Lancia Nehoda

Netechnický debatní kroužek o všem, co vás napadne...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

#61 Příspěvek od Vítek 4 »

tak to mas pech richii :lol:
Italy = Lancia
Lancia = Italy

DJ Levi 159

#62 Příspěvek od DJ Levi 159 »

Zda se mi to...nebo u te kappy nevyletel ani airbag u spolujezdce?

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

#63 Příspěvek od Vítek 4 »

no u ridice vyletel. u spolujezdce nevim? mela ho vubec?
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Emuel 225
Příspěvky: 629
Registrován: pát pro 01, 2006 20:55
Bydliště: Plzeň

#64 Příspěvek od Emuel 225 »

Uf. Je mi z toho nanic. Když jsem ještě jezdil, dnes a denně jsem mohl na silnicích vídat ty sebevědomé namyšlené ještě téměř náctileté kočičky, jak se v těch svých vozítkách řítěj hlava nehlava, nemaje potuchy v jak nebezpečný zbrani se to vlastně momentálně nalézají. Řidičák mají chvilku, o fyzikílních zákonech nemají ani šajna, tím pádem ani o tom, co to auto dokáže i v tom negativním smyslu, jsou schopný si splést brzdu se spojkou, atd... Působí, jako frajerky, který nemůže nic ohrozit, dokážou přece ovládat něco tak složitýho, jako je auto. Ovšem do prvního zaváhání. Stačí malé uskočení zadní nápravy na nějakém hrbolku či kanále v zatáčce a jsou v háji. Netuší, co se to děje, co s tím mají dělat, tohle to přeci do teď nedělalo, vždyť to má jet tam kam já chci, předek je přeci na řízení a zadek se má jen vézt... Jak je to možný... A pak už jen slzy, pláč, zimnice... Pálí v pangejtu jednu od druhý a zaříkavají se, že už za to v životě nesednou.

Jsem rád, že moje žena moc dobře ví, že neni vyježděná řidička. Takže město jezdí striktně do padesáti, mimo město osmdesát, někdy i devadesát, zatáčky projíždí dvoutřetinovou rychlostí, než by se běžnou (ne rychlou!) jízdou daly projet a na všechno si dává extrémní pozor. Neříkám, že se jí takhle nemůže nikdy nic stát, ale vim, že je hodně malá pravděpodobnost aby její jízda dopadla, jako tahle.

A za svůj konec si může i ten kluk, co jí to půjčil. To že neměla řidičák, ještě vůbec nic nemusí znamenat. Určitě to nepřišlápla až před tou zatáčkou, musela jet jako prase už nějakou dobu před tím. Chci říct, že já na jeho místě bych jí při prvním manévru, kterej by se mi nelíbi, okřiknul, ať se krotí.
Ex: AR 155 2,0TS
Ex: Lancia Kappa SW 3,0 V6 24V automat
Ex: Citroen C5 Break 2,0i
Polski FIAT 125p 1.300
Škoda Fabia Combi 1,9 SDI
Citroen C5 Break 3,0 V6 by Carlsson (2005)

Miky 201
Příspěvky: 4430
Registrován: pát led 12, 2007 11:08

#65 Příspěvek od Miky 201 »

jj.. bych rek, ze ho ani nemela... je to kappa urcite '94-'98 a tam jeden pytel neni nic neobvyklyho.. Jinak si stejne myslim, ze ani 10 pytlu by spolujezdci v tomhle pripade nepomohlo..
Lancia Kappa 20V Turbo - (Stařenka Hedvika - borok, má majitele na zastřelení, ale drží)

DJ Levi 159

#66 Příspěvek od DJ Levi 159 »

kdyz si snimkujes video,tak vypada ze tam byl....otazka je jestli stacil vyletet.Ja sem zazil havarku kde v rychlosti ani airbag nestacil vyletet a uletel celej volant.

Uživatelský avatar
Emuel 225
Příspěvky: 629
Registrován: pát pro 01, 2006 20:55
Bydliště: Plzeň

#67 Příspěvek od Emuel 225 »

Miky 201 píše:jj.. bych rek, ze ho ani nemela... je to kappa urcite '94-'98 a tam jeden pytel neni nic neobvyklyho.. Jinak si stejne myslim, ze ani 10 pytlu by spolujezdci v tomhle pripade nepomohlo..
Tím míň ten čelní, když to byl náraz z boku. ;-) Když ti dají hlavu pod gilotinu, taky ti moc nepomůže, když budeš mít na krku nafouklej balónek. ;-)
Ex: AR 155 2,0TS
Ex: Lancia Kappa SW 3,0 V6 24V automat
Ex: Citroen C5 Break 2,0i
Polski FIAT 125p 1.300
Škoda Fabia Combi 1,9 SDI
Citroen C5 Break 3,0 V6 by Carlsson (2005)

Miky 201
Příspěvky: 4430
Registrován: pát led 12, 2007 11:08

#68 Příspěvek od Miky 201 »

Jinak vim z Pacova celkem dobre, ze i na spatnych gumach je dostat kappu do pretaciveho smyku, kdy to pohrne bokem napred docela problem, vzdycky poleti napred predek... takze verim tomu ze musela jet tak minimalne 120...
Lancia Kappa 20V Turbo - (Stařenka Hedvika - borok, má majitele na zastřelení, ale drží)

Miky 201
Příspěvky: 4430
Registrován: pát led 12, 2007 11:08

#69 Příspěvek od Miky 201 »

DJ Levi 159 píše:kdyz si snimkujes video,tak vypada ze tam byl....otazka je jestli stacil vyletet.Ja sem zazil havarku kde v rychlosti ani airbag nestacil vyletet a uletel celej volant.
Jaky video?
Lancia Kappa 20V Turbo - (Stařenka Hedvika - borok, má majitele na zastřelení, ale drží)

Uživatelský avatar
Emuel 225
Příspěvky: 629
Registrován: pát pro 01, 2006 20:55
Bydliště: Plzeň

#70 Příspěvek od Emuel 225 »

Miky 201 píše:Jinak vim z Pacova celkem dobre, ze i na spatnych gumach je dostat kappu do pretaciveho smyku, kdy to pohrne bokem napred docela problem, vzdycky poleti napred predek... takze verim tomu ze musela jet tak minimalne 120...
Možná se před tou zatáčkou lekla, přišlápla brzdu, trhla volantem a to pak jde do smyku i Kappa.
Ex: AR 155 2,0TS
Ex: Lancia Kappa SW 3,0 V6 24V automat
Ex: Citroen C5 Break 2,0i
Polski FIAT 125p 1.300
Škoda Fabia Combi 1,9 SDI
Citroen C5 Break 3,0 V6 by Carlsson (2005)

DJ Levi 159

#71 Příspěvek od DJ Levi 159 »

http://tn.nova.cz/zpravy/krimi/divka-be ... arada.html

kazdopadne 195 gumy na kappe trochu podhustene delaji peknou neplechu :(

DJ Levi 159

#72 Příspěvek od DJ Levi 159 »

no otazka je...jestli brzdila vubec...podivej se na cestu po ktere jeli..jestli chytla v kile ten okraj cesty a lekla se a trhla volantem zrovna v miste kde je strom a osud byl danej :(

Miky 201
Příspěvky: 4430
Registrován: pát led 12, 2007 11:08

#73 Příspěvek od Miky 201 »

Kazdopadne je to hnus.. Rikam, nalitej borec rekl pritelkyni at to odridi... A Ona souhlasila, prece ho tam nenecha, ze? Jsem vdecny za to, ze moje mlada i kdyz ma ridicak, tak kappu ridit nechce, protoze to nezvlada, boji se toho auta, mozna je to tak dobre...
Lancia Kappa 20V Turbo - (Stařenka Hedvika - borok, má majitele na zastřelení, ale drží)

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

#74 Příspěvek od Vítek 4 »

no kazdopadne bych nenechal ridit nekoho kdo nema vubec papiry to za 1. a za 2. kdybych videl ze leti pres 90 tak bych mu rekl at okamzite zastavi a tahne od volantu.
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

#75 Příspěvek od Dresik 28 »

Tak nějak. Stejný názor sem psal o nějakous tránku dřív. Ale víš jak, jestliže se vraceli z diskotéky a byli nalití, tak tohle nevnímáš a je ti to trochu jedno. Bohužel.. Takhle mě vzala ta řidička před mohelnicí. Vjela do pangejtu, lekla se, strhla to zpátky na silnici a bylo vymalováno. Auto neovladatelný ve smyku a ty už v tom momentě můžeš čekat jen nejhorší..
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

Odpovědět