Dnešní zážitek z STK

Netechnický debatní kroužek o všem, co vás napadne...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Dnešní zážitek z STK

#91 Příspěvek od Harous 239 »

Není to tak dlouho co na karlovarsku přišla firma o licenci na STK, protože ženský tuším u Peugeotu 205 krátce po STK ulítla totálně shnilá zadní náprava. Ještě pár podobných případů a oni si na STK rozmyslej jestli přivřít oko.
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

vladimir obrocnik

Re: Dnešní zážitek z STK

#92 Příspěvek od vladimir obrocnik »

hmm nestretol som sa este zeby niekdo z 10-15 a viac rocnym autom chodil na kontroli iba ak bolo na lizing aj to novsie len.a rozpisovat naco su ake prehliadky bi sa dalo ojojoj.

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní zážitek z STK

#93 Příspěvek od Pavel 3 »

Harous 239 píše:Není to tak dlouho co na karlovarsku přišla firma o licenci na STK, protože ženský tuším u Peugeotu 205 krátce po STK ulítla totálně shnilá zadní náprava. Ještě pár podobných případů a oni si na STK rozmyslej jestli přivřít oko.
zrovna koroze se dá celkem slušně zakamuflovat že ani na STK nic nepoznají navíc i jinak se kontrolujou spíš blbosti a žádná STK nezaručí že auto je opravdu OK mě třeba teď prasknul hřeben na řízení naštěstí v malý rychlosti ale kdyby se to stalo třeba ve stovce tak nevím
Lancia Thema SW 2.0 16V V.I.S.

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Dnešní zážitek z STK

#94 Příspěvek od Harous 239 »

Předpokládám, že odebrání tý licence předcházela prohlídka auta soudním znalcem a dokázání toho, že ta závada byla odhalitelná. Jasně že jsou závady který poznat nejde dokud se neprojevěj, ale tady to asi muselo bejt evidentní.
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní zážitek z STK

#95 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

v brne uz taky byl jednou pruser s stk,kdyz si komisar na zkousce v autoskole s autobusem vsiml v jakym je stavu a dle spz si zjistil ze byl na stk byl dva dny zpet :lol:
nelenil a hned se o to zacli zajimat ,poslali kontrolu a hned byl v rusinove pruser,kdyz stali pred STK a pocitali auta a v poledne pri odhaleni se zjistili ze na kontrole bylo asi o 10 vozidel vice :lol: :lol:
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

vladimir obrocnik

Re: Dnešní zážitek z STK

#96 Příspěvek od vladimir obrocnik »

keby mali byt na technycke taky ako pisete tak bi sme vsetci plakali!no ale necudovat sme rozny ludia :roll:

Uživatelský avatar
Jaroslav 11
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 132
Registrován: stř dub 20, 2005 19:43
Bydliště: Most

Re: Dnešní zážitek z STK

#97 Příspěvek od Jaroslav 11 »

Taky bych přidal jeden zážitek z STK.Byl jsem v listopadu z HFkem na STK,vše v pořádku až na dvě věci.Samolepa MARTINI RACING z předního okna musela dolů [-o< a kola.V TP mám psaný 14nácky,ale letní jezdím na 15náckách,takže jsem neprošel.Namontoval jsem zimáky,ty jezdíme na 14náckách a znovu na STK.A zase problém,TP mám rozměr pneu 185 palců a zimáky mám165 palců.Tak jsme se začali dohadovat,no nakonec jsem ho ukecal,ale říkal at si to dám do pořádku at si to nechám připsat do TP.
Ptal jsem se na magistrátu a tam mi řekli že musím mít požehnání od zastoupení.Před týdnem jsem volal na zastoupení Fiat,tam mi to zvedla pani,ta mě přepojila na jinou pani,ta pani mě přepojila na jednoho pána ,tam to zvedla jiná pani,a ta že mě přepojí na jiného pána a tak to pokračovalo až jsem skončil u té první pani. #-o A každému jsem vysvětloval svůj problém.Skončilo to tak že pani mi řekla ,že neví jak mi má pomoci a odkázala mě na prodejce.
Tak jsem volal na IMOFU,tam naštěstí nemaj tolik lidí,tam mě přepojovali jen dvakrát,a vysvětluji tomu maníkovi že potřebuji připsat do TP varianty rozměrů kol na daný typ auta.A on mi řekl že žádný nejsou,mám prý používat to co mámTP. :shock:
Každé auto na světě má tyto varianty v TP napsaný jen Lancie je nemá.Opět mám důkaz že tady u nás co se týká lancií se nedá nic oficiálně vyřešit. [-X :twisted:
Závěr:volal jsem 15 min.stálo mě to 150kč a nic jsem nevyřešil. :evil:
Na zastoupení Fiat mají mraky lidí u telefonu. #-o =D>

Uživatelský avatar
Oskar 58
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 1493
Registrován: úte srp 22, 2006 12:34
Bydliště: Děčín

Re: Dnešní zážitek z STK

#98 Příspěvek od Oskar 58 »

Jen by me zajimalo, jaky je rozdil mezi vyklopnou slunecni clonou a samolepkou na skle. :evil: Jo nema to homologaci, neni to od vyrobce = nema to tam co delat, to uz jsem slysel. Ale cim to snizuje bezpecnost provozu, to mi prosim vysvetlete, abych vedel jak argumentovat, az me policajti zastavi. :D
ex Lancia Lybra SW 1.8 VVT
ex Lancia Lybra SW 2,4 JTD Intensa
ex Lancia Delta 1.6 HF
ex Lancia Lybra SW 2,4 JTD Elegance
Lancia Delta 2,0 HF Integrale 16V
Lancia Thesis 2,0T

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní zážitek z STK

#99 Příspěvek od Vítek 4 »

Rekni ze si fanda znacky :lol:
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
MarcelloPN 462
Příspěvky: 296
Registrován: pát úno 20, 2009 20:40
Bydliště: Piestany

Re: Dnešní zážitek z STK

#100 Příspěvek od MarcelloPN 462 »

K celej teme, ono nie je STK ako STK a zavisi aj na koho natrafite...ja som raz nepresiel, lebo som nemal kryt na baterke na pluse, kamarat zasa nemal funkcy zadny stierac, naco ten debilko na Stk povedal, ze ak je tam, tak musi byt funkcny... co je podla mna uplna blbost.... #-o #-o #-o ,cize moj postoj k STk je, ze je uplne zbytocna..Kazdy, kto sadne za volant by si mal byt sam vedomy co riadi...(mysliet na seba, na druhych v premavke...), ja na STK uz nechodim....,bud tam poslem znameho alebo len papiere :D :D :D
Ale si vzdy dam auto skontrolovat v servise, a to by mal kazdy, ak nema moznost doma si to skontrolovat, (funkcnost brzd...), ci ma auto 5r alebo 15r je jedno, to su podla mna nutne vydavky, ako tankovat palivo... predsa jazdi po cestach a na tych nie je sam.... :roll: :roll: :roll:
Trasforma il meglio in “massimo“
Lancia Lybra SW 2,4JTD/1999/99Kw, ex, ale zostala v rodine : ))
Skoda Felicia 1997 ex
Mazda premacy 2.0Ditd r.v 2000

Jura 197

Re: Dnešní zážitek z STK

#101 Příspěvek od Jura 197 »

Vítek 4 píše:Rekni ze si fanda znacky :lol:
:haha: :haha:

ještě dodám, že opravdu je STK a STK.... pokud jsou na autě nějaké úpravy, nedivte se jim, není to sranda na STK....

Jinak když jsem koupil Makrelu a byl jsem na STK, tak pán si jen pod autem chrochtal, Mařka je sice deset let stará, ale pán jen v tunelu říkal: " takové auta nám sem vozte, to je paráda". Hodně mě to potěšilo a opravdu Makrela je fajn....
8-[

Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4639
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

Re: Dnešní zážitek z STK

#102 Příspěvek od Jirka 18 »

TO Jarda:
Tak tu samolepku jsem kvuli tomu nedával,ačkoli jí mám :?

Z fiatu nic nevydoluješ,tyhle věci dělá jen jeden člověk a ten mi naprosto nepokrytě lhal a ani se nepozastavil,takže asi tak :? :?

Jo a to telefonní kolečko jsem tam taky absolvoval ,takže je to standart :evil:
723 498 670
ji.mudra(@)seznam.cz
Bára II (psssst :-) )
Volvo 740 kombi :-)
Ford focus
Lancia Kappa 2,4 jtd

Uživatelský avatar
Jaroslav 11
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 132
Registrován: stř dub 20, 2005 19:43
Bydliště: Most

Re: Dnešní zážitek z STK

#103 Příspěvek od Jaroslav 11 »

Ale já se tak lehce nevzdám,ta samolepa na předním okně musí být.
Nedávno u nás v práci polepovali autobus pro Bobošíkovou,kvůli volební kampani,má od nás ten autobus půjčenej,je to BOBOBUS.
A tam polepovali všechny okna speciální samolepou.Ta samolepa byla děrovaná,něco jako sítovina.Z venku to vypadalo jako že je plná,ale zevnitř bylo krásně vydět ven.Tak jsem si myslel tuto samolepu použít na clonítko,není to moc drahé a hlavně se dá na to natisknout co chcete.

3000GT

Re: Dnešní zážitek z STK

#104 Příspěvek od 3000GT »

Jaroslav: Můžeš mi zjistit kolik by stála taková nálepka plnobarevná na zadní sklo velikosti zhruba jak kappa ?

Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4639
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

Re: Dnešní zážitek z STK

#105 Příspěvek od Jirka 18 »

Bohužel žádnou takovou samolepkou si nepomůžeš,výhled čelním oknem nesmí být ničem omezen vyjma dálniční nálepky ,to jsem zjišťoval a buď ten policajt je inteligent a usoudí že to bez toho není ono,nebo se bude strikně držet zákona :? To jsem zjistil já :evil:

Tu perforovanou jsem měl na služební feldě a v noci skrz to bylo vidět prd
723 498 670
ji.mudra(@)seznam.cz
Bára II (psssst :-) )
Volvo 740 kombi :-)
Ford focus
Lancia Kappa 2,4 jtd

Odpovědět