to nemá žádné bezpečnostní prvky v případě havárie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Úprava ho vyšla na víc,než kdyby to nechal předělat zde v ČR.
To jsem zde napsal je pravda a žádné JEDNA PANI POVÍDALA!!!
Na mojí Kappu 2.4i 129kw,r.v.99 stála přestavba na LPG při sekvenčním vstřikováni po slevě v loni na zimu 27000kč(nádrž mám místo rezervy s obsahem 40L)
Schválně jsem neuváděl jména a firmy
Ceny instalací jsou vždy individuální. Jsou závislé na značce a variantě systému a rovněž provedení.
Samozřejmě jsem schopen udělat cenu, ale vím co a jak dělám a také mám své hranice. Mám radši když mi klient přivede další dva či tři jiné než abych se trápil s nějakou mrchou systémem.
K čemu je montáž sice levná, ale s krátkou zárukou, s faktem že pouze v některých režimech motoru jedeš na plyn a zbytek na benzín, že to neustále něco dělá či nedělá apod. Nemusíš ztrácet čas hledáním odpovědí na své otázky na různých fórech atak. Na instalaci se nešetří - to oceníš až po ujetí cca 10-20tis km.
Jsem sice dost vytížený a nejsem na netu tak často, ale když budu vědět tak rád poradím.

Miroslav 541
Příspěvky: 561
Registrován: sob led 02, 2010 00:25

Re: lpg do lancie

#12 Příspěvek od Miroslav 541 »

Já samozřejmě koukal i na dostupný servis a cena byla díky zimní slevě a až po domluvě.Tímto jsem nechtěl nijak kazit cenu.Na vozidle mám namontovaný systém STAG 300 který mi doporučil technik na základě typu mého vozidla.S vozem najezdím 15-20000km ročně a jsem spokojen a záruku mám plnou jako na ostatní nabízené systémy.

agm

Re: lpg do lancie

#13 Příspěvek od agm »

Miroslav 541 píše:Já samozřejmě koukal i na dostupný servis a cena byla díky zimní slevě a až po domluvě.Tímto jsem nechtěl nijak kazit cenu.Na vozidle mám namontovaný systém STAG 300 který mi doporučil technik na základě typu mého vozidla.S vozem najezdím 15-20000km ročně a jsem spokojen a záruku mám plnou jako na ostatní nabízené systémy.
Máš štěstí. Važ si toho.

Odpovědět