NA CO SI DÁT POZOR PŘI KOUPI NOVÉ INTEGRÁLY.

Netechnický debatní kroužek o všem, co vás napadne...
Odpovědět
Zpráva
Autor
ds

NA CO SI DÁT POZOR PŘI KOUPI NOVÉ INTEGRÁLY.

#1 Příspěvek od ds »

Chci koupit integrálu. poradíte mi na co si dát pozor? Co třeba převodovka a rozdvodovka? Co motor? Dík za příspěvky.

Uživatelský avatar
Kůrkyn 38
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 7053
Registrován: čtv čer 30, 2005 14:50
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Kůrkyn 38 »

nejsem tedy integrálista, ale rozhodbě prohlédni auto zespodu. Prasklá skříň převodovky a rozvodovky neni levná sranda. Zkontroluj kardan a jeho uložení, spojku, všechna elektrika musí fungovat do detailu, turbo musí plnit tak jak má. Jestli motor kouří, může být volný v pístních kroužcích nabo je v tahu těsnění turba. Jestli majitel tvrdí, že je motor dobrej, v klidu bych nechal změřit kompresní tlaky. a jestli tito dovolí, tak si nech po jízdě odšroubovat plnící otvory převodovky a zadní rozvodovky a do oleje strč nějakou tyčku jestli v něm nejsou kovové piliny.
A jestli jsou tam piliny dubové, tak ruce pryč! :lol:
xxxx

Rado HF 108

#3 Příspěvek od Rado HF 108 »

A čo sa týka karoserie ako prvé "hnije" na Deltách falc nad zadnými dverami a zadné lemi blatníkov, keď otvoríš zadné dvere. :wink: :wink:

Ludva
Příspěvky: 85
Registrován: ned kvě 01, 2005 14:33
Bydliště: Praha

#4 Příspěvek od Ludva »

Integralu jsem kupoval a hlavně jsem koukal na motor, turbo!!!!! , převodovku a na korozy zadní části vozu.Jo ještě zkontroluj diferák jestli nehučí!
Další otázky zodpovím na tel : 604 744 926 8)
Lancia Delta 1.6HF Turbo ( 1991 )

AlešK

koupě integrale

#5 Příspěvek od AlešK »

No , postupem času a s přibývajícími lety zkušeností s provozem můžu říct že ze všeho nejdůležitější je zdravá karoserie - od bourané rychle uteč - pozor na korozi tam co psal Rado , jinak jsem nezažil špatný transmise , spojka je spotřebák , podvozek je spořebák , nekupuj upravovanej motor , kterej nedělal ital . V čechách to neumí nikdo - slovy nikdo . Všichni o tom mluví jakože no problem , ale výsledek .... Záleží na co ji cheš , pokud ji chceš jako jediný auto a nemáš na normální ježdění nic jinýho , tak na to rovnou zapomeň . Jestli chceš víc info tak na 606 601 771 , spíš večery . Nebo hfales@seznam.cz .

Návštěvník

#6 Příspěvek od Návštěvník »

Dej si bacha hlavně na korozi - zadní podběhy, střecha a kolem uložení přední nápravy(přechod z podběhu na přední nosník) Pozor na turbo, určitě poteče - záleží jak moc. Zadní diferáky často hučí. POZOR na motor - na kliku!

Odpovědět