Dnešní zážitek z STK

Netechnický debatní kroužek o všem, co vás napadne...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní zážitek z STK

#136 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

na to sem se ho taky ptal a rekl ze proste s tim neumi zachazet. pritom jak sem koukal na ten jeho display tak mu to psalo co ma delat, kolik otacek ma dat kdy ma sundat nohu z plynu. navod jak pro blby. motor vytocil do maxima jen 3x a uplne pohoda
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Uživatelský avatar
Alena 133
Příspěvky: 2472
Registrován: stř říj 15, 2008 16:00
Bydliště: Návsí
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní zážitek z STK

#137 Příspěvek od Alena 133 »

Petr 365 píše:Byl jsem s Thesisem teď nedávno, na emisích jsem jim řekl, že nechci aby to točili, no a auto se pánovi líbilo, tak mě to jenom napsal bez trápení, zato na STK tam byla banda závistivých blbounů, samozřejmě na autu nic nenašli, protože mu nic není, ale když jsem jim řekl, že si nepřeju aby do auta lezli, protože ho neumí ovládat, tak brblali at si zajedu nekam jinam. Takže jsem nakonec svolil, no a co myslíte, nasraný v rukách mají, neuměli to.
Vzhledem k tomu co jsi jim řekl to asi nebyla závist :lol: . Člověk na ně nemůže být naštvaný, za den si sednou do tolika aut, že je pak problém si vzpomenout jak se v kterém řadí. Mě TK nehorázně baví, jelikož tam jsem většinou spolujezdec tak funguju i jako příručka když si technik sedne za volant. Vždy si nechají poradit a ještě pokecají. Asi máme štěstí, že tam jsou tak šikovní kluci :-)
Lancia Phedra 2.2 JTD
Jeep Commander 4.7 V8
Lancia Lybra 1.9 JTD - Zápůjční vozidlo
Jeep Commander 5.7 V8 Hemi
Alfa Romeo 164 2.0 TS
http://www.carsch-auto.cz/

Uživatelský avatar
onko 657
Příspěvky: 1490
Registrován: ned bře 15, 2009 20:27

Re: Dnešní zážitek z STK

#138 Příspěvek od onko 657 »

Já jezdím na emise na stanici, kam jezděj i náklaďáky a většinou se tam dlouho čeká..cca hodinu, no a když sem přišel na řadu, tak pán povídal, že přece nebudem točit studenej motor a jen mi to napsal 8-) :lol:
Ex: zelená-LANCIA Kappa 2.4 jtd http://moje.auto.cz/onko/kappice.html
zlatá-LANCIA Kappa 2.4 jtd http://moje.auto.cz/onko/kappice-1.html

Uživatelský avatar
Pavel 104
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 3723
Registrován: stř bře 01, 2006 09:55
Bydliště: Praha 3

Re: Dnešní zážitek z STK

#139 Příspěvek od Pavel 104 »

Tak jsem dnes úspěšně absolvoval STK a emise. =D>
U 17let tarého kočáru mě překvapila nízká hodnota emisí, nižší dokonce o jeden řád.
Jinak samé drobnosti, jako nedostatečně nahuštěná rezerva, nojo no, venku byla naposled před dvěma roky. :-k
Vůle levého čepu řízení, o tom se ví a jsou v plánu oba na výměnu.
Na papíru samý kecy.
Korozi karosérie, kua kde jí viděl? [-X
Víko zavazedelníku nedrží v otevřené poloze, asi když to mám otevřená já, tak mi to teda drží nějakej trpaslík. [-X
Kupodivu mi kontroloval tlak v pneumatikách, ale zase nekontoroval vůbec rozměr pneu. [-(
Dedra SW 1.8VVT '97 třetí "Vinčenzovka" pro radost
Obrázek Když už je ten benzín řídkej, tak ať do motoru neteče zbytečně. :rally:
Lybra 2.0 VIS '99 čtvrtá na nákupy
T5 '12 v práci

smoger
Příspěvky: 477
Registrován: pát pro 28, 2012 21:13
Bydliště: Brno

Re: Dnešní zážitek z STK

#140 Příspěvek od smoger »

Tyjo vživotě sem nebyl na emisích, vživotě mi neotvírali kufr, vživotě mě nikdo nekontroloval tlak v pneu...natož v rezervě :D
Lybra 2,4jtd 99kw 99'
Fiat Uno 1,7D "hrkač" 83'
Ex: Lybra 2,4jtd 99kw 2000
Ex: Fiat Tipo 1,9td 66kw
Ex: Fiat Uno 0,9

tompago
Příspěvky: 38
Registrován: stř lis 20, 2013 17:52
Bydliště: Brno

Re: Dnešní zážitek z STK

#141 Příspěvek od tompago »

Já byl na dovozové nedávno...a celkem to prolízali...poctive...ale tlak v rezerve je fakt nezajímal...to už je docela drsný... já musel ukazovat lékárničku a už to jsem bral jako buzeraci...tlak v rezerve by me dorazil...
Lancia Lybra 1,6 SW (Aprilia Leonardo, Fiat Brava, Fiat Uno)

tompago@seznam.cz

Uživatelský avatar
Pavel 104
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 3723
Registrován: stř bře 01, 2006 09:55
Bydliště: Praha 3

Re: Dnešní zážitek z STK

#142 Příspěvek od Pavel 104 »

Zrovna ten kufr nevím proč tam napsal, otevřel jsem ho právě kvůli rezervě a lékárničce které chtěl vidět.
A držet otevřený jsem to teda nemusel, ale budiž, něco tam asi napsat musel,
neb by bylo asi bylo podezřelé že u tak "starýho" auta nic není k napsání.
Byly to teda jen lehké "závady", takže vlastně žádné. [-X
Dedra SW 1.8VVT '97 třetí "Vinčenzovka" pro radost
Obrázek Když už je ten benzín řídkej, tak ať do motoru neteče zbytečně. :rally:
Lybra 2.0 VIS '99 čtvrtá na nákupy
T5 '12 v práci

tompago
Příspěvky: 38
Registrován: stř lis 20, 2013 17:52
Bydliště: Brno

Re: Dnešní zážitek z STK

#143 Příspěvek od tompago »

Jo, mě tam taky napsal nesmysly...aby tam něco napsal...prý koroze karoserie...auto mám dotažený z německa, myslím úplně bez rzi...prý zkorodovaný brzdový kotouče...ty sou nový...:-) praská manžeta, ale neteče...a ona tekla...:-) prostě si tam píší, co se jim hodí:-) DŮLEŽITÝ JE, ŽE VŠE JE V LEHKÝCH ZÁVADÁCH! A další kontrola za dva roky:-)
Lancia Lybra 1,6 SW (Aprilia Leonardo, Fiat Brava, Fiat Uno)

tompago@seznam.cz

smoger
Příspěvky: 477
Registrován: pát pro 28, 2012 21:13
Bydliště: Brno

Re: Dnešní zážitek z STK

#144 Příspěvek od smoger »

jo napsat se tam něco musí...jeden známej mě psal úplně ke každýmu autu netěsnost převodovka motor :)
Lybra 2,4jtd 99kw 99'
Fiat Uno 1,7D "hrkač" 83'
Ex: Lybra 2,4jtd 99kw 2000
Ex: Fiat Tipo 1,9td 66kw
Ex: Fiat Uno 0,9

Miroslav 541
Příspěvky: 561
Registrován: sob led 02, 2010 00:25

Re: Dnešní zážitek z STK

#145 Příspěvek od Miroslav 541 »

Já byl s Kappou na STK hned po tom co jsem jí koupil a byla stará 8 let.Na emisích peklo,protože technik neuměl používat automatickou převodovku a málem mi zbořil auto při rozjíždění na měření.Nechal tam D,stál na brzdě a točil to.To jsem už nevydržel,vlítnul do auta,chcípnul motor,zmrdal technika a dožadoval jsem se odjezdu na jinou stanici STK.Nakonec mi dotčeně emise vylepil.Na technické jsem musel auto opustit a stát 4 metry od vozu.Prý překážim.Mistr světa co má 1.6 octavii přestavěnou na nálepkama na RS a ani neuměl pustit světla.Nakonec jsem prošel ale těch keců co mam za auto,navíc ještě v automatu a další narážky jsem nevydržel a říkám mu:lepší černej ital s pěkným výkonem,než napodobenina luxusu se kterou jezdí on.Od té doby jezdím jinam a mam klid.
Horší to bylo loni v létě s naším Chryslerem Grand Voyagrem 3,8.Emise mi nikde nechtěli udělat,protože na to neměli licenci.Nakonec jsem dojel do Prahy do Chryslera.Tam jsem prošel na 1.

Odpovědět